Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

UnBan


WiEsŁaW??? YEE

Rekomendowane odpowiedzi

To dlaczego masz inne IP?

Też piszesz z komputera """"brata""""?

Inne IP mam ponieważ, jestem u brata (ciotecznego), nie mam swojego komputera u niego, grałem na jego koncie steam ponieważ, nie mam dostępu do numeru telefonu który jest mi potrzebny aby zalogować się na pocztę, która z kolei jest potrzebna aby się zalogować na steam. Nie chciałem zaczepiać brata (rodzonego) aby wszedł na moje konto gmail z komputera na którym zawszę użytkuje. Tam jestem zalogowany na pocztę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jak wrócę do domu to wrzucę jeszcze to demo, bo właściwie chodzi o grę, a nie adres IP. To wyszło przy okazji i może, lecz nie musi nic znaczyć.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Piszesz, że nie masz dostępu do swojego pc i telefonu, a 10 min później grasz na serwerze na swoim koncie. Ciekawe, co nie?

Chyba mnie nie zrozumiałeś, mój brat który siedział w domu podał mi kod z poczty gmail abym mógł zalogować się na steama na innym komputerze niż mój.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma do tego na jakim koncie grałeś ? Miałeś wh to sie liczy tym czasowo ja bym zbanował Cię dodatkowo na Twoim głównym koncie do rozstrzygnięcia sprawy i tymczasowo zawiesił jako admin.

 

 

Pokazałeś klasę !Bravo Ty :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma do tego na jakim koncie grałeś ? Miałeś wh to sie liczy tym czasowo ja bym zbanował Cię dodatkowo na Twoim głównym koncie do rozstrzygnięcia sprawy i tymczasowo zawiesił jako admin.

 

 

Pokazałeś klasę !Bravo Ty :D

Jedynie co pokazałem to umiejętności i niedopatrzenie ze strony administratora. Poczekajmy na demko i gwarantuje wam że to nie było nic więcej niż trochę szczęścia i umiejętności.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma do tego na jakim koncie grałeś ? Miałeś wh to sie liczy tym czasowo ja bym zbanował Cię dodatkowo na Twoim głównym koncie do rozstrzygnięcia sprawy i tymczasowo zawiesił jako admin.

 

 

Pokazałeś klasę !Bravo Ty :D

Ty sobie możesz co najwyżej palcem w dupie pogrzebać, skąd ta mowa nienawiści w kierunku Wiesława? Byłeś świadkiem tego jak "czitował" żebyś od razu rzucał werdykt czy był odpalony? XDDD

 

Nie wiem jakie zasady panują tu na sieci, ale to troche głupie żeby osoby nie będące świadkiem zajścia udzielały się w tym poście, w dodatku bezsensownie.

 

Jeżeli będzie taka możliwość, abym mógł również dostać linka do tego demka bardzo chętnie je rozpisze. Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sobie możesz co najwyżej palcem w dupie pogrzebać, skąd ta mowa nienawiści w kierunku Wiesława? Byłeś świadkiem tego jak "czitował" żebyś od razu rzucał werdykt czy był odpalony? XDDD

 

Nie wiem jakie zasady panują tu na sieci, ale to troche głupie żeby osoby nie będące świadkiem zajścia udzielały się w tym poście, w dodatku bezsensownie.

 

Jeżeli będzie taka możliwość, abym mógł również dostać linka do tego demka bardzo chętnie je rozpisze. Pozdrawiam!

 

Ja od dawna wiem, że jest odpalony i i nie tylko ja, i nie muszę oglądać demka 1 z wczoraj oglądałem wcześniejsze demka jak on gra.. Po prostu gwiazda csa ? hah 

 

A po drugie z takimi tekstami możesz podjeżdżać sobie do kumpli z reala a nie do mnie dzieciaczku...Ogar małolacie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości @@noskillPL, który podesłał mi link do demka miałem okazje przejrzeć je. Nie zauważyłem tam nic podejrzanego, co mogłoby wskazywać na wspomagacze ze strony Wiesława. Prawdopodobnie zadziwił @@Kubox'a ten skan przez brame na midzie, chwile przed nadaniem bana. Jest to dość popularne miejsce w które się celuje, ponieważ drużyna TT lubi się tam ustawiać i czekać na to aż ktoś drużyny CT skróci mida. Chłopaczyna jest czysty i należy mu się unban :P

@@zaremb17 Ty chłopie co drugiego na serwerze nazywasz odpalonym i byś najchętniej wszystkich pobanował. Polecam nabrać trochę doświadczenia dot. pickowania, skanowania etc i dopiero wypowiadać się na temat umiejętności danej osoby, bo aktualnie się kompromitujesz. Na nic więcej nie będę Ci odpowiadał, niby jesteś starszy ale mentalnie siedzisz nadal w podstawówce.

Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Oglądałem demo i naprawde nie ma tam nic co mogłoby wskazywać, że ma czy radar haksa czy cokolwiek! Ba śmiem twierdzić, że grał gorzej niż normalnie... Wiesio zabił Cie Kubox na longu wychylając zza krawędzi smołka, którego rzuciliście zajmując longa. Dwóch typków przebiegło w smołka Wiesio go nie widział ale słyszał zabił Ciebie wychylając się z awpką a potem panicznym fullauto zabił typa ze znikającego smołka... Następna akcja która pewnie Tobie się nie podobała to to ze zabił typa który stał w najbardziej obvious pozycji na midzie gdzie stojąc z AWp nawet Rombi bombi by zabił. Szczególnie jak słychać, że jest tam kilka osób bo się ctki z nimi strzelają z szorta i dają info to raz a dwa wiesio oddał strzał i trafił typa za pierwszym razem potem stojąc lekko w ct wcelowany jebnął se flika niczym kennyS i zabił fartem terro który czillował sobie stojąc w połowie prawych drzwi... Sam ostatnio takim fartem zabiłem dwóch typków skanem bo sie w lini ustawili. prawie to samo dałem dzisiaj Noskillowi grając na serwie...

Denerwuje  i zarazem bardzo bardzo dziwi mnie to jak bardzo niedoświadczonym graczem jesteś Kubox jeżeli chodzi o pozycje na mapie gdzie i kiedy i jak mogą stać wrogowie, wcelowaywanie się w pozycje wchodząc np. na A szortem wcelowywujesz sie w bsa i wychylajac tzw. szolder pickiem dajesz bursta i liczysz na to ze typ będzie wychylony i dostanie whiskasa w głowe... Za to też dałbyś Bana?! Ludzie! Analizujcie grę! Masz 1500H w tą gre i 150H na servie a nawet więcej i nadal nie nauczyłeś się jak ustawiąją się ludzie gdzię si kiedy i jak się wychylić zeby dostał baniuśkie taką ze do domu wróci z płaczem?

 

Odpowiedz mi na jedno pytanie jaką najczęściej Skrim #ifwszycho zajmuje pozycje na DD2?! Bo to to chyba każdy wie! Jeżeli nie wiesz tzn ze kompletnie nie analizