Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga BOOM


Kidriczenkov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak wiecie ostatnio na naszej serwerowni jest dość gorąco i wielu graczy skarży się na niektóre osoby za wszelakie używane wspomagacze do gry ale niestety jak zawsze w góre biorą znajomości albo brak jakiejkolwiek wiedzy 

 

Przedstawię wam osobę która dla mnie nie gra czysto i chciałbym by wypowiedzieli się wszyscy z całej sieci kto tylko może na ten temat i kto ma chociaż znajomość jakąś na temat czitów. Nie chce tu popeliny ani nic w tym rodzaju z góry chciałbym żeby ktoś ogarniał ten temat żeby tak właśnie nie było 

 

Nick oskarżonego gracza: Boom
Mapa, na której miało zajście: dust 2
Czas i data zajścia: z kilka dni temu
Demka/Screeny:będą niżej
Minuta mapy:będzie niżej
Treść skargi:niżej opisana 

 

 

http://www.cda.pl/video/13773452f?wersja=1080p

Mamy tu 1 demko gdzie  gracz celując w środek nagle bez ruchu myszki trafia w przeciwnika hmm no troche nie jest to normalne :)

http://www.cda.pl/video/136253959?wersja=1080p

tu mamy ten sam przypadek dziwnego nalotu celownikiem pierw na ściane a potem na środek i magiczne zabicie przeciwnika w locie bez celowania :)

http://www.cda.pl/video/1377352be?wersja=1080p

a tu nie musze nic mówić każdy kto ma jakieś pojęcie będzie wiedział o co chodzi 

 

 

Czekam na wypowiedz wszystkich graczy na temat tych demek bo raczej nikt mi nie wmówi że można trafić kogo w bezruchu celując w sciane 5m obok przeciwnika no ale co ja tam wiem marne 2.5h godzin ale oczywiście usłysze pewnie tu wypowiedzi pewnych stron znajomości z boomem że to tylko przypadek albo że kula jest szybsza hehe Pozdrawiam serdecznie i czekam na sprawiedliwą decyzje :) I mam nadzieje że Stefan dołożysz coś od siebie jeszcze jakby zabrakło tu niektórym 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta 3 akcja z tym aimlockiem troszkę podejrzana. Ale te dwie wcześniejsze? Średnio bym powiedział. To tylko zjebane demko ktore jest w malym ticku i to tak wyglada (Valve, pls fix). Tak ogólnie to po co miałby namierzać w nogi jeżeli miałby już to wh czy coś innego? xD Jak na moje to czysty. Odpalcie sobie czasem swoje demo i zobaczcie jak wyglądają wasze flicki z awp. Wiecie jak? Identycznie. Najpierw jest strzał później ruch myszką.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co normalnie dać demko w normalnym tępię albo coś, lepiej na przekór dać komuś bana bo bije każdego i się uwzięły się na niego 2-3 osoby i dalej demka nie pokazują niczego (zaraz bd, że się nie znam i bronię kolegi #beka, bo prawda boli)

Jak na moje to jest wszystko na siłę. ŻENADA.

+ jak taki z Cb znawca jest to sobie zobacz, że jak masz slow motion to najpierw leci kula a potem jest ruch myszki/reki etc, ale jak zawsze ktoś chce wmawiać kłamstwa :) Przykre.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...