Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o admina


iop op

Rekomendowane odpowiedzi

nick: iop op

email: [email protected]

wiek: 18

SID: STEAM_0:1:8852686

Czas: 2-3h

Bany: kilka razy za bycie debilem plus ban za JS(obraza)

Doświadczenie: 0

Obsługa: 2- bo nigdy nie miałem admina

Dlaczego ja?: Mądry, przystojny, oczytany. A tak serio to są wakacje więc mam 2 miechy nolifienia. Ponadto chcę się sprawdzić i wyjaśnić paru typków jak będą podsakiwać.

Admin na innym serwie GE: NIE

Pomoc pieniężna: Jestem uczniem liceum więc fortuny nie posiadam ale w razie czego pomogę.

Czas: podam w respekcie: 7240 pkt respektu, niestety czasu gry nie jestem w stanie podać.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie twój czas jest bardzo w kratkę a na dodatkek wróciłeś dopiero po jakichś 3-4tyg przerwy na minus jest również SM ,doświadczenie i jest dużo adminow oraz jak to napisałes "wyjaśniać typków" admin ma dawać przykład a nie "wyjaśniać" jestem na nie .pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Raczej na nie. Wróciłeś po długiej przerwie.. Pograj trochę więcej najlepiej, żeby nowi gracze Cię poznali. Poza tym nie należysz do spokojnych z tego co ostatnio mogłam zobaczyć. Poza tym - wyczulam lekki brak szacunku wobec mnie, co troszkę było nie na miejscu - chyba, że źle to odebrałam, ale to było raczej jednoznaczne ;)

 

A, najważniejsze: znajomość regulaminu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...