Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Problem- Pilne!


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

No Wyzywac mogę na profilu niż na Servie mam godność :) hue hue i co z tymi fragami idź sobie Ssy po oglądaj na moim prof pajacyku Kochany :) I cudowny jesteś bo to ja robię na DM Valve po 80 fragow ! Hahahah Narzeczoną masz to nie graj w gry tylko się nią zajmuj ! PF Przykre to jest ze żaden z adminow się nie pruje do mnie i gada normalnie tylko Stefanek i jego znajomi , ból zupy dlatego ze nikt nie może pokazać lepszych umiejętność ! Pff ... Pozdrawiam , vvvv aka Jotke i Snajpera bany za nic hhahah ! GG. Daj mi dokończyć Vipa i dam ci zaszczyt zbanowania

mnie bo wiesz ciężkie hajsy rodziców poszyly !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Wyzywac mogę na profilu niż na Servie mam godność :) hue hue i co z tymi fragami idź sobie Ssy po oglądaj na moim prof pajacyku Kochany :) I cudowny jesteś bo to ja robię na DM Valve po 80 fragow ! Hahahah Narzeczoną masz to nie graj w gry tylko się nią zajmuj ! PF Przykre to jest ze żaden z adminow się nie pruje do mnie i gada normalnie tylko Stefanek i jego znajomi , ból zupy dlatego ze nikt nie może pokazać lepszych umiejętność ! Pff ... Pozdrawiam , vvvv aka Jotke i Snajpera bany za nic hhahah ! GG. Daj mi dokończyć Vipa i dam ci zaszczyt znakowania mnie bo wiesz ciężkie hajsy rodziców poszyly !

Ty chyba niedorozwinięty ?

W moim poście pisze wyraźnie że miejsce miało to również na serwie przez mic a pościk który tak ładnie mi się podoba dodałeś z nerwów na profil bo ledwo byłeś w stanie coś zabić

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny napinacz co pisze wiek a gówno udowadnia :) Poza tym nie wiem czy jedno konta na dwa kompy macie XDD Skoro ten movement gówna jest na nicku "Ostra" a strzela tapy bez problemu.

Niby dwa kompy ale na jednym gracie. Nie wiem czy na serio czy masz downa XD

No to masz udowodnione w prywatnej dzieciaku :)

Jak gówno Ty ty się poruszasz i łatwo możemy to udowodnić może MM ?? czy poziom na jakim będziemy grać będzie dla Ciebie za wysoki?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM to raczej nie za wysoki poziom xddd 

Dla niego MM na globalu to zdecydowanie za wysoki :)

Jak ja grałem na Eliminacjach do IEM to on nawet nie wiedział co to CS :)

Tak czy siak gość jest przykry wiek już ma udowodniony reszty nie muszę na lanie mógł by recznik podawać ale i przy tym by się nie sprawdził do zobaczenie na serwie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oprócz chwalenia Stefana masz coś innego ciekawego do napisania? xd

 

 

Ty jako H@ widzę że też nie masz zbyt dużo do powiedzenia. Zamiast jako H@ ogarnąć i wyjaśnić ten syf i uspokoić swoich graczy to wolisz jeszcze bardziej dolać oliwy do ognia.

Gratulacje :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...