Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

NeX, bo kto inny.


C3N

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NeX


SteamID: STEAM_1:0:150277547


Admin który cię zbanował: Cytrynowy


Powód bana: wh


Długość bana: Permanent


Godzina o której dostałeś bana: 02:28


Mapa na jakiej dostałeś bana: Dust2


Demko z mapy:


de_dust2

20.05.2017 01:51


53 MB
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej utrzymuję swoje stanowisko. Demko obejrzałem ponownie i mój ban w MOJEJ ocenie(nie jestem nieomylny) jest słuszny.

Grać na odpale zacząłeś dopiero po stronie terrorystów, dlatego opiszę tylko tę część.
Mimo iż oglądać Cię zacząłem bardzo późno, była to praktycznie końcówka meczu, po obejrzeniu dema zauważyłem, że od początku miałeś parę dziwnych akcji,

nie mówię o tym, że stałeś na respie na początku, ale o wpatrywaniu się drzwi na Longu/Długiej, gdzie twój wzrok pozwalałby oglądać spokojnie galę(gdzie akurat były 3 osoby(?), mimo iż wcześniej sprawdziłeś i było czysto.

W innej rundzie, której teraz nie przytoczę, po przejściu z mida, na CT i wyjściu z CT dziwnym trafem podążałeś za przeciwnikiem(ten był odwrócony plecami i biegł na Galę/Shorta) celownikiem PRZEZ skrzynkę, nie mówię o oczywistym WH, ale wyjątkowo dokładnie twój celownik podążał za konturem gracza.

Nadchodzi gwóźdź programu, runda 27 na demie, pięknie wyhaczyłeś 3 fragi.

Wybiegałeś tunelem, najpierw wzrok skierowałeś na gracza bliższego tunelowi, z którego wychodziłeś, ten się wycofał, więc nagle twój wzrok padł na skrzynkę na przeciwko tunelów, na podeście, celowałeś zaskakująco blisko gracza, wybiegł potem 3 gracz, strzeliłeś mu głowę, nie mogę się do niczego przyczepić, zacząłeś strzelaninę z graczem za skrzynkami, ten gdy się schował, ty wyciągnąłeś granat i wyrzuciłeś, potem, gdy wyciągałeś broń, widząc, że gracz obok tuneli wychyla, ty wyszedłeś za ścianę, schowałeś się tak, aby nie dostać bez możliwości obrony, gdy wyciągnąłeś broń wybiegłeś na dwóch graczy na lewą stronę tunelu i zacząłeś strzelać do tego znajdującego się bliżej. Potem padł mołotow na gracza za skrzynkami(w praktyce miał on polecieć tam, gdzie akurat znalazł się wychylający gracz, jakieś niedopatrzenie? Nieznajomość miejscówek?). Potem strzelasz zwykły headshot i kończy się akcja. Akcję oglądałem z 5 razy, żeby się upewnić, że nie mam omamów.

Dobra, koniec mojej rozpiski, liczę na wypowiedź reszty adminów w tej sprawie i rozpatrzenie tej sprawy jak najszybciej. W razie jakichkolwiek wątpliwości piszcie na steamie.

Pozdrawiam, Cytrynowy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko, zauważyłem jeszcze do tego Aima. Również przyjrzałem się dokładnie rundzie 27 i doskonale widać aima i wh, które posiadasz. Nie widząc gracza za skrzynią już latałeś za nim celownikiem, ale rashował cię inny typek i z modelu typa, który stał za skrzynką w jednej sekundzie perfekcyjnie namierzyło ci na typa, który podbiegał do górnego. Drugiego fraga zdobyłeś po tym jak zabiłeś tego pierwszego i typek wybiegł z samochodu i również namierzyło ci idealnie na głowę typa. Trzeci frag był za skrzynką, wcześniej go widziałeś, ale gdy jeszcze jego cały model nie był ci widoczny, ty zacząłeś już strzelać. Wcześniej dostałeś bana za Aima od Admina Enzo, wtedy nie działały demka i nie mieliśmy dowodów na to, że grasz nie fair. Lecz tym razem są demka. Dodam jeszcze, że w teamie nie było info i Ty dokładnie wiedziałeś gdzie jest przeciwnik i jak stoi , albo kuca. To też jest dla mnie dziwne. Odemnie to Tyle. Czekamy na innych administratorów. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi się bronić nie chce po raz trzeci na tej serwerowni. Cytrynowy dostał wpierdol, poszedł na spec i musiał udupić. Druga osoba dostała bana jakąś godzinę po mnie od Cytrynowego. Koleś z GE jak ja, po prostu dobrze grający, widocznie za dobrze na ten serwer. Już raz napisałem, że trzeba tutaj strzelać po nogach i grać na głośnikach, żeby było dobrze. Raz się solidnie broniłem, pozniej dostalem kolejnego bana i nawet nie mialem sie jak bronic. Teraz to juz nawet ochoty na to nie ma, jesli w administracji siedza jacys laicy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GE nie daje Ci nadludzkich możliwości, demo nie kłamie. Jeśli uważasz, że serwer jest dla Ciebie zbyt słaby to niepotrzebnie piszesz prośbę o UB.

