Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

skarga na sar3Thunder


jedynka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: sar3Thunder
Mapa, na której miało zajście: dust2
Czas i data zajścia: ok. 15;00 dziś
Demka/Screeny: 
Minuta mapy: 

Treść skargi: Więc sprawa wygląda następująco, szybko i na temat. W rozmowie przez mikrofon powiedziałem do znajomego, który gra razem zemną na serwerze, słowa: "pamietaj kto tu rządzi", po czym do rozmowy wtrącił się admin w/w mowiąc "chcesz baana za prowokacje?", po czym ja zacząłem sie śmiać( a w zasadzie to 
parsknąłem) przechodząc do innej drużyny. Finalnie, dostaję bana na tydzień - nie ważne na ile, ten temat założyłbym, gdybym dostał nawet na 5 minut, bo winny tutaj nie jestem. Wnoszę o odbanowanie i ukaranie sar3Thunder , bo wiem, że na serwerze nie jest on lubianym adminem, za przekraczanie uprawnień, a mało tego chłopak sie wywyższa i straszy (trochę taki policjant na patrolu)  :lol:  Gaben 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban miał być na jeden dzień ale na tydzień dla was pasuje ;)

Nie jestem lubianym adminem który nagina regulamin przykro mi że bajki opowiadasz, ale pamiętaj zyskuję przy bliższym poznaniu ;)

Co do bana dla Cb i "ziomka" Jankosa po zabiciu Styrty leciały teksty typu "no co tam styrta?" , "czekałem na gali na cb wiec musiałem sie przejść do cb"

Takimi tekstami możecie mówić/pisać między sobą.

Tyle ode mnie.

I jak tutaj rządzisz to następnym razem sprawdź czy siedzisz na tronie czy na WC władco ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej,  tylko czemu w "Bans" widnieje powód "Nieodpowiedni spray" oraz na jakiej podstawie dostali bana, w dodatku tak długiego? Rozumiem, że admin może sobie banować za każdy wymyślony przez niego powód? Skoro w regulaminie nie ma wzmianki o prowokacji... Podejrzewam, że nawet jeśli by była, to nie byłaby karana dzień/tydzień. Bezsens.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie było cię przy tym wiec po co ten post ? ...

2. Spamowali na czacie do Styrty dostałem info o tym ze go wyzywają od "jebanych cziterów" wszedłem i były takie dogryzania czy mikro pod koniec mapy czy pisemnie następna mapa.

3. Jak pisałem wcześniej pisałem, ale oczywiście lepiej napisać co zanim się przeczyta, że źle mi sie wybrała opcja zamiast 1 day kliknąłem 1 wk więc kup okulary a potem oceniaj innych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie było cię przy tym wiec po co ten post ? ...

2. Spamowali na czacie do Styrty dostałem info o tym ze go wyzywają od "jebanych cziterów" wszedłem i były takie dogryzania czy mikro pod koniec mapy czy pisemnie następna mapa.

3. Jak pisałem wcześniej pisałem, ale oczywiście lepiej napisać co zanim się przeczyta, że źle mi sie wybrała opcja zamiast 1 day kliknąłem 1 wk więc kup okulary a potem oceniaj innych.

 

1. I co z związku z tym? Sprawa została wystarczająco opisana, żeby trzecia osoba mogła wyrazić się o niej obiektywnie.

2. Najpierw prowokacja, teraz nagle jakieś wyzwiska. "Dostałeś info" o jakichś wyzwiskach, których nie widziałeś, a gdy wszedłeś to było samo dogryzanie tak? Wnioskuję z tego co napisałeś.

3. Jak czytam takie skargi, w których bronisz się w taki sposób jak w tym punkcie, to nie wiem czy to na pewno dobre stanowisko dla Ciebie... Po przeczytaniu tego punktu siedem razy, doszło do mnie, że wybrałeś dłuższego bana, niż chciałeś... Co nie zmienia faktu, że nadałeś bana za coś, czego nie ma w regulaminie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...