Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycja....


FoXteR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

to tak..

1 styl:

a. obraz strony głównej (białe pole) zamienić na kolor ciemniejszy.

b. kolor bel zmienić za pomarańczowy.

2. wygląd postu.

a. dodać narzędzia (duzy mały, kolory, wyrównać w lewo, w prawo ,cytat itd)

3. rangi jeżeli są podane one w dziale Rekrutacja to należy je dodać do rang w stopce.

a. technik web

b. technik serwer

c. moderator.

d. grafik

4 Lotto forum. chyba wiadomo o co chodzi [dla nie kumatych: Administrator na każdy nowy miesiąc (1 luty 1 marzec itd) wymyśla ją. gracze maja za zadanie pisać posty z swoimi liczbami jakie przyjdą im do głowy, a h@ sprawdza i jak ktoś trafi to wygrywa nagrodę (h@ zadecyduję)

5. Dział redaktora oraz dodanie rangi tej do rekrutacji.

a. redakcja na forum to bardzo fajna sprawa dla ludzi którzy kogoś nie znają.

b. Mogą byc newsy z forum co się stało w ciągu miesiąca. np; ** dostał moderatora, serwer surf mod dostał sie do naszej sieci itd..

c. Oczywiście wywiady.

6. Banid przypiąć do wzorów na admina serwera. Jest to dobra strona i można zobaczyć czy owy admin nie posiada bana lub czituje. np: podam mój : http://banid.pl/kto?to=0:0:8967508

7. do serwerów przydał by sie grafik zeby zrobił banery. ładniejszy wygląd na forum.

Tyle. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest świetny pomysł. Niestety @Dzagu mało co pracował na systemie ipb, dlatego jeszcze wszystkiego nie ma. Trzeba przede wszystkim skombinować grafika, który porobiłby banerki pod działy serwerów i działy forum plus przydało by się logo sieci. Dodatkowo tak jak wspomniałeś, dodać wszystkie rangi, które są w dziale Rekrutacja i dodatkowo dodać redaktora. Jeśli chodzi o wywiady czy też newsy tzw. tygodniki jestem chętny, aby coś takiego robić. Doświadczenie mam duże bo funkcję redaktora pełniłem prawie cały rok na jednej z sieci poświęconej Counter Strike 1.6 :)

Przydało by się też ulepszyć działy w nowe poddziały i tak samo zmienić kolorystykę, a najlepiej styl forum. Następnie można by było zrobić konkurs na motto sieci np: "GlobalElite - tylko u nas, poznasz co oznacza słowo poziom". Jeżeli chodzi o lotto, to wystarczy by było zrobić jakąś loterię, ale to raz na 2/3 miesiące, bo co miesiąc to poszlibyśmy z torbami xD

 

I najważniejsze: rozdzielić temat regulaminy na dodatkowe tematy. Chodzi mi o to, aby regulamin forum był oddzielnie z karnością, regulaminem shoutbox'a i regulaminem serwera teamspeak3.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Fajna sprawa , ja dużo pracuję jak i dzagu , chociaż on to nie wiem xd To gracze tworzą społeczność globalelite także nie widzę nic przeciwko byście coś stworzyli :) Do foxtera juz napisalem odnosnie ipb :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...