Demo jasno potwierdza, że czegoś używasz, twój GE jest warty tyle co bycie proplayerem, przytoczyć Ci profesjonalnych graczy zbanowanych za cheaty?

W tym momencie pokazałeś swoją arogancję.

A ja nigdy wpierdolu nie dostałem, zdenerwowałeś się i próbujesz zaatakować nie tylko mnie, ale i całą administrację.

Próbuj dalej.

Odnośnie twojej obrony, nie masz z czego się bronić, no ale zawsze lepiej jest wyjść z poczuciem, że to była twoja decyzja i czekać na oklaski zgromadzonych niż pokazać swoją bezsilność.

Nie musisz swoich żali wylewać na forum i próbować przy okazji obrazić osób grających czysto.

Nie widzę sensu prowadzenia dalszej dyskusji, a odnośnie drugiego GE, wyjaśniłem tam wszelkie niejasności i również może opuścić forum ze spuszczoną głową.

Pozdrawiam, Cytrynowy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GE nie daje Ci nadludzkich możliwości, demo nie kłamie. Jeśli uważasz, że serwer jest dla Ciebie zbyt słaby to niepotrzebnie piszesz prośbę o UB.

Demo jasno potwierdza, że czegoś używasz, twój GE jest warty tyle co bycie proplayerem, przytoczyć Ci profesjonalnych graczy zbanowanych za cheaty?

W tym momencie pokazałeś swoją arogancję.

A ja nigdy wpierdolu nie dostałem, zdenerwowałeś się i próbujesz zaatakować nie tylko mnie, ale i całą administrację.

Próbuj dalej.

Odnośnie twojej obrony, nie masz z czego się bronić, no ale zawsze lepiej jest wyjść z poczuciem, że to była twoja decyzja i czekać na oklaski zgromadzonych niż pokazać swoją bezsilność.

Nie musisz swoich żali wylewać na forum i próbować przy okazji obrazić osób grających czysto.

Nie widzę sensu prowadzenia dalszej dyskusji, a odnośnie drugiego GE, wyjaśniłem tam wszelkie niejasności i również może opuścić forum ze spuszczoną głową.

Pozdrawiam, Cytrynowy

 

Piszę prośbę o UB, bo gram na tym serwerze i to dość irytujące żegnać się z nim, bo komuś coś się wydaje. Nie Ty pierwszy próbujesz mnie uwalić, nie Tobie pierwszemu pokażę, że nie tak łatwo, bo wiem jak gram i nikt nie będzie mi nic zarzucał - znowu.

Demo pokazuje jedynie moje umiejętności, w których Ty starasz się zobaczyć coś więcej. Nie interesują mnie jacyś proplayerzy na cheatach. Uwzględniając tutaj swoją rangę chciałem przekazać wiadomość, że pewne umiejętności posiadam, które widocznie niektórym nie pasują.

Dostałeś, kilka rund z rzędu i pojawiłeś się na spec... No ale, Ty to widzisz inaczej, oczywiste. :) Nie atakuję całej administracji, tylko ludzi, którzy próbują wyeliminować lepszych od siebie z serwera, ku jego... dobru? Nie wiem jaki jest tego cel.

Odnośnie mojej obrony poczytaj sobie inne tematy z moim banem. Nie mam zamiaru pisać sto razy tego samego i dawać takich samych argumentów w każdej prośbie o UB.

Nie widzę gdzie obraziłem osoby grające czysto, a moje żale są stąd, że muszę wiecznie tłumaczyć się z tego jak gram. Zabawne, że niektórzy z administracji mają w statystykach lepsze K/D, jednakże kto by ich podejrzewał :)

Możesz mi zarzucać arogancję, brak kultury i inne złe rzeczy - mam to gdzieś. Raz walczyłem w sposób kulturalny o UB. Drugi raz nie mam na to ochoty. Zwłaszcza z Tobą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Zobaczyłem tylko kilka pierwszych rund i już mi wystarczy. Masz zarówno aima jak i wh, czy też radar. Przykładowo: runda 3 - wchodzisz do górnego i zatrzymujesz się wcelowany w schody. Kolesia nie mogłeś usłyszeć, bo szedł po cichu i słuchałem, nie był słyszalny. Wcelowałeś się w niego, ale niestety padłeś.  Było też kilka innych sytuacji, gdzie pocisk poleciał w dobrą stronę wcześniej niż ty namierzyłeś. W początkowych rundach co moment się zatrzymywałeś po starcie rundy. Praktycznie co rundę, zamiast ruszać, ty stałeś bez ruchu na respie. Widziałem też rundę 27 i podtrzymuję zdanie moich kolegów. Ban słuszny. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...