Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Pomysły i propozycje


Stefan1987

Pomysły i propozycje DD2   

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy na serwerze czegoś jeszcze brakuje waszym zdaniem?

    • Tak
    • Nie
      0
    • Pluginów
    • Adminów
    • Graczy
    • Slotów
      0
    • Map
    • Informacji
    • Inne
      0
    • Wszystko jest w najlepszym porządku nie brakuje niczego


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnym pluginem  który można było by dodać na serwer to rozbrajanie bomby za pomocą kabelków.Chodzi mi o to że mamy 4 opcje do wyboru i jak trafimy odpowiednią to rozbrajamy bombę w sekundę,jest też standardowa możliwość rozbrajania.

Już był temat o tym http://globalelite.pl/topic/3223-rozbrajanie-bomby-za-pomoc%C4%85-kabelk%C3%B3w/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale ten plugin jest według mnie  bardzo fajny i dałby dużo fanu  i można by było przemyśleć sprawę jeszcze raz.A poza tym można wprowadzić do tego pluginu jakieś zagadki czy zadania matematyczne które też dały by fan  ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nad kabelkami można by było się zastanowić plugin generalnie nie obciążył by specjalnie serwera i tak na dobra sprawę nie popsuje rozrywki, aczkolwiek może ja nawet delikatnie urozmaicić. Porozmawiamy z chłopakami i jeszcze nad tym pomyślimy co do zagadek matematycznych nie sadze by w trakcie rozbrajania bomy miał by ktoś czas na takie zagadki :

 

Czy jeszcze komuś do głowy przychodzą jakieś pomysł jak tak to śmiało pisać, jest to luźny temat tak więc nie wstydzie się tylko piszcie i proponujcie ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Można pomyśleć nad wprowadzeniem rozmów po śmierci ct i tt.

Oj tego typu pomysły odrzucam już na starcie, mieliśmy taką możliwość jakieś parę miesięcy temu i z doświadczenia mogę ci powiedzieć że przy takiej ilości osób i bez aktywnego administratora na serwerze jest po prostu burdel, co mam na myśli pisząc burdel np. wmawianie po śmierci drugiej osobie, że czatuję, wyzwiska, plącz itd... generalnie sporo minusów to jest pierwsza sprawa. 

 

Druga sprawa, jeżeli mielibyśmy już włączyć na serwerze możliwość komunikacji pośmiertnej musielibyśmy automatycznie wyłączyć możliwość podpowiadania swojej drużynie co moim zdaniem popsułoby całą zabawę i tak zwana rywalizacje drużynową . 

To jest tylko moje zdanie, jeżeli się mylę i ktoś widzi to troszkę inaczej zapraszam do wypowiedzenia się i przedstawienia swoich argumentów i plusów z odblokowania możliwości rozmowy pośmiertnej ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tego typu pomysły odrzucam już na starcie, mieliśmy taką możliwość jakieś parę miesięcy temu i z doświadczenia mogę ci powiedzieć że przy takiej ilości osób i bez aktywnego administratora na serwerze jest po prostu burdel, co mam na myśli pisząc burdel np. wmawianie po śmierci drugiej osobie, że czatuję, wyzwiska, plącz itd... generalnie sporo minusów to jest pierwsza sprawa. 

 

Druga sprawa, jeżeli mielibyśmy już włączyć na serwerze możliwość komunikacji pośmiertnej musielibyśmy automatycznie wyłączyć możliwość podpowiadania swojej drużynie co moim zdaniem popsułoby całą zabawę i tak zwana rywalizacje drużynową . 

To jest tylko moje zdanie, jeżeli się mylę i ktoś widzi to troszkę inaczej zapraszam do wypowiedzenia się i przedstawienia swoich argumentów i plusów z odblokowania możliwości rozmowy pośmiertnej  ;) 

No w sumie masz trochę racji ale przecież admini są dość często na serwerze i raczej nie powinno być z tym problemu.A poza tym można było by się leciutko pośmiać z zabitej osoby  :P i z tego co wiem to na ffa to jest i jakoś serwer daje radę więc można dać to na próbę jakiś czas. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nasz serwer liczy sobie 36 slotów czyli 15vs15(1-slot ADMINA 5-vipslot) a FFA ma tylko 21 czyli 10vs10 (1-slot ADMINA) tak więc sam widzisz różnica jest spora.

 

Nie widzę sensu przeprowadzania takiej próby tylko po to by udowodnić jednej osobie, że w takim schemacie plugin VOICE działa fatalnie przy takiej ilości osób.

Jako administrator DD2 mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że mając już 15 odzywających się osób w drużynie panuje już niezły burdel na VOICE czacie, tak wiec zostawimy to tak jak jest.

