Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Jak zrobić paski po bokach w CS:GO ?


TakaSytuacja

Rekomendowane odpowiedzi

"musimy wejść w naszą kartę graficzną" hmmmm... ja myślałem, że WEJŚĆ to można do domu/mieszkania/samochodu bądź można też WEJŚĆ w kobietę, ale żeby wejść w kartę graficzną to jeszcze nie słyszałem  :lol:  :lol:  :lol:

Jak to się mówi: "każdy lubi co innego"  :P

"Okej przechodzimy dalej , reszta obrazków wszystko wyjaśnia myślę że pomogłem." - oh c'mon, wtf dude??

 

Dałeś dwa obrazki z panelu ustawień karty graficznej nie tłumacząc co przykładowa "zielona" osoba ma zrobić dalej. Magicznie pojawią się black barsy u osób z rozdziałką 16:9?

Spamujesz bezsensownymi postami zamiast zrobić trzy porządne. Na Twoim miejscu popracowałbym nad pisownią, bo jeżeli masz tu się prezentować jako MOD, to pozdro 600 na rejonie  ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"musimy wejść w naszą kartę graficzną" hmmmm... ja myślałem, że WEJŚĆ to można do domu/mieszkania/samochodu bądź można też WEJŚĆ w kobietę, ale żeby wejść w kartę graficzną to jeszcze nie słyszałem  :lol:  :lol:  :lol:
Jak to się mówi: "każdy lubi co innego"  :P
"Okej przechodzimy dalej , reszta obrazków wszystko wyjaśnia myślę że pomogłem." - oh c'mon, wtf dude??
 
Dałeś dwa obrazki z panelu ustawień karty graficznej nie tłumacząc co przykładowa "zielona" osoba ma zrobić dalej. Magicznie pojawią się black barsy u osób z rozdziałką 16:9?
Spamujesz bezsensownymi postami zamiast zrobić trzy porządne. Na Twoim miejscu popracowałbym nad pisownią, bo jeżeli masz tu się prezentować jako MOD, to pozdro 600 na rejonie  ;)

 



Nawet zielona osoba by zrozumiała o co chodzi mistrzu , zaczniemy od tego nawet jeżeli masz 16;9 ale jak masz się zamiar czepiać okej ;* .

Jeżeli masz takie skojarzenia to Ty je masz , co do mojej pisowni nic Ci do tego żyjemy w świecie internetu a nie realnego zresztą ojcem mym nie jesteś nie będę się tłumaczyć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jako "osoba zielona", która na takich sprawach kompletnie się nie zna i cały czas się uczy w ogóle nie wiedziałabym co zrobić.
Napisałeś "wchodzimy w kartę graficzną", co raczej nie jest dobrym sformułowaniem, i co dalej? : P

Jeśli masz zamiar tworzyć poradniki, to krok po kroku, dokładnie opisując dane punkty.

Pozdrawiam ; )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, każdym kolejnym postem udowadniasz, że nie nadajesz się na MODA.

Co z tego, że to jest internet? Jako MOD masz prezentować poprawną polszczyznę typie.

 

- nie oczekuje wyjaśnień, widzę jak wygląda sytuacja,

- nie mam skojarzeń kek, przedstawiam fakty z życia ziomuś :o

- chyba mało "internetów" widziałeś, skoro myślisz, że zielona osoba wie czym jest 4:3.

 

Pozdrawiam Cię ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...