Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Zjazd administracji FFA i nie tylko?


MeGeRo™

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wy marudzice z tymi 15latkami :=:

Pomyśl, wiadomo co oni będą tam robić, a jeśli przyjedzie ktoś poniżej 18 roku życia to muszą za niego wziąć odpowiedzialność. Jak się cokolwiek mają przejebane dla tego się takich osób nie bierze. I pisze to 16 latek.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, wiadomo co oni będą tam robić, a jeśli przyjedzie ktoś poniżej 18 roku życia to muszą za niego wziąć odpowiedzialność. Jak się cokolwiek mają przejebane dla tego się takich osób nie bierze. I pisze to 16 latek.

A tam jak ktos pic potrafi to sobie poradzi XD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

A tam jak ktos pic potrafi to sobie poradzi XD

Taaa wszyscy tacy mocni zawsze są, a jak przychodzi co do czego to sytuacja się zmienia. Chcemy tam jechać się zintegrować, wychillować i wiadomo jak integracja to jakiś alkohol jest. Dlatego chce żeby tam pojechał każdy kto ma te 18 lat żeby nikt za nikogo nie był odpowiedzialny bo to mija się z celem tego wyjazdu :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Pany oczywiste jest, że każdy ma inną głowę do picia, taki 16 latek może po kilku piwach być trzeźwy jak ryba, a taki dorosły po jednym może być wstawiony. Ale tak jak Meguś mówi tu chodzi o odpowiedzialność, ja jako sternik biorę odpowiedzialność za całą załogę w trakcie pływania, a z doświadczenia wiem co młodzi potrafią wymyślić i pewnie nie raz się jeszcze na tym zaskoczę, dlatego ja tym bardziej nie chce młodzieży na jachcie. Głównie dlatego, że musiałbym brać odpowiedzialność za ich wygłupy  Kappa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Wstępnie mogę wam powiedzieć, że jeśli pojedziemy na jachcik i jeśli chcemy wychillować i zasmakować tego to wypadałoby tak jakoś na tydzień. Koszt zależy od osoby która wynajmie nam ten jacht, cena też zależy od jachtu, ale myślę że trzeba liczyć 300-500 za dobę, to już jest prosta matematyka, mnożysz te kwote razy 7, potem dzielisz przez uczestników i masz koszt koło 500zł. Za sam wynajem! Do tego dochodzą koszty piwka, no bo nie ma darmozjadów pośród nas ;) oczywiście dochodzą koszty cumowania w portach (nie musimy cumować w portach, możemy na dziko, przy jakiejś plaży, wtedy koszt jest symboliczne 2 dychy, a za to możemy mieć cisze, spokój no i można spokojnie grilla rozpalić ;) ), no i drobne wydatki na własne potrzeby. 
Koszty
wynajem jachtu: 300-500zł /doba 
cumowanie jachtu w porcie: 20zł od jachtu + 13zł/os nocującą na jachcie*    /doba** 
cumowanie jachtu poza portem: symboliczne ~20zł
wydatki na własne potrzeby: pożywienie, piwo, piwo, napoje, piwo, no i pewnie wiecej piwa. Nie powiem wam ile trzeba wziąć kasy bo to różnie. Kto jakie ma potrzeby
Kibel i prysznic***: kibel 2zł, a prysznic przeważnie jest 5-10zł za 5-10min, zależy od portu

Podsumowując jeśli będzie na jachcie 8 os. to koszty wyniosą około 530 zł na głowę, zakładając, że każdego dnia spływamy do portu. Do tej kwoty nie wliczałem kosztu kibla i prysznicy i pożywienia.
myślę, że kwota 530zł nie jest jakoś mocno boląca jak na tydzień pływania, o ile deszcz nam nie wpierdoli w międzyczasie, ale jak to się mówi dobry żeglarz przepłynie nawet morze czerwone, więc deszcz nam nie straszny :D

*cena od osoby różni się w portach
** inaczej też na noc, ale może być tak, że pogoda w pytę i wypłynąć nie można
***Pisiory w sejmie wprowadzają podatki nawet od wiatru więc porty muszą jakoś zarobić

P.S. Jeśli dobrze pójdzie to po znajomości możliwe, że załatwię łódeczkę taniej. Ale to nie jest pewne.

@EDIT:
To tylko przykładowa wycena, aby można było się sugerować. Ostatecznie wszystko może się jeszcze zmienić. Więcej szczegółów omówimy już jak będą chętni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jak widzicie wszystko elegancko zostało opisane, narazie zakładajmy, że będziemy oscylować wokół kwoty ~550zł zawsze na koniec może się okazać niższa. Dlatego chciałbym aby osoby chętne napisały tutaj na forum albo osobiście zgłosiły się do mnie na steam żeby zrobić listę uczestników. Ułatwi nam to zrobienie kosztorysów i dalszą organizację tego wydarzenia :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Cześć wszystkim jeszcze raz! 
Drodzy koledzy i koleżanki! Nastał czas gdzie trzeba się określić, razem z Megero prosimy was o to abyście napisali tutaj, bądź do Megero czy chcecie jechać. Potrzebujemy wiedzieć już jak najszybciej, a najlepiej by było aby każdy się opowiedział do niedzieli. Musimy zarezerwować jacht i podliczyć wszystkie koszty, aby każdy wiedział na czym stoi. Potrzebujemy na rejs zaledwie jeszcze tylko 6 osób. Wszystko co najważniejsze zostało już opisane, ale jeśli wciąż ktoś ma jakieś pytania to śmiało piszcie, odpowiemy.

Dzięki wszystkim i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny do popłynięcia w rejs z nami. 
Czekamy na chętnych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...