 

Tę propozycję nazwę tak odgrzewany kotlet, ale spoko liczą się chęci prawda? Tak więc czekam na kolejne pomysły albo propozycje tylko z góry dodam, że dobrze by było przed kolejną propozycja przejrzeć stare watki w celu uniknięcia dublowania tematów, bo przecież po co mamy rozmawiać o czymś, co już było poruszane wcześniej   :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie zgadzam się z tym pomysłem, aby ct i tt po śmierci się ze sobą komunikowało. Jak wspomniał wyżej Stefan zrobi się po prostu burdel. Admin też człowiek, odpocząć musi, zjeść też. Nie za każdym razem jest jakiś admin dostępny. Niektóre cwaniaczki zauważą, że nie ma admina, albo po prostu od razu zaczną się pruć do drugiej osoby. Czekamy na inne wypowiedzi. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Pomysł dobry, ale tak jak mówił Stefan na mniejszą ilość osób. Po prostu kiedyś to było włączone i administracja zdecydowała się to wyłączyć mając ku temu swoje powodu.

 

Mój pomysł to wznowienie( o ile kiedyś dzagu zaczął to robić) konkursu na top3 serwera. Proste jak budowa cepa, już o tym mówiłem w ramach ffa, ale się powtórzę. Co miesiąc reset rankingu, top 1 vip na miesiąc, top2 vip na 2 tygodnie, top 3 vip na tydzień. Daje jakąś motywację do wbijania tej topki i pretekst do resetowania rankingu i przy okazji nie jest trudne przeprowadzenie tego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, ale tak jak mówił Stefan na mniejszą ilość osób. Po prostu kiedyś to było włączone i administracja zdecydowała się to wyłączyć mając ku temu swoje powodu.

 

Mój pomysł to wznowienie( o ile kiedyś dzagu zaczął to robić) konkursu na top3 serwera. Proste jak budowa cepa, już o tym mówiłem w ramach ffa, ale się powtórzę. Co miesiąc reset rankingu, top 1 vip na miesiąc, top2 vip na 2 tygodnie, top 3 vip na tydzień. Daje jakąś motywację do wbijania tej topki i pretekst do resetowania rankingu i przy okazji nie jest trudne przeprowadzenie tego.

powinni wprowadzić to już dawno 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Pomysł @Halemra nadaję się idealnie pod Konkurs na de_dust2 jestem jak najbardziej na tak ciekawe urozmaicenie. 

 

Widzę takie plusy jak: 

  1. Rywalizacja staje się bardziej zacięta  :)
  2. Większe zainteresowanie serwerem  Okejka
  3. Zadowoleni gracze pod koniec miesiąca z nagród  GG

Czyli reasumując rozmowę, mamy ciekawą propozycję na konkurs i jeden pomysł odnośnie pluginu kabelki zapraszam do rozmowy tutaj - http://globalelite.pl/topic/3223-rozbrajanie-bomby-za-pomoc%C4%85-kabelk%C3%B3w/

Czy komuś jeszcze przychodzi coś ciekawego do głowy śmiało zapraszam wszystkich do rozmowy  ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Pomysł @Halemra nadaję się idealnie pod Konkurs na de_dust2 jestem jak najbardziej na tak ciekawe urozmaicenie. 

 

Widzę takie plusy jak: 

  1. Rywalizacja staje się bardziej zacięta  :)
  2. Większe zainteresowanie serwerem  Okejka
  3. Zadowoleni gracze pod koniec miesiąca z nagród  GG

Czyli reasumując rozmowę, mamy ciekawą propozycję na konkurs i jeden pomysł odnośnie pluginu kabelki zapraszam do rozmowy tutaj - http://globalelite.pl/topic/3223-rozbrajanie-bomby-za-pomoc%C4%85-kabelk%C3%B3w/

Czy komuś jeszcze przychodzi coś ciekawego do głowy śmiało zapraszam wszystkich do rozmowy  ;)

Pomysł jest już od bardzo dawna, jakbyś przeszukał kosz/archiwum/forum ffa to byś to znalazł pewnie. :>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Pomysł fajny, ale kurde znowu trzeba bedzie nabijać punkty a ja tutaj 5 miejsce już nabiłem, a wy Panowie mi tutaj że reset ranka... Co za świat xd Ale dobrze te wszystkie wiesławy co po 10K pkt znikną :D 

 

A co do propozycji to resetscore też by sie przydał.. A jak nie to chociaż wyłączyć to, że po jakiś 30 minutach jak sie nawet ponownie wejdzie na server to zachowują sie pieniądze i statystyki.. Co jest moim zdaniem słabe i tyle

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

1. Zablokować komendy /ct   /t   dla graczy ( zostawić tylko dla administracji )

2. Zablokować całkowicie zarówno negeva jak i autokampe ( z tego co widziałem, to vipy w dalszym ciągu moją kupić )

3. Wprowadzić punkt do regulaminu odnośnie bugowania ( rzucania ) paki przez CT bądź wprowadzić plugin, który to zablokuje.

