Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Zmiany


janusz.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym zaproponować kilka zmian, które z pewnością ożywią serwer awp, który po ostatnim banie jest smutny jak sto pięćdziesiąt.

W tej sprawie na pewno dostanę poparcie graczy, którzy podzielali mój pomysł na serwerze.

 

• Przede wszystkim wgrać nowe roundsoundy, które zostały zrobione już spory czas temu - dodałem kilka do swojej paczki i daję jako propozycję na serwer AWP.

RoundSoundy

 

• Druga sprawa to skiny - czy po banie musimy kategorycznie zrezygnować z tego pluginu? Jeżeli była to tylko jednorazowa fala fajnie jakby plugin był zaktualizowany i wgrany na serwer.

 

• Trzecia propozycja to wgranie dźwięków znanej Pani z Quake'a przy headshootach, multikillach, humiliation, przy rozpoczęciu rundy wraz z powiadomieniem na środku.

Można też dodać "it's time to choose" z HF przy wybieraniu mapy. Niby można uznać to za duperele ale dodadzą one kolorów serwerowi.

 

• Czwarta i ostatnia sprawa to mapy, które trzeba już zmienić bo są tragicznie nudne.

 

Oczywiście jak już wielokrotnie pisałem, służę pomocą w tych sprawach, ale trochę zainteresowania by się przydało :)

Szczególnie po tej przerwie i jeżeli plugin ze skinami, który cieszył się popularnością i umilał grę - będzie zabroniony.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Dźwięki są absolutnie nie potrzebne ,Co do map też mogę pomóc .Rsy żadne mi nie przeszkadzają ale przydadzą się nowe to bez zarzutów teraz może po tej przerwie zacznijmy na nowo all ogarniać zacznijmy od serwera i graczy , bo na bank po tej małej przerwie część się zniechęciła to tyle co ja mam do powiedzenia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat: "na nowo all ogarniać zacznijmy od serwera i graczy , bo na bank po tej małej przerwie część się zniechęciła" Więc jak będzie turniej to mogą ale nie muszą przyjść gracze. Albo ty piszesz ze ja nie rozumiem albo ty nie rozumiesz co piszesz :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięki można jednak wgrać, ponieważ na pewno w tej sprawie zdania będą podzielone ale od tego jest komenda /quake, która uszczęśliwi tych, którzy nie chcą tych dźwięków.

Zwolennicy zaś będą mogli sobie słuchać :)

 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=224316 - to chyba jest dobry plugin, paczka zawiera female voices.

 

-------------------------------------------------------------------------

Mapy na serwer (nowe, stare):

- awp_lego_csgo (siostra awp_lego_2)

- awp_ice_csgo

- awp_india_winter

- csgo_awp_aztec_b2

- awp_tower_dev

- awp_metro_2015

- awp_dust_sky_se

- AWP Dev (meska)

- awp_infinte_v1

- awp_india (http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=125610094)

- awp_lego_8

- awp_lego_2011

 

Można wygooglać, obejrzeć. Małe mapy też się przydają w przypadku gdy jest mało ludzi na serwerze.

To moje propozycję odnośnie map.

-------------------------------------------------------------------------------

- W temacie turnieju popieram akurat Platinium[FTS]. MAŁE, SPOKOJNIE, KROCZKI :)

Najpierw zróbmy rzeczy aby serwer był cacy.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej popieram wszystkie zmiany. Od tych roundsoundów można już pierdolca dostać, mapy nudne, quake mi osobiście nie zbyt pasuje ale może komuś sie podobać, no i plugin na skiny świetny i uważam, że narazie nic sie nie powinno stać przez to z serwerem #JEBAĆKONSEKWENCJE xd :) Zmiany jak najbardziej pasują :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre mapy można zastąpić nowymi, faktem jest, że niektóre są już nudne lub po prostu nie lubiane i od razu zmieniane.

Nowe rs również będą miłą odmianą, tak samo jak dźwięki "headshot" itp ; )

Sama nie mam jakiś pomysłów dotyczących serwera. ^^"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...