Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Degradacje


Blyetu

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to szkoda, fajnie się z nim gadało, ale aktywność faktycznie mocno zajechał, i sam się często dziwiłem, jak to się stało że tyle czasu miał admina.

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Stało się to dlatego, że poziom serwa spadł... Dzieci dostają adminów po za tym ze dzieci to głównie ten serwer tak z 90% inni admini nadużywają swojej władzy co chwile chcecie robić nowe edycje na czym tracą gracze bo od 2 edycji jest coraz gorzej jak zaczynałem tu grać ponad rok temu to było wszystko git a potem coraz gorzej. Ostateczna wypowiedz może kiedyś zawitam jak coś zmieni sie na lepsze

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą w prawie 100% - Kiedyś było lepiej, od kilku miesięcy nic się nie zmieniło (no chyba, że są już nowe mapy, to z góry przepraszam). Administracja była bardziej zintegrowana itp. Też czekam na zmiany jak każdy, ale odchodząc niczego nie zmienisz, a nawet sprawisz, że poziom serwera spadnie jeszcze bardziej.

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się to dlatego, że poziom serwa spadł... Dzieci dostają adminów po za tym ze dzieci to głównie ten serwer tak z 90% inni admini nadużywają swojej władzy co chwile chcecie robić nowe edycje na czym tracą gracze bo od 2 edycji jest coraz gorzej jak zaczynałem tu grać ponad rok temu to było wszystko git a potem coraz gorzej. Ostateczna wypowiedz może kiedyś zawitam jak coś zmieni sie na lepsze

Byłeś ostatnim adminem który był nim jak zaczynałem grać. Wielka szkoda. No część adminów nie ma 15 lat nawet ( ja sam miałem go po raz pierwszy w tym wieku co prawda więc się wolę nie wypowiadać xD) i patrząc na ilość graczy jb się stacza. Tylko Revelian jakieś urozmaicenie się przyda gdyż ostatnio mają wybór siedzieć i przeglądać FB, a grać na serwerze to wole już przez pół dnia siedzieć na FB  gdyż jest nudno. A nawet jak chciałem wbić to nikogo nie było ( reklamy w sumie jakie robiłem na mojej stronie nic nie dały) . I wiem że mi się zdarzyło nadużywać admina ( uderzę się w pierś), nie tylko mi ale to nie ma znaczenia. JB się robi nudne ( co pokazuje że z administracji z marca zostało tylko 3 adminów i opiekun ).

 

 

 

EDIT wiem że napisane chaotycznie #Human

EDIT 2 Godzina 18:30= serwer 0 osób.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...