Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na admina Cytryn now


Oski698999999

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina:Cytryn now
Mapa, na której miało zajście:DD2
Czas i data zajścia:04.06.2017 Godzina koło 15 50-16 05
Demka/Screeny:https://zapodaj.net/71f5f0fabe60f.jpg.html
Minuta mapy:
Treść skargi:Admin wywalał mnie notorycznie i zabijał komendą bez powodu. Oczywiście tylko mnie. Zostało 2 graczy po stronie ct za 5 tt gdzie bomba była podłożona. I tylko ja zostałem wyrzucony. Gdzie tu sprawiedliwość ? Owy admin zanim dostał rangę administratora obrażał mnie i moją rodzine za to, że mam cheaty, a teraz traktuje wszystkich niżej od siebie. Każdy kto był na owej rundzie widział  sytuacje :)Innych graczy ucisza nie tak jak powinien i ucieka od rozmowy, bo wie, że nie ma racji. Przechodzi z teamu do teamu tak aby nie mógł ze mną porozmawiać na temat owej sytuacji. Także to tyle z mojej strony. Inni gracze byly i admini również i żaden nie zareagował, tylko Kidriczenkov chciał pomóc, nawet nie mogłem mu nic wytłumaczyć bo zostałem wyciszony :) Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie udzielam sie w tego typu sytuacjach ale wyglada to na jakis konflikt nie wiem po ile lat maja panowie ale cos tu jest nie tak i pan admin wie o czym mowie bylem obecny przy sytuacji

I co z tego wywnioskowałeś ? Co zrobił admin, który jest dorosłym mężczyzną? :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oski gdybys nie widzial to stoje po twojej stronie pan cytrynowy nie nadaje sie na admina i tyle w temacie nie bede sie rozwodzil poprosilem syna o reakcje jak tylko wszedl pan cytrynowy sobie poszedl mamy demokracje wiec wale prosto z mostu dziwny czlowiek na niedpowiednim miejscu dosc nerwowy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oski gdybys nie widzial to stoje po twojej stronie pan cytrynowy nie nadaje sie na admina i tyle w temacie nie bede sie rozwodzil poprosilem syna o reakcje jak tylko wszedl pan cytrynowy sobie poszedl mamy demokracje wiec wale prosto z mostu dziwny czlowiek na niedpowiednim miejscu dosc nerwowy

To samo myślę :) i dziękuję za wypowiedzenie się

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze pisze co slyszalem i widzialem wlasnie bylem pykac i co? i wlasnie uslyszalem zamknij sie wkoncu chyba chlopaki poczytali w dupie to mam mnie nie bedziecie straszyc za stary jestem nie ten to inny pozdrowienia nonskil

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz mi, co dla Ciebie znaczy notorycznie? Jeden raz Cię wywaliłem z powodem "Cele mapy". Dlaczego?
Nawet nie postarałeś się odbić BS'a, nie pierwszy raz zostałeś ostatni i nic nie robisz, grasz na fragi.
Jeśli chcesz sobie podobijać to zapraszam na DM'a.

(I nie było 2 na 5, tylko 6 na 6, potem było 2 na 5)

 

 

Zabijał komendą bez powodu(Może jeszcze co rundę Cię slay'owałem?)
Jeden raz zostałeś zabity i to NIE z mojej ręki. Oskarżasz mnie o coś, czego nie zrobiłem i jeszcze do tego kłamiesz.

 

Nigdy nie obrażałem twojej rodziny, nikogo rodziny nie obrażałem, ponieważ wiem conieco o życiu i wartości rodziny ;)

O cheaty mogę oskarżać każdego, ale na stanowisku administratora banuję tylko i wyłącznie gdy posiadam dowód, więc dopisek zbędny.

(Poza tym, jeśli była taka sytuacja, to czemu nie wypowiedziałeś się na forum na ten temat?)

Jeśli uważasz, że traktuję wszystkich niżej od siebie, to jest mi niezmiernie przykro, ale niestety ja nie jestem od lubienia, tylko od pilnowania porządku na serwerze.