 

Ode mnie tyle, wszelkie inne pluginy, jak dla mnie są zbędne, pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

1. Zablokować komendy /ct   /t   dla graczy ( zostawić tylko dla administracji )

2. Zablokować całkowicie zarówno negeva jak i autokampe ( z tego co widziałem, to vipy w dalszym ciągu moją kupić )

3. Wprowadzić punkt do regulaminu odnośnie bugowania ( rzucania ) paki przez CT bądź wprowadzić plugin, który to zablokuje.

 

Ode mnie tyle, wszelkie inne pluginy, jak dla mnie są zbędne, pozdrawiam :)

Niby z jakiego powodu ma być zablokowana autokampa i negev.Płacę za vipa więc wymagam dostępu do wszystkich broni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

1. Zablokować komendy /ct   /t   dla graczy ( zostawić tylko dla administracji )

2. Zablokować całkowicie zarówno negeva jak i autokampe ( z tego co widziałem, to vipy w dalszym ciągu moją kupić )

3. Wprowadzić punkt do regulaminu odnośnie bugowania ( rzucania ) paki przez CT bądź wprowadzić plugin, który to zablokuje.

 

Ode mnie tyle, wszelkie inne pluginy, jak dla mnie są zbędne, pozdrawiam :)

A moim zdaniem tak:

1. W jakim celu? W tym momencie można sobie dobić na luzie do teamu jak cie przeniosło na specta za afk i nic w tym złego

2. Można nałożyć ograniczenie na negeva(tylko po co), bo auto jest traktowana jak awp, więc więcej niż 2 nie będzie(nie licząc vipów). Tak w sumie te bronie nie są jakąś plagą na serwerze więc nie wiem po co miałoby się je usuwać.

3. Zgadzam się jak najbardziej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halmer, zablokowanie dla graczy komendy /ct i /t jest jak najbardziej wskazane, gracze wpisują tą komendę za każdym razem jak jest 15/15 i prawie cały czas dochodzą tam gdzie drużyna wygrywa, potem się nagle w drużynie robi 18 na 15 i druga nie ma szans. Więc jak najbardziej na TAK . Co do bugowania paki też jestem za tym, aby wprowadzić to do regulaminu, albo dać plugin. Jeżeli chodzi o autokampe , była już zablokowana i było tylko można mieć jedną na team. Co do Negeva, powinien też być zablokowany z powodu takiego, że dużo osób kupuje to i napierdziela tym ile wlezie, przez co są czasami spadki fps'ów. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zablokować komendy /ct   /t   dla graczy ( zostawić tylko dla administracji )

2. Zablokować całkowicie zarówno negeva jak i autokampe ( z tego co widziałem, to vipy w dalszym ciągu moją kupić )

3. Wprowadzić punkt do regulaminu odnośnie bugowania ( rzucania ) paki przez CT bądź wprowadzić plugin, który to zablokuje.

 

Ode mnie tyle, wszelkie inne pluginy, jak dla mnie są zbędne, pozdrawiam :)

 

1. Jestem ZA czasem bywa, że jest 18 na tych 10 i to jest najbardziej niesmaczne.

2. To już było omawiane z autokampą na zebraniu jak dalej nie zablokowali to nieźle a co do negeva to jest must bo to jest laser nie broń :)

3. I znowu przyznaję ci rację. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

1. Zablokować komendy /ct   /t   dla graczy ( zostawić tylko dla administracji )

2. Zablokować całkowicie zarówno negeva jak i autokampe ( z tego co widziałem, to vipy w dalszym ciągu moją kupić )

3. Wprowadzić punkt do regulaminu odnośnie bugowania ( rzucania ) paki przez CT bądź wprowadzić plugin, który to zablokuje.

 

Ode mnie tyle, wszelkie inne pluginy, jak dla mnie są zbędne, pozdrawiam :)

1- co do punktu pierwszego jestem jak najbardziej na TAK 

2- odnośnie punktu drugiego jestem jak najbardziej na NIE nie widzę potrzeby blokowania tych broni niech się VIP bawi za to płaci!

3- musiałeś nie doczytać dokładnie regulaminu ponieważ mamy taki punkt (Zakazuje się wykorzystywanie bugów na mapach).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

To z tym /ct i /t róbcie jak chcecie, ja bym zostawił, ale widzę, że większości to przeszkadza. Komendy tej używa pewnie nieznaczna ilość graczy, bo najzwyczajniej reszta jej nie zna. Najczęściej kto jej używa to i tak admini, a przynajmniej tyle widzę z mojej obserwacji i tak, niestety czasami używacie jej w takiej sytuacji jak piszecie, czyli jest 15 vs 15 ale przechodzicie nagle we 3 do innego teamu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Na chwile obecna wygląda to tak, propozycja kabelków została odrzucona. Usunięty został immunitet na Team Balance dla VIPa, szybka zmiana drużyn zostaje tylko dla administratorów, usunęliśmy informacje wyświetlaną przez plugin Autocamp o miejscówkach Terrorystów czekamy na więcej pomysłów ze strony graczy  Illuminati 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...