Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

UB NeX


C3N

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NeX


SteamID: STEAM_1:0:150277547


Admin który cię zbanował: Enzo


Powód bana: Aimbot


Długość bana: Permanentny


Godzina o której dostałeś bana: 23:23


Mapa na jakiej dostałeś bana: Dust2


Demko z mapy: Demko z dnia 04-26-17, godziny 23:23


 


Nawet nie wiedziałem o banie, bo został nadany po grze. Demka na moment pisania tego tematu mi osobiście nie działają - Jakiś problem na forum. Czy tutaj naprawdę trzeba grą dostosowywać się do reszty graczy, czy specjalnie po nogach strzelać...?


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taki z Ciebie pro player to dlaczego nawet mikrofonu nie używasz i wbijasz na serwer zawsze tylko w nocy?  Druga sprawa jak wbiłem na spect nagle zacząłeś grać jak bot,  a jak grałem w przeciwnej drużynie napierdalałeś głowę za głową z tego skałta. W sumie jak wyszedłeś z konta NeX, a minute poźniej wbiłeś z konta C3N wiedziałem od razu że to Ty.  Demka na razie są popsute na forum, jak zdobędziemy materiał wyjaśnimy sprawę.   

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam mikrofonu, rzadko ale używam. Zresztą co to ma do rzeczy? Nie lubię rozmawiać na serwerze, często nawet jak ktoś za dużo gada to go mutuje - Taki ze mnie dziwak. Nie jestem też pro playerem, po prostu potrafię więcej niż reszta, a na serwerze nie jeden sie zdarza, który mnie leje jak chce. Zależy jak kto postrzega noc. Ja do domu wracam po 22:00 prawie codziennie. Od godziny 23:00 mam czas, żeby sobie swobodnie usiąść i pograć. Nie mam czasu, żeby grać w ciągu dnia. Co to w ogóle ma do rzeczy? Grałem tak samo cały czas. Może końcówkę miałem słabszą. W zależności na którym koncie gram faceity/mm'y to z tego konta wchodzę na serwer. Poszedłem z NeX'a na C3N, bo dobrze mi szło, więc szkoda było mi marnować punkty na inne konto, skoro mogłem rosnąć w ranku na C3N.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać na naprawę demek jeśli wgl się uda odzyskać to demko z 26.04. 

W przeciwnym razie gdyby sie nie udało powinien być unban z powodu braku dowodów, po odwołaniu się od bana. A za demka odpowiada sieć. Także bądź cierpliwy i czekaj.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...