Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Admina


M3OW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Hmm...

 

No to niezła gównoburza się zaczęła XDDD.

Teraz coś ode mnie : 
 

● Najpierw się ciesz, że zamiast gaga za wyzywanie nie dostałeś bana za obrażanie i w bonusie za spam : 
   ·Spam na czacie (-Ban od 1h do 24h)

   ·Obraza (-Ban od 1h do bana permamentnego)

● ,,Dostałem bana na 30 minut za to że "reklamuje" serwer którego nie ma. " Admin nie jest jakąś wróżką, więc wszystkiego chyba nie wie? Ale odnieśmy się w tej sytuacji do regulaminu :
   ·Reklamę (-Ban 1 tydzień do bana permamentnego)

● I teraz sobie myślisz... Czemu dostałem bana permamentnego skoro pisze, że od tygodnia do bana permamentnego, a właśnie dla tego dostałeś bo wyszedłeś z serwera w momencie, gdy @@Ewel powiedziała, że dostaniesz bana. Regulamin mówi jasno : 

   ·Ucieczka przed banem (Perm)

● ,,A wspomniałem tamten serwer (którego już nie ma [*] dlatego iż tam była jakaś kultura każdy każdego słuchał każdy miał szacunek i podejście do każdego. A tutaj jak patola bydło itp." Patola, bydło? Na innym serwerze lepiej? To ja mam takie pytanko, skoro ci się ten serwer nie podoba, to po co na nim przebywasz? Zajmij się lepiej Deathrunem bo macie obowiązek przebywać na serwerze 4h tygodniowo, a tydzień się kończy a ty masz 3.6h 

● ,,Spędziłem dosyć duzo czasu na JB" Chyba nie na Jailbreak'u na tej sieci, ponieważ masz 43 minuty na serwerze!

● ,,2 permy za nic coraz lepiej XD" Jak to za nic? Jeden ban permanentny za ucieczkę przed banem, a drugi przecież na własne życzenie : ,,No to daj ja i tak na serwy moge wchodzić normalnie ... ^^"

● ,,Możemy się zalożyć o 5 euro że wejde na serwa co ty na to xD" Hmm.... zależy na który bo na Jailbreak to chyba raczej nie.

 

Dziękuję, dobranoc!  Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

* Ok zacznę od tego że sytuacja która się działa na serwie może i była naganna ale to nie usprawiedliwia tego że tak jest naprawdę rzadko, bywają lepsze i gorsze dni jak i dla serwerów tak i dla ludzi. I to ze widziałeś serwer w tym gorszym momencie to nie jest twoje usprawiedliwienie!!! Co ty człowieku (bo mam szacunek do cb i bym powiedział gni...) sobie myślałeś ze 43 min spędzone na serwerze dadzą ci możliwość wypowiedzenia się jak serwer wygląda, człowiek siebie nie zna w 100% a ty w 43 min ODGADNĄŁEŚ jak KURWA wygląda serwer.

 

Teraz przejdę do rzeczy:

 

* Po pierwsze Kolego @@M3OW, Tak jak już wspomnieli reklama to reklama mam głęboko w d... czy ten serwer istnieje czy nie. Co ty sobie wyobrażasz ze każdy KURWA jest alfą i omegą.

 

* Po drugie ucieczka przed banem.

 

* I ostatni podpunkt Perm BAN na razie zostaje puki nie ustalę z opiekunem DR co z tb robić mam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...