Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

WH gracza ;dd


C3N

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Nick gracza (którego zgłaszamy): ;dd
  2. Profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198042701849
  3. Data i godzina zdarzenia: 23.04.2017 Od godziny 3:00 do godziny 4:00, tak jak jest demo.
  4. Mapa: dust2
  5. Adres SID (jeśli posiada) zgłaszanego gracza: STEAM_1:1:41218060
  6. Screen (z konsoli) adresu SID: Żebym wiedział, że potrzeba screena, to bym zrobił w trakcie gry... Pierwszy raz zgłaszam oszusta, więc SID z punktu 5. musi wystarczyć. Jest wyciągnięte z konsoli za pomocą komendy "status", a gdy wrzuci się je w wyszukiwarkę, to znajdzie profil Steam zgłaszonego.
  7. Dowody na winę (demo nagrane przez gracza / HLTV):

    Demo z "Dema" na

    forum:

    de_dust2
    23.04.2017 03:52
  8. Opis sytuacji wraz z czasami podejrzanych akcji: Używanie wallhacka. Nie jestem pewien czy coś jeszcze, może autobh, natomiast wallhack jest najbardziej widoczny, co zresztą wystarcza do banicji. Od samego początku może nie być zbyt widoczne, natomiast po ustawieniu rundy piątej (bodajże wynik 1:4) zaczyna dziać się magia. Nie będę rozpisywał tutaj konkretnych minut i sekund, bo co drugi frag tego osobnika brwi unoszą się do góry z niedowierzania. Chociażby to jak najechał (notabene na mnie) celownikiem AWP przez środkową bramę (ja wtedy znajdowałem się ze scoutem na suicide) i oddał instantowy, niecelny strzał. Później zaczyna się mierzenie przez ścianę, strzelanie przez smoke'a (jak np. w górnym tunelu z bombsite'u B lub na midzie) itd.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...