Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

SARCHEZ | SKARGA!


ray17

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek:15
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): Sarchez
Nick Oskarżyciela: RAYQN
SteamID oskarżonegoSTEAM_0:0:199954223
Gdzie to się wydarzyło: jb_rebellion_gle (chyba tak się to nazywało)
Data zdarzenia: 2017-06-06
Opis Sytuacji: Aktualnie prowadzący Yuri nakazał przejście z celi do klatki terrarium aby następnie włączyć 123 (ja też bylem w CT) Sarchez poszedł na lewo (zboczył i nie wszedł w ten sposób do izolatki) to go zabiłem. On zapewne chcąc się odegrać zrespił się, następnie:

Sarchez: Ej czemu mnie zabiłeś?

Ja: No bo zboczyłeś

Sarchez: Ale nie było kto zbacza ginie...

Ja: No ale w regulaminie jest napisane, że wszystkie polecenia wykonuje się jak najszybszą jak najkrótszą drogą!

Sarchez: NO ALE NIE BYŁO KTO ZBACZA TEN GINIE NIE KŁÓĆ SIĘ ZE MNĄ!

Ja: (Powtórzyłem to co wcześniej tyle, że zostałem wyrzucony z serwera w połowie zdania z powodem (ogar).
Dowody: Brak (No chyba, że da się sprawdzić to jakoś na demku lub w jakieś konsolce co się wydarzyło itp itd) lecz ta skarga ma służyć częściowo jako upomnienie dla Sarcheza 
Czego oczekujesz: Aby Sarchez się opamiętał

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XDDD powoli stajesz sie żenujący. I mowiłem że warden nie powiedział kto nie wchodzi do akwarium ginie wiec nie miałeś prawa mnie zabijać po czym sie wykłócać ze mna i mowić ze nie znam regulaminu :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XDDD powoli stajesz sie żenujący. I mowiłem że warden nie powiedział kto nie wchodzi do akwarium ginie wiec nie miałeś prawa mnie zabijać po czym sie wykłócać ze mna i mowić ze nie znam regulaminu :)

Ale... Regulamin po coś jest a ty robisz z siebie debila zaprzeczając regulaminowi. Czekaj za chwile ci dokleje punkt z reg.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EJ to ty w końcu masz 13 czy 15 lat ,bo na forum masz 15 a w grze 13 ,a co do skargi jeśli tak było to sarchez muszę mu niestety przyznać rację ,bo szłes na obkoło czyli warden mógł uznać to za próbę buntu

15

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale... Regulamin po coś jest a ty robisz z siebie debila zaprzeczając regulaminowi. Czekaj za chwile ci dokleje punkt z reg.

Terrorysta może zostać zabity za:
 
Ø Nie spełnianie poleceń Warden’a
Ø Opóźnianie wykonania komend lub wydłużanie trasy dojścia.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi czy jak jest np. bezruch na markerze to czy warden nie mowi kto nie idzie ginie ? Bo jak spedzam tutaj czas na serwerze to widze i slysze jak niektorzy wardeni tak mowia wiec to jest podobne tak samo jak z klatka terarium kto nie wbiega/idzie ginie 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi czy jak jest np. bezruch na markerze to czy warden nie mowi kto nie idzie ginie ? Bo jak spedzam tutaj czas na serwerze to widze i slysze jak niektorzy wardeni tak mowia wiec to jest podobne tak samo jak z klatka terarium kto nie wbiega/idzie ginie 

Chyba źle sformułowałeś zdanie (bez obrazy) bo nie zrozumiałem mógłbyś proszę napisać tą odpowiedź od nowa?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi czy warden mowil kiedykolwiek ze kto nie idzie ginie tak samo jak z klatka terarium, ze kto nie wchodzi to klatki ginie za 3..2..1... Więc jeśli nawet Yuri mowil ze nie miales prawa mnie zabic to nie rozumiem czemu mnie zabiłeś

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...