 

Powiedz mi, w jaki sposób uciszam graczy? Zawsze upominam gracza przed jego uciszeniem.

Uciekam od rozmowy, faktycznie, same pluginy serwera mi w tym pomagają, wszystko przeciwko Tobie(mowa o autobalansie).

Rację każdy ma swoją, więc raczej nie muszę się tutaj wypowiadać.

Inni gracze byli, i co w związku z tym? Poproś któregoś z głównych administratorów o logi i twoje oskarżenia jak i innych graczy stają się nic nie warte.

 

Kidriczenkov wbił tylko dlatego, że ojciec go poprosił o wejście i reakcję.

Dostałeś mute'a, bo szukałeś atencji gadając cały czas o twoim kicku.

 

 

Policz sobie ile kłamstw padło z twojej strony i nieprawdziwych oskarżeń? Przemyśl swoje wypowiedzi i wtedy odpisz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak slay'a na respie dostałeś ode mnie, stałeś tam praktycznie od początku rundy na rampie przy respie terro, tylko na chwilę podszedłeś do tunelu i rzuciłeś granat. Cytując Ciebie "odsuń się ja tu stanę z awką", w tym czasie ktoś rzucił Ci bombę, a Ty nadal wcelowujesz się w górny tunel z nadzieja na fraga. Cytując regulamin "Zabrania się kampienia na respie TT poniżej 1:30, (w innym wypadku slay, kick, ban 30m-1h)".

 

Po kick'u od Cytrynowego zmutowałem Ciebie ja, bo wbiłeś na serwer ponownie i płakałeś przez kilka rund zamiast iść napisać tą skargę. Co do samego kicka'a, w momencie podłożenia bomby było 6 na 6, a Ty nawet nie ruszyłeś się z tego pitu, gdzie reszta drużyny zginęła próbując coś ugrać. Cytując regulamin "Za wszelką cenę musicie starać się wykonywać cele mapy", "Nie wykonywanie celów mapy - upomnienie, kick, ban do 30 minut".

 

Ogólnie jesteś nielubianą osobą na serwerze, jesteś toksycznym dzieckiem(tak 16 lat to nadal dziecko), które nie potrafi przegrywać i współpracować z innymi, bo uważasz się za lepszego od wszystkich. Prawie przy każdej Twojej śmierci lecą wyzwiska w stronę przeciwnika i kolegów z drużyny i nie mówię tu o dniu dzisiejszym tylko na przestrzeni miesięcy.
Tak jak było w przypadku Raidena, wnoszę o perm bana użytkownika  Oski698999999, jest to osoba zbędna dla serwera wnosząca więcej złego niż dobrego. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem wam tak kiedys tez bylem wlascicielem serwera i wiem jak admini kryja swoja dupe nie podobalo mi sie zachowanie pana cytrynowego i tyle co do poszkodowanego nie mam zdania gram pare chwil nigdy nic nie bodlo mnie w oczy ale wywalanie z serwera bo napisal skarge? blagam was nic i nikt mnie nie irytuje na tym serwerze choc nie przepadam za panem cytrynowym i gdy wyrazilem swoje niezadowolenie odczulem to juz u nonskila wiem jak to dziala i jak sie wspieracie nie ma problemu tylko troche ochlonac proponuje 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że nie pilnujesz porządku tylko kozaczysz bo masz admina. Wszyscy widzieli jaka była sytuacja... Człowieku nie kłóć się bo nie masz racji.. Nie pamiętasz jak mi jechałeś, że mam cheaty? Że jestem cwelem jebanym, że matka moja jest zjebana?! Chociaż to Ty nie potrafisz grać i oskarżasz  innych o coś czego nie robią... Na respie nie stałem, przechodziłem i rotowałem przez niego, a Ty tylko mnie wywalałeś i zabijałeś :) Masz rozum 10latka i tyle z mojej strony... Uważasz się za dorosłego, a się zachowujesz tak a nie inaczej. A Ty Enzo nie lepszy :) Perm? Pfff, nie ma problemu.... Mnie nikt nie musi lubić, ja o to nie proszę.  A to, że Ty masz golda to wiesz.  A wracając do tematu. Wnoszę o to, aby Cytryn stracił admina bo nie zna się na swojej pracy..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Cytrynowego, faktycznie, jest on nerwowy, może nie jest jakiś idealny i nieomylny, ale nie możesz zarzucić mu, że obraził on kogoś rodzinę.
Gram z nim od ponad 3 lat. Rozmawiam z nim praktycznie codziennie i od kiedy go znam nigdy z jego ust nie padło słowo na rodzinę oponenta mimo iż czasem być może już powinno.
Byłem świadkiem całego zajścia i widzę, że wartość merytoryczna twojego posta jest praktycznie zerowa i stawia CYTRツNOWツ'ego w złym świetle używając oszczerstw.

