Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Problem- Pilne!


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

No to dodam i ja  swoje trzy grosze.

 

No to na jakiej podstawie dostał bana ? Jeżeli nie było dowodów nie ma bana a ban był. 

 

Chyba proste, że jak nie ma się wystarczających dowodów nie banuje się gracza za nic a pewnie narady były dotyczące jego gry i demek.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie te teksty! Nie nie mam okresu i nie rzucam sie do nikogo tylko, jest to osoba postronna i jak dla mnie nie wnoszaca nic do tematu. "Jak znajdziecie dowody to napiszcie wtedy". No nie wiem ale jak dla mnie to w problemach powinna sie wypowiadac najbardziej Administracja.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David nie jestes rozpatrywany w tym poscie wiec prosze Cie zamilcz. Post jest napisany na forum czyli kierowany do administracji. Wiec swoje dowody i inne rady zostaw dla siebie.

 

Piszac ten post chcialam aby do administracja sie wypowiadala na dany temat. Bo to im powinno zalezec na graczach, serwerze i wszystkim innym.

Przyszłaś popłakać na forum bo boom cię zabija  i tyle.Radze iść potrenować na dm i tyle(tu masz ip 185.25.151.42:27015)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

YYY???? Masz problem do normalnego gracza z dd2 i mówisz żeby się nie wypowiadał a sama jesteś normalnym graczem więc taki trochę mindfuck 

To niezły dowód na slow jak po takiej akcji można coś stwierdzić skoro przy oglądaniu praktycznie każdego na slow tak będą wyglądały strzały z AWP 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pewne przysłowie:

Tak gracz dostał UB przez to, że miał znajomości u Opiekuna a ja miałem za mało dowodów na nikogo już nawet nie obchodził nikogo fakt, że traciłem sporo czasu na oglądanie jego gry na serwerze. Ja jestem pewny w 100% że ma ESP, ale jego styl gry nie pozwoli mi na to, by to udowodnić :)

 

Jesteś pewny, że ma ESP inni też mają podobne zdanie, wybacz Stefan ale jesteś jedynym adminem na serwie  który się czymś interesuje a reszta ma gdzieś aby pomóc to rozwikłać. Czy całe obszerne śledzenie demek, gry podejrzanego opiera się na Tobie ? Nie ma Ci kto pomóc ? Więc na co komu admin jeżeli Ty tylko tracisz swój cenny czas.

 

Zara polecą hejty pewnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie za znajomości, tylko za brak dowodów, rozmawialiśmy na ten temat na TS z administracją. Więc nie pisz takich rzeczy nie znając całej sytuacji.

 

To co teraz Stefan wstawił (http://www.cda.pl/video/1362542e0?wersja=1080p) to już jest dowód i imo można dać za to bana.

 

Przepraszam, że się wtrącam ale możecie kurwa skończyć z tym cyrkiem? Nigdy nikt nie widział flicka przez bramę? To jest dowód, ale na waszą głupotę. Boom, zresztą tak jak mówił chyba saret wyżej wbiega na pełnej galą i zabija ludzi co jeszcze broni nie mają wyciągniętej a potem płacz. Co do "dowodu" nie wiem wpiszcie sobie w wyszukiwarkę yt "BEST PRO FLICK SHOTS" czy coś takiego i zobaczycie lepsze strzały. Ten byłby dziwny jakby go zabił bez wallbanga, po prostu przez szparę, ale tego NIE ZROBIŁ, bo jest po prostu normalnym graczem. 

PS PLS nie warmuj :^)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącam ale możecie kurwa skończyć z tym cyrkiem? Nigdy nikt nie widział flicka przez bramę? To jest dowód, ale na waszą głupotę. Boom, zresztą tak jak mówił chyba saret wyżej wbiega na pełnej galą i zabija ludzi co jeszcze broni nie mają wyciągniętej a potem płacz. Co do "dowodu" nie wiem wpiszcie sobie w wyszukiwarkę yt "BEST PRO FLICK SHOTS" czy coś takiego i zobaczycie lepsze strzały. Ten byłby dziwny jakby go zabił bez wallbanga, po prostu przez szparę, ale tego NIE ZROBIŁ, bo jest po prostu normalnym graczem. 

PS PLS nie warmuj :^)

 

Ale czy ktoś napisał, że ten strzał przez bramę to podstawa do bana ?

 

Z tego co widzę temat bardziej jest bliski jak dostac bana jak brakowało dowodów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wy jesteście tacy zapatrzeni w Stefana ? On tu najewieksza Drame robi :) Powinien dostac dawno degrada za te skragi na niego.
I jeszcze raz Mnie Zwyzywasz to ja sobie wytne to co trzeba (Stefan) ,bo takie zamieszanie robisz ,że jak na swój wiek nawet normalnie rozmawiać nie potrafisz . Aaa przy podaniu na admina wypełnia się ankiete o rozpoznawalnosc Cheatera
< Justyna i dlaczego płaczesz ?? jesteś kolejną osobą która pojawia sie z niczego na servie i płacze , wybacz mi ale ja gram juz dobre 7/8 miesiecy przed permem :) Za Starych Adminów.Jedna wielka spina dzięki NCore- przyjaciel Stefana. 
Jeżeli nie potrafi się grać cyt #Stefan ( poćwiczcie bo słabo wam idzie 30kili i Jara sie ).. Szkoda gadać -jeżeli nie doceniasz gracza i jego umiejetności to mi przykro, aa twoje dowody to są załosne.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh. Nie nie placze. ale dobra widze ze dalsze kontynuowanie tego nie ma sensu. Mozecie tkwic w tym g**** e i nie interesuje mnie to. A od stefana to Ty sie odczep.A wiesz dlaczego ? bo jest to jeden z najporzadniejszych adminow na waszej sieci. I zawsze kiedy napisalam do niego by sprawdzil gracza wszedl bez problemu na specta. Niestety o innych tego nie moge powiedziec. Powodzenia Stefan.

Mozecie zamknac temat.

Jednak prosze o naprawienie tego rashu i balance.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to, że pisałaś tylko do Stefana że jest cziter nie znaczy, że jest najlepszym adminem XDDDDD

Jakbym ja miał wypisywać ludzi co mi pisali na steam "wejdź na serwer jest podejrzany" ale nie piszę, bo po co to komu jest tak szczerze ?

Wystarczy dodać innych adminów na steam i im napisać, albo wejść na forum i napisać. Zresztą po co najlepiej robić zadymkę :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh. Nie nie placze. ale dobra widze ze dalsze kontynuowanie tego nie ma sensu. Mozecie tkwic w tym g**** e i nie interesuje mnie to. A od stefana to Ty sie odczep.A wiesz dlaczego ? bo jest to jeden z najporzadniejszych adminow na waszej sieci. I zawsze kiedy napisalam do niego by sprawdzil gracza wszedl bez problemu na specta. Niestety o innych tego nie moge powiedziec. Powodzenia Stefan.

Mozecie zamknac temat.

Jednak prosze o naprawienie tego rashu i balance

Nie wierze że to piszę ale zgadzam się Justyną

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie Justyny. 

 

Idzie to w złą stronę Panie i Panowie.

Moim zdaniem to nie leży po stronie graczy o banowaniu a tylko po stronie administracji, zwykły gracz może tylko wnieść co jedyne podejrzenia co do danego gracza. Aczkolwiek takie sprawy nie należą tylko jednego admina tylko każdego admina opiekuna tego serwera, który ma do tego prawo w co nie będę się zagłębiał kto o tym decyduje.

 

 

 

Swoje trzy grosze dodałem.. Możecie hejtować.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...