Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Problem- Pilne!


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Problem I

Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć co tu się ku**a dzieje? 

Czemu odpały grają sobie i nikt z tym nie robi ? 

Nie interesuje mnie czy któryś z odpalonych graczy dostał unbana dlatego, że ma kolegę w administracji. Bądźmy sprawiedliwi i traktujmy wszystko równo. A może inny użytkownik który grał na wh czy aimie też chce unbana? Ehh, to takie nie sprawiedliwe.   

Najwyższy czas by ktoś tu zrobił porządek. 

I nie ja jedyna jestem zdania, że tu się zrobił burdel.

 

Problem II

Gdzie jest balance ? Czy któryś z szanownych opiekunów serwera, jest w stanie ruszyć dupkę za przeproszeniem i zrobić to co należy? 

Wybaczcie ale jestem już poirytowana w **** tym co tu się za przeproszeniem odpier***. 

Dziękuje za uwagę i mam nadzieję, że się tym zajmiecie. 

 

Problem III

"Ct nie może rashować przez 30 sek."

To jakim cudem 1:55 są już na trupie, midzie i prawie na TT respie ? 

Po co jest ta informacja wgl jak nie ma ustawionej strefy rashu porządnej ? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem strefa rashu powinna się już zaczynać, aby CT nie wbiegali do Anarchi na longu. Teraz jest tak, że wbiegają i robią 1-3 fragi i giną albo uciekają. Sam miałem takie sytuacje i trochę to irytuje, więc można było by to zmienić. Co do dolnego trupa powinno zostać, wbiegasz z respa do dolnego i czekasz na fragi, do górnego nie wbiegniesz bo masz auto rash. Po to ma się snajpera z respa TT, aby mówił info, czy wbiegł do dolnego, czy nie. Co do balance, to temat jest poruszony o zablokowaniu dla graczy komendy /ct i /t. Teraz chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z tym, że nie traktujemy kogoś równo?? Bo chyba w temacie nie jestem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie wydaje mi sie karol, że do zamknięcia. Pozostaje jeszcze problem I.

Nie wydaje mi się byś to Ty pisał tego posta, żebyś miał prawo o tym decydować czy został on rozwiązany.

Łatwiej by było jak byś podała nicki tych osób. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Mam na mysli gracza boom i allan. I to nie jest placz ze nie potrafimy go zabic jak kroci shorta. Proszę o ogarniete osoby żeby sie tym zajeli. Bo z tego co widze to ponuja tu znajomosci.

 

Wcale nie agresywnie, tylko nie rozumiem po co sie wypowiada osoba ktora nic nie wnosi do tematu. To nie jest miejsce na nabijanie postów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś kiedyś jakieś jego demo ? Tak normalnie bo patrząc ile razy widziałem to dostaje fragi na botach co się patrzą w dół i piszą do kolegi na steam i pestki wyrywa zawsze na gali 4-5 a to, że ktoś nie potrafi grać z awp i go zabić to nie jest jego problem, że ktoś nie wie od czego jest myszka. Pewnie zaraz ktoś nawiąże do kolesiostwa, szczerze mi to wisi bo prawda jest taka, że nie gram z nim tyle co większość go widzi na serwerze i wiem jak gra. Btw dostawał tyle banów z dowodami z dupy, na demach które ludzie dawali nie było nic widać. Więc szczerze jak ktoś kiedyś znajdzie "dowód" chętnie chcę go obejrzeć.

Co do allana to nie wiem nigdy go nie oglądałem bo rzadko widywałem, aby robił coś niesamowitego ale skoro on też coś ma to jak jest możliwość @@petRR wiesz z kiedy jest to demo z którego zrobiłeś ss'a ? Bo chętnie zobaczyłbym to demko. :)

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do allana to nie wiem nigdy go nie oglądałem bo rzadko widywałem, aby robił coś niesamowitego ale skoro on też coś ma to jak jest możliwość @@petRR wiesz z kiedy jest to demo z którego zrobiłeś ss'a ? Bo chętnie zobaczyłbym to demko. :)

Pozdro

Demko 22.04.2017 22:07

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stefan to nie jest zly dzial dobrze wiesz. Przeciez chyba nawet sam dawales mu perma czyżby na pewno sie pomyliles stwierdzajac ze ma wspomagacze? Sorry nie wydaje mi sie ze jestes osoba ktora od tak daje bany. Nie gram tez od wczoraj w global offensiv i w takie cuda nie uwierze. Ze jest gracz wiedzacy wiecej od Boga. Tak nagle ktos stwierdzil ze sie pomyliles i dostal unbana? Wytlumaczcie mi to nie nie ogarniam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jest pewne przysłowie:

"nie kłoć się z debilem, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniami"

 

Tak gracz dostał UB przez to, że miał znajomości u Opiekuna a ja miałem za mało dowodów na nikogo już nawet nie obchodził nikogo fakt, że traciłem sporo czasu na oglądanie jego gry na serwerze. Ja jestem pewny w 100% że ma ESP, ale jego styl gry nie pozwoli mi na to, by to udowodnić :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw dajcie jakieś dowody a potem debilujcie, polecam to nie boli :) Poza tym jak ktoś gra na serwerze tylko to nie ma zbyt co mówić o skillu, polecam grać dm'a kilka godzin dziennie przez jakiś miesiąc i wejść na serwer i potem pisać, że ktoś ma lepsze info, wystarczy refleks i dobra łapa na myszce.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem pewna iz gracz ten ma ESP. Czy nie uwazacie ze jest to w **uj ponizajace wasza serwerownie? Ze o tym czy dany gracz ma unbana decyduja znajomosci z opiekunem. Wybaczcie mi ale to jest smieszne co tu sie dzieje. I sadze ze dalsze prowadzenie tej konwersacji jest bez sensu skoro jest takie ustawienie w administracji. Admini tez zbytnio sie nie wypowiadaja wiec sadze ze boja sie o swoje stanowisko. :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David nie jestes rozpatrywany w tym poscie wiec prosze Cie zamilcz. Post jest napisany na forum czyli kierowany do administracji. Wiec swoje dowody i inne rady zostaw dla siebie.

 

Piszac ten post chcialam aby do administracja sie wypowiadala na dany temat. Bo to im powinno zalezec na graczach, serwerze i wszystkim innym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

 

Tez jestem pewna iz gracz ten ma ESP. Czy nie uwazacie ze jest to w **uj ponizajace wasza serwerownie? Ze o tym czy dany gracz ma unbana decyduja znajomosci z opiekunem.

Nie za znajomości, tylko za brak dowodów, rozmawialiśmy na ten temat na TS z administracją. Więc nie pisz takich rzeczy nie znając całej sytuacji.

 

To co teraz Stefan wstawił (http://www.cda.pl/video/1362542e0?wersja=1080p) to już jest dowód i imo można dać za to bana.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...