 

Moim zdaniem również powinieneś zostać usunięty z serwera. Niejednokrotnie wielu graczy zostało przez Ciebie skarconych za twoje błędy i nie wiem dlaczego nawet nie wypowiedzieli się w swojej obronie.

 

Jeszcze do tego zacząłeś obrażać adminów. Posłużę się określeniem często używanym podczas całego zajścia: Żałosne.

Na przyszłość prosiłbym zacząć zauważać wady w sobie, a nie w innych. Siądź sobie na fotelu i pomyśl, czy to Ty akurat zawsze masz rację i nigdy nie popełniasz błędów.

 

P.S. http://globalelite.pl/pages/demkadd2- możesz stąd pobrać demo i posłuchaj chociaż chwilę jak ty się wyrażasz podczas gry na innych graczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Na respie nie stałem, przechodziłem i rotowałem przez niego, a Ty tylko mnie wywalałeś i zabijałeś :) Masz rozum 10latka i tyle z mojej strony... Uważasz się za dorosłego, a się zachowujesz tak a nie inaczej. A Ty Enzo nie lepszy :) Perm? Pfff, nie ma problemu.... Mnie nikt nie musi lubić, ja o to nie proszę.  A to, że Ty masz golda to wiesz.  A wracając do tematu. Wnoszę o to, aby Cytryn stracił admina bo nie zna się na swojej pracy..

Demka nie kłamią, więc Twoje racje schowaj do kieszeni.

Mam golda i dobrze mi z tym, gram dla rozrywki nie dla rangi, mimo wszystko gram lepiej od Ciebie.Gram dynamicznie starając się ugrać coś dla drużyny przez co nie mam wspaniałych statystyk, a nie jak Ty tylko dla statystyk, gdzie 80% fragów robisz na przegranych rundach. Nie wiem po co takie tematy wciągasz, niedotyczące tej skargi, to tylko pokazuje poziom zbuntowanego nastolatka, bez żadnych argumentów. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wybaczcie czy przed tym wszystkim nie powinno być jakieś upomnienie ? Zawsze słyszę rusz się z respa, usuń reklamę z nicku itp itd i jeżeli ktoś nie słucha to działacie.

 

Sorry ale w tym przypadku widzę bardzo negatywny stosunek do gracza mimo wszystko ile by lat nie miał, jakby się nie zachowywał, więcej szacunku.

 

 

Będą hejty xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To jest to notoryczne kickowanie i zabijanie?

	Line 102: L 05/21/2017 - 22:36:21: [sourcecomms.smx] "CYTRツNOWツ<1173><STEAM_1:1:5018185><>" muted "Oski69899<1136><STEAM_1:0:97844799><>" (minutes "0") (reason "")
	Line 103: L 05/21/2017 - 22:42:47: [sourcecomms.smx] "CYTRツNOWツ<1173><STEAM_1:1:5018185><>" unmuted "Oski69899<1136><STEAM_1:0:97844799><>" (reason "")
	Line 104: L 05/21/2017 - 22:42:47: [sourcecomms.smx] "CYTRツNOWツ<1173><STEAM_1:1:5018185><>" removed mute for STEAM_1:0:97844799 from DB
	Line 284: L 06/04/2017 - 15:51:12: [basecommands.smx] "CYTRツNOWツ<2688><STEAM_1:1:5018185><>" kicked "Oski69899<2724><STEAM_1:0:97844799><>" (reason "cele mapy")

