Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Skarga/ban Huan Martinez


janusz.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: Huan Martinez
Mapa, na której miało zajście: awp_lego_remix_final/awp_lego_asia i wiele innych
Czas i data zajścia: 12:20-12:50/09.07 br.
Demka/Screeny: https://mega.co.nz/#!rw5jGJhT!3f4xznwTtiZUNwjCBryQ-u6bzEcWKgPNbKGSTbzzAXY
Minuta mapy: Jest na screenach.
Treść skargi: Bawienie się funkcjami administratora ze strony Huana jest akurat już od jakiegoś czasu widoczne, co się z tym wiąże brak odpowiedniego działania na serwerze i pilnowania porządku

(podobno admin od tego jest :o :o :o ).

Od kilku dni zauważyłem, że na serwerze pojawia się Huan (nagle), przychodzi sobie pograć (co oczywiście jest rzeczą normalną i dozwoloną) ale po co mu w takim razie admin skoro nic nie robi.
Zostawiłem tę sprawę aż do dziś, kiedy wbiłem serwer i zobaczyłem, to co można zobaczyć na zdjęciach.
Totalny rozpierdol na serwie (bo inaczej tego nazwać nie można). Jakby to się wydarzyło raz, jest to do przyjęcia - żeby było śmiesznie, trochę zabawy - okej.
Jednak robienie tego non stop przez 2 mapy z rzędu to przesada.

Napisałem "wiele innych", tutaj dowodów nie mam ale inna adminka (Wika) również potwierdzi, że wczoraj Huan bawił się na serwerze, po zkickowaniu go - nic sobie z tego nie robił.
Zbanowałem Huana na 7 dni, prosiłbym o odebranie mu praw administratora i zajęcie się sprawą administracji na serwerze AWP.
Piszę to tutaj, ponieważ nie wiem już jak inaczej się dobić do Ciebie @Dzagu bądź do Ciebie @keke . Mam nadzieję, że tutaj zajrzycie, bo jak widać na załączonych obrazkach sytuacja jest nieciekawa.

Co więcej kiedy któryś z graczy powiedział, że jest to nadużywanie admina, Huan odpowiedział: "I co z tego".
Radziłbym zajęciem się wszystkimi serwerami w tej sieci pod względem porządku i działalności administracji.

Jeżeli Wam na tym nie zależy i chcecie mieć typowy heheszkowaty rozpiździel na serwerach to się nie wtrącam i rezygnuję ze stanowiska dzięki któremu na awp macie znacznie większy porządek, zaś dla graczy czas tam spędzony jest znacznie przyjemniejszy (przynajmniej z moich obserwacji tak to wygląda).

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemniejszy czas na serwerze jest kiedy ja jestem...

 

Chcecie mnie zdegradować, proszę bardzo... Macie prawo ale mało wiecie co się dzieje, bo wchodzicie raz na tydzień.

A na stanowisko admina nigdy nie miałem wyjebane KURWA MAĆ.

 

A ty jeszcze ban na tydzień OMG, ja bym się chyba nad tobą zastanowił...

 

Jeden raz podpaliłem połowę serwera dla beki, a po 2 to nbie zabija tylko traci HP i potem gaśnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huan bynajmniej ja nie wchodzę raz na tydzień, co może potwierdzić gametracker bądź plugin sprawdzający obecność na serwerze.

Nie podpalałeś tylko swoich kolegów, gdyż był to prawie cały serwer (co widać na zdjęciach, których mam więcej).

Każdy inaczej definiuje przyjemny czas, jednak nie wydaje mi się aby nawalanie gravity, drug, beacon itd. to było coś wspaniałego, nie wspominając o Twoim slapowaniu graczy w pojedynkach 1vs1.

 

Jest to nadużywanie komend admina i jest to sprzeczne z regulaminem (Pkt. 2: "Nie nadużywaj praw Administratora").

 

Wczoraj wbiłem kilka razy na serwer, ludzie się wyzywali, piszczeli - zero reakcji z Twojej strony.

 

Pewnie i tak niczego to nie zmieni ale do Ciebie osobiście nic nie mam, tak jak napisałem NIE reagowałem na to, że nie podejmujesz działań pokroju mute/ban/upomnienia itd.

Twoje ostrzeżenia (oczywiście dla żartu) to "jeżeli tam będziesz kampił dostaniesz bana", no stary c'mon. I wiesz, że to prawda, więc miej trochę honoru i nie wypieraj się.

 

Nie chciałem Cię banować, ale za to co robiłeś + za ten tekst, który przytoczyłem w pierwszym poście:

"- Nadużywasz praw admina.

- I co z tego."

musiałem to zrobić.

Może kiedyś admin się dla Ciebie liczył (jesteś tu znacznie dłużej adminem niż ja) ale aktualnie jest dla Ciebie formą dodatkowej rozrywki na serwerze.

To jest moje zdanie, moje dowody i moje podejście do tej sprawy. Przesadziłeś a i tak o tym co się z Tobą stanie zadecydują H@ sieci.

 

Zbanowałem Cię, gdyż otrzymałem takie polecenie od . Powiedział, że w przypadku nadużywania admina mam banować i tak też zrobiłem.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, kiedyś to był bardzo ważny ale teraz gram ostatnio na zabawy...

Nie przypominam sobie żeby ktoś mnie wyzywał ale nie mów, że nie reaguje.

Jeśli ktoś wyzywa albo puszcza muzykę to najpierw upomnienie/mute a potem ban.

 

Ale mogłeś napisać o tym a nie dawać bana na week'a, bo to nie ma sensu ;/

 

 

Tak dla świadomości "becon" to nie ja tylko wykrywacz czitów na serwie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem "beacon" oświetla (świecące pierścienie dookoła gracza) i nadaje sygnał w postaci dźwięku np. w pojedynkach na noscopy. 

Można to uruchomić z poziomu panelu admina na dowolnym graczu.

 

Dałem Ci bana, żeby wyjaśnić sprawę a nie ukarać za grę, gdyż odbanuję/odbanują Cię od razu kiedy H@ podejmie decyzję. 

Zrobiłem to dlatego, gdyż zostałem poinformowany, że kick Tobie nic nie robi. Podejrzewam, że jakbym Ci zwrócił uwagę nie zareagowałbyś za bardzo stary - nie oszukujmy się.

Może się mylę, uznałem taką akcję za stosowną najwyżej zostanę też pociągnięty do odpowiedzialności.

 

Nie byłem w stanie odnotować takich działań (mute/ban) z Twojej strony, więc nie mogę tego potwierdzić :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpalanie znajomych, podpalaniem znajomych, nie całego serwera, tak samo oznaczanie graczy wcale im się nie podobało. Dałam ci kicka, bo przesadzałeś, powiedziałam ci zebyś nie podpalał graczy, nie wiem czy nie dosłyszałeś czy jak to było, ale robiłeś dalej swoje, wiec uznałam ze nie będę nic rozbić skoro kick i uwaga moja nie pomagają.

 

Skoro przychodzisz na serwer dla zabawy to po co ci admin? Nie widziałam, żebyś kogoś mutował chociażby.

 

Na początku się starałeś, teraz tego nie widać. Admin to dla ciebie zabawa ;d

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante changed the title to [Rozpatrzone] Skarga/ban Huan Martinez
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...