Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

SKARGA Kubox


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: Kubox
Mapa, na której miało zajście: dd2
Czas i data zajścia: 
05-16-17 14:11
Demka/Screeny: 
Minuta mapy: Poczatek
Treść skargi: Ten gracz bezpodstawnie zbanowal mnie na tym serverze w wymiarze 30 min za nick ktory brzmi admin OP, posiadam ten nick od x czasu gram na nim i bede, jest dozowlony przez tworcow csgo i nie narusza tego regulaminu, ponadto regulaminy podrzednych serverow musza respektowac regulamin csgo. Wiec ten ban nie ma opcji bytu.

 

To mozna porownac do konstytucji i regulaminu np sadu nagrywanie w publicznych miejscach osoby publiczne jest dozwolene a gdy w regulaminie sadu jest napisane ze jest zakaz nagrywania to nie ma opcji bytu gdyz koliduje z prawem konstytucyjnym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Tylko czekałem aż to napiszesz. Prosiłem cię 3 razy, byś zmienił nick, a ty prowokowałeś mnie konstytucją. Grasz na naszym serwerze, więc godzisz się jednocześnie na nasz regulamin, który daje mi możliwość zbanowania cię na 30 min, jeżeli uznam, że podszywasz się pod Admina. Demko jest, dowody są. Nie zaprzeczam. Ale jesteś osobą upartą, która specjalnie nie daje za wygraną, więc dałem ci do zrozumienia, że na mojej zmianie podszywania się pod admina nie będzie. Może inni by przymknęli oko, może by im zwisało, że masz w nicku ADMIN, ale mi to wadziło i podjąłem taką, a nie inną decyzję. Dziękuję!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

A ja ci mowilem 3 razy ze to jest moj nick i nie koliduje on z regulaminem valve wiec regulamin podrzedny typu serverowy nie moze nazucac odrebnych zasad. Ponadto poki nie zaczoles do mnie nic mowiec ja siedzialem cicho i gralem wiec jak moge sie podszywac?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Regulamin Valve to jedno, a regulamin naszego serwera to drugie. Widzę, że będziesz uparto trzymać swojej strony i już po samych odpowiedziach wnioskuje, że dyskusja do niczego nie doprowadzi. Ktoś mógł odnieść wrażenie, że jesteś Adminem, a tak nie jest. Jest zasada, że takich nicków nie używamy i tyle. To na jakich nickach grasz na innych serwerach, czy też jak mówią na ciebie w szkole, guzik mnie obchodzi. Możesz się zwać nawet Putinem. Ban był słuszny i tyle w temacie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...