To jest wszystko co cytryn na Tobie zrobił w całej swojej karierze. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

To zobacz demko z mapy i tyle, będziesz widział jak jest :) Pozdrawiam

Jasne rozumiem, ale dajesz skargę to wypadałoby już podać linki, linka do tego demka i podać które minuty i rundy, żeby każdy miał rzut na tą sytuacje ;) Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że grubo tu się dzieje więć wypowiem się też coś od siebie:

Po 1 Pytanko do enzo sam napisałeś że ukarałeś slayem gracza oskiego za to że stał na rampie obok respa a w regulaminie jest wyraźnie napisane za co jest kara

"Zabrania się kampienia na respie TT poniżej 1:30, (w innym wypadku slay, kick, ban 30m-1h)". czy rampa obok respa  to resp? nie wiedziałem ;)

 

 

Po 2 Nie ma tu znaczenia jak kto ma być traktowany wszyscy maja być na równi admini czy  gracze a w tej chwili oski jest ten najgorszy a przypomnijcie sobie jak raiden był traktowany mimo że był jaki był ale wszyscy tylko czaili się po to by go zbanować za byle co 

 

 

Po 3 Twój post cytrynowy typu "XD" troche jest tu bezcelowy i jest to zwykły spam co zostało  już odpowiednio zgłoszone a co do twojej samej osoby już wypowiadałem się w podaniu nie raz słyszałem jak obrażałeś mówiąc wulgarne słowa nie będąc jeszcze adminem i obrażałeś samych graczy o rodzinie nie słyszałem ale święty na pewno nie jesteś 

 

 

Po 4 na tym serwerze od kiedy nie ma Stefana dzieje się wszystko w sumie nikt tego nie pilnuje i wszyscy robią sobie co chcą wchodzę raz na jakiś czas kiedy mogę i widzę jaki burdel się odwala na tym serwie

 

 

Podsumowując jestem za upomnieniem cytrynowa bo admin ma dawać przykład a nie wyskakiwać z pyskiem do graczy Pozdrawiam

 

p.s będę cie miał na oku cytrynowy bo coś szybko uciekasz jak wchodzę :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jest już późno i nie miałem możliwości napisania, ale proszę o nie zamykanie tematu do jutra, ponieważ rownież będę się chciał wypowiedzieć. Dziękuje bardzo.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Pozwól, że wypowiem się ja - admin, który jest w tej sytuacji neutralny. Nie było mnie w danej chwili na serwerze, więc powiem jak ja bym to rozgryzł. 

 

Twoja osoba jest znana na serwerze. Nie jesteś zbytnio lubiany i dość agresywny. Masz dość irytujący styl gry, który nie dopuszcza szybkich wejść i pomocy drużynie. Grasz sam i jesteś skupiony na fragach. Jednak nikt ci nie zabroni takiej gry i jesteś traktowany tak jak każdy inny. 

 

Napisałeś skargę, która nie wnosi nic. Jeżeli składasz ją, bo Admin cię wyrzucił, a miał do tego prawo, to nic nie wskórasz. Jeżeli chcesz mu coś udowodnić, potrzebujesz więcej dowodów. Cytryn może i jest nerwowy, ale robi swoją robotę i nie wyleci, bo nie przedstawiłeś żadnych rzeczowych dowodów..

 

Temat uważam za zamknięty. Admin miał prawo podjąć taką decyzję. Jeżeli będziesz kampić, zamiast pomagać drużynie, takich kicków będzie więcej. Jeżeli będziesz wyzywać innych, to będziemy cię mutować. prosta sprawa. Zapraszam do dalszej gry, pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...