Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Problem- Pilne!


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Jeden lepszy z adminów który wyzywa ? pff :) 

wiesz co wole NoSkilla lub Enzo niż Człowieka którego jak słysze to przypomina mi sie CYPIS/DRESY I BEJSBOL 

Ok ja jestem wulgarnym dresem   :D

A ty nam tu lepiej napisz dlaczego chciałeś zostać administratorem naszego serwera? Skoro nie reagujesz na czitera w twojej drużynie tylko pozwalasz mu swobodnie grać? Przecież admin był na serwerze w przeciwnej drożynie!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Serek myślałem ze z cb dobry chłopaczyna jest ale po twoim bronieniu kumpla z ts zmieniam zdanie ehhh 
Ze wszystkich adminów na servie tylko stefan próbuje dawać dowody bo jak reszty chłopaków sie pytam co sądzą o danym zawodniku to piszą ze dadzą znać Stefanowi ;P (no offense chłopaki)  
Sam byłem adminem i mimo gównianego komputera próbowałem cos obejrzeć  ;P 

Z gracza który w dzien robi po 40fragów a w godzinach nocnych po 70/80 to troche przesada i jeszcze miał Vaca na innym koncie .
Tyle ode mnie pozdrawiam i miłego dnia Piąteczka ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. XD Kurwa

2. Konto które nie było jego, ale chuj idźcie dalej w to bezdenne wiaderko.

3. Piszesz o mnie i Boomie jako koledze z ts'a a ty kolega Stefana więc porównania polecam zostawić dla siebie :v Poza tym co ma ts do tych spraw ? Ts'a używałem bo niby musiałem wchodzić jako Admin ;) Większość czasu spędzam na Curse teraz TwitchApp zwał jak zwał.

 

P.S.

Też mam konto z vaciem:

1. http://steamcommunity.com/id/sareth23e5

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cie bardzo, ale tak piszę do Stefana bo on jako jedyny jest z was k**a dostępny na serwerze, na steam i wszędzie. Zresztą co ja się wam będę tłumaczyć zaczynacie hejtować każdego z nas nie wiadomo dlaczego? My tu nie przyszliśmy się z wami wykłócać czy mówić kto jest silver kto global. I kto ku**a płacze! 

Może i stefan jest troszkę "wulgarny" ale to jest nic w porównaniu co robi.

A co robi? 

Odpier**la za was całą robotę admini za 5zł.

To jest żałosne wystarczy sprawdzić GT adminów np Vans`a bo dawno go nie widziałam ;/ 

A może nie ma mnie codziennie na serwie ?

Może ich by pasowało zdegradować by zaczęli coś robić ? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Cb admin co obraża jest OK to krzyżyk na drogę.

W sumie niech będzie nawet 24/7 na steam czy gdziekolwiek. Wpisuję się takie coś jak !zglos i się wypełnia formularz albo na sb na forum się pisze btw Admin to nie jest rzecz każdy ma prawo mieć czas dla siebie, ale widzę każdy mądry.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki Boom mówi do Stefana że wyzywa :)

Boom pajacu będzie krótko sam wyzywasz i to ostro nie tylko na chacie micro ale tez na profilach o czym

jeszcze jakiś miesiąc temu ledwo robiłeś po 30 fragów grając na mnie w przeciwnej drużynie nawet 20 fragów nie zrobiłeś po czym poleciały wyzwiska na micro z twojej strony i twój piękny wpis na profilu :)

1z6tmhe.jpg

 

Nie chciało mi się nawet wtedy robić tematu bo i tak bana byś nie dostał za wyzywanie na serwerze przecież kolega był opiekunem :)

Aha dodam że nagle twój skill podskoczył i jakoś zawsze robisz masę fragów czyżby jakiś Cud :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin który obraża? A Ty święty jesteś ?? Czy każdy z was nie przeklną nie obraził gracza? 

Nie wydaje mi się.

Weź  mi tu nie gadaj głupot, bo każdemu się to zdarza. 

cyt. "Jak rzucasz te flesze debilu" "Nie blokuj idioto". 

Żaden z nas nie jest świety, i nawet mi się zdarzyło więc o czym ty wgl mówisz.

 

 

Różni nas jedno- Ja się umiem przyznać, a ty udajesz nie powiem co. Al;e jak chcesz to możesz zgrywać greka i udawać, że jesteś mega kulturalną osobą nie wiedząca co to wulgaryzmy :")

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeklinam i co z tego ? Mam iść o księdza i się spowiadać ? Gówno co kogo obchodzi co mówię wolność słowa jest, ale Polska jest w dupe za murzynami 500 lat ponad.

 

No i oczywiście przyszedłeś/przyszedłoś nie wiem kim lub czym jesteś ale to nie jest ważne.

