Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Unban-chińczyk


chińczyk3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: chińczyk


SteamID: STEAM_0:1:200262468


Admin który cię zbanował: Kierik


Powód bana: Nie został podany.


Długość bana: Permanent


Godzina o której dostałeś bana: 19:29


Mapa na jakiej dostałeś bana: de_dust2


Demko z mapy: 24.06.2017 20:17


 


Wielokrotnie byłem banowany i oskarżany o używanie wspomagaczy.Niejednokrotnie musiałem poświęcać co najmniej 2 godziny na dokładne rozpiski wszystkich akcji w swoich demkach,aby 


udowodnić,że jestem niewinny.Prosiłbym admina o rozpiskę wszystkich sytuacji,które mogłyby wskazywać na to,że gram nieczysto.Sam je oglądałem i nie zauważyłem niczego co mogłoby być podejrzane.


Pozdrawiam.


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, powodem bana jest multicheat.

Skoro prosisz, to rozpiszę Ci parę rund.

 

Runda pierwsza, na B kill normalny, ale na midzie jak zszedłeś, to pierwszy kill jest w miarę ok.

Potem zabijasz Cytrynowego strzałem w głowę z bardzo szybką reakcją, tej akcji przed banem nie widziałem, ale śmiem Cię tutaj już podejrzewać o któreś z powyższych, jak nie oba, bo potem patrzysz dosłownie chwilkę i lecisz po kolejne fragi.

Potem strzelasz headshota graczowi, którego nie widzisz przez skrzynkę nawet w nią nie celując.

Następnie strzelasz szybkiego headshota, którego można uznać za w miarę czystego/w granicach normy.

 

Druga runda, pierwszy kill jest OK.

Potem mogę się przyczepić do drugiego fraga. Oczywiście nie mogę Ci nic udowodnić, mimo iż nie celowałeś w głowę Cytrynowego, jednakże może być to zwykłe szczęście spowodowane rozrzutem broni.

Potem na gali zabiłeś gracza, który był na dwa strzały z dowolnego karabinu, nie mam do czego się przyczepić.

 

Trzecia runda i headshot na Wiesławie, celownik przeciągnąłeś na jego głowę dopiero po headshocie, wierzę w szczęście, ale nie aż tak wielkie.

 

Czwarta runda, Cytrynowego zabiłeś w miarę normalnie i nie mam do czego się przyczepić.

 

Piąta runda, stoisz na respie paręnaście sekund, potem patrzysz się bez sensu w ścianę i w praktyce nic nie robisz całą rundę.

 

Szósta runda, znowu stoisz chwilę na respie. Na midzie strzelasz przez bramę do gracza, którego raczej nie mogłeś widzieć, ponieważ leżał smoke.

Znowu wpatrujesz się w ścianę, tym razem na galę.

Gracz przebiega między drzwiami i znowu masz jakiś nieludzki refleks.

 

Siódma runda, znowu stoisz na respie. Potem na longu jestem pewny, że jeden z tych strzałów na sojusznika to aimlock.

 

Z mojej strony to tyle, czekam na resztę administratorów.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że nie łamię regulaminu,wypowiadając się we własnym temacie,ale chciałbym się obronić ;)

 

Runda pierwsza-strzał w głowę graczy Arcio oraz Cytrynowego uważam za normalne.Żadna osoba,która ma jakieś większe doświadczenie nie będzie próbowała na taka odległość strzelać w ciało.Sam nie uważam się za dobrego aimera,więc uznałbym to za szczęście.Co do hs w dolnej się nie zgodzę.Bez dwóch zdań widziałem gracza.Sprawdzałem to również przy prędkości 1/2 oraz 1/4.U każdego mogło to wyglądać inaczej.Prawdopodobnie przez rozdzielczość oraz ustawienia graficzne.

 

Runda druga-frag na cytrynowym również uważam za naturalny.Jeżdżenie celownikiem po głowie przeciwnika,który się porusza jest raczej bardzo trudne do zrobienia.Pomimo to przy strzelaniu starałem się trafić głowę.

 

Runda trzecia-Strzał na wiesławie również normalny.Zsynchronizowany z momentem,kiedy celownik wylądował na jego głowie.W tej sprawie musielibyśmy kontaktować się z samym valve co do kwestii opóźnień w demkach,które jak wiadomo istnieją.

 

Piąta runda-Nie patrzałem się bez sensu w ścianę.Ta pozycja daje bardzo dużą przewagę,kiedy ktoś wybiega na mida bez smoke.Widać przeciwnika znacznie szybciej niż on zauważyłby nas.Bardzo często tą miejscówkę używam.

 

Szósta runda-Do gracza przez bramę zacząłem strzelać po tym jak zauważyłem ślady na prawej bramie.Wyglądały mi jak lecące pod kątem,idealnie z tej pozycji na której stał przeciwnik.Nie zorientowałem się,że strzelał kolega z drużyny.to był powód tego skanu.Reakcja na graczu przebiegającym przez bramę nie jest niczym nadzwyczajnym.Dostał głowę,lecz był to skan przez bramę.Można by mieć do mnie spore podejrzenia gdyby była to pestka przez szparę.Ze względu na to,iż wystrzeliłem kilka kul,jedna z nich mogła trafić go w głowę.W dodatku celownik miałem na takiej wysokości.

 

Siódma runda-Takie coś robię często.Ze względu na to,że na tej mapie na długo nie zawitałem była tylko jedna taka sytuacja,a dokładniej w rundzie piątej przy wyniku 4-0 kiedy flickowałem po głowach kolegów.W poprzednich meczach,które grałem na serwerze zdarzało mi się to znacznie częściej.Przyznam szczerze,że nigdy nie miałem styczności z aimlockiem,który najeżdża na głowy kolegów z drużyny.Taki cheat byłby bezużyteczny na matchmakingach lub tam,gdzie mamy friendly fire.Sprawdziłem również przy 1/2 i 1/4,czy celownik nie zatrzymał się na głowie któregoś z przeciwników.Tak jednak się nie stało.

 

Jak już pisałem wcześniej,cziterem nie jestem i nie próbuję dowartościowywać się używając wspomagaczy na serwerach społeczności,nie przyniosłoby mi to żadnych korzyści.Wiem jednak,że jestem wyskillowanym graczem i jesto to powodem,że po pewnym czasie opuszczam sieci jak i serwery,gdyż gracze skarżą się na to,że odbieram im przyjemność z gry.Jako były admin jednej z największych sieci bardzo często spotykałem się z osobami,które czitowały perfidnie,lub za wszelką cenę starały się kryć.Każdy kiedyś wpadł.O dziwo mnie nigdy coś takiego się nie zdarzyło.

Uwagę można też zwrócić na to,że wcelowuję się w pozycję przez ścianę.Co do tego też były skargi.Z tym niestety nic nie zrobię.Taki mam styl gry i może nadarzyć się sytuacja,że przy takim wychylaniu celownik będzie na głowie przeciwnika. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...