Jak tak bardzo mówisz o czyimś skillu człowieku zacznijmy od tego ile razy oglądałem jak się poruszasz to mi oczy krwawiły celownik czasem w ziemi i idzie prze mapę xDD

Sam robisz czasem ledwo 30 fragów a czasem ponad 50 i nie powiem twoja gra jest jeszcze bardziej dziwna niż Booma celownik w ziemi z 6 tapów z digla to się sadzi ? :)

Nie wiem jak to leciał w tym chrześcijańskim przysłowiu: "Nie sądź i nie będziesz sądzonym" a tobie bliżej do podejrzanego ;)

+co jest na profilu to tam zostaje więc dobre prowo ;d

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuzhou weź ten temat zamknij, bo  to nawet nie jest retoryczna rozmowa tylko Komediodramat xDD

Czytając to czuję się jak postronny widz patrzący na ból dupy kibiców Realu czy Barcelony po ostatnich meczach ligi mistrzów xDDD.

Co racja to racja GG

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź sobie pod stolik do Booma :)

Ja raz robię po 30 fragów raz nawet 15 :) a czasem i 50

Nie mieszkam sam Tylko z narzeczoną przez co słuchawek praktycznie nie używam bo to dla mnie tylko gra nie będę siedział z kobietą w domu i zakladał słuchawki żeby słyszeć przeciwnika wole prowadzić z nią jakąś sensowną dyskusję a nie ją ignorować bo mam ochotę popykać w CS a grając praktycznie bez dzwięku i nie skupiając się na grze  skill spada.

Ale skąd Ty to możesz wiedzieć mamusia w domu a Ty pewnie w drugim pokoju skupiony żeby coś zabić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komediodramat to jest w waszej administracji !!

Ciężko zrozumieć to osobą które nie grają na serwerze i nie widzą co się dzieje.

Nie wiem ilu macie dokładnie adminów na tym waszym dd2! 10 ? 

Niech będzie i 20 ale tak naprawdę jest jeden i jest nim Stefan ! 

Właścicielu lub opiekunie. Przejrzyj Gt adminów i zobacz jaki mają staż w grze, na serwie? Obawiam się, że ja mam go więcej przez 2 tygodnie niż nie jeden admin. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kompromituj się człowieku i nie wciskaj kitu z jakąś narzeczoną serio XDD Te żarty były śmieszne dawniej teraz jakoś nie chce mi się wierzyć w bajeczki o zakochanych grajacych na jednym komputerze w cs'a XDDDDDDDDDD

Co do mnie i mojej mamy widzę dobre info masz.

Nie gramy na jednym kompie bo mnie stać na dwa :)

Ja mam narzeczoną Ty masz Booma :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Komediodramat to jest w waszej administracji !!

Ciężko zrozumieć to osobą które nie grają na serwerze i nie widzą co się dzieje.

Nie wiem ilu macie dokładnie adminów na tym waszym dd2! 10 ? 

Niech będzie i 20 ale tak naprawdę jest jeden i jest nim Stefan ! 

Właścicielu lub opiekunie. Przejrzyj Gt adminów i zobacz jaki mają staż w grze, na serwie? Obawiam się, że ja mam go więcej przez 2 tygodnie niż nie jeden admin. 

A oprócz chwalenia Stefana masz coś innego ciekawego do napisania? xd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Komediodramat to jest w waszej administracji !!

Ciężko zrozumieć to osobą które nie grają na serwerze i nie widzą co się dzieje.

Nie wiem ilu macie dokładnie adminów na tym waszym dd2! 10 ? 

Niech będzie i 20 ale tak naprawdę jest jeden i jest nim Stefan ! 

Właścicielu lub opiekunie. Przejrzyj Gt adminów i zobacz jaki mają staż w grze, na serwie? Obawiam się, że ja mam go więcej przez 2 tygodnie niż nie jeden admin. 

Ech ja tam na serwerach mam z 400 godzin więc nie wiem ile ty siedzisz w tygodniu że masz więcej xDD . A  po za tym jak zachce ci się sprawdzać GT to admina miałem jeszcze na wcześniejszym DR i aktualnym więc tak xDDD

Odpowiadam bo pierwszy wers to mój piękny cytat <3 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niezły Boom ;)

W sumie wolę Booma niż udawać narzeczoną ale jak kto woli xD Narzeczona w wieku tych 17 lat to zajebiste pato  Pozdro600  I powodzenia w gierce i "związku" tylko nie przejedź ręki kolego.17

17 lat Ty chyba Ty masz :) ja mam 30 i jestem w stanie udowodnić to takiemu czopkowi jak Ty a czopek to pewnie twoja ksywa z dzieciństwa bo lubiłeś kolegą wchodzić w dupe i dalej to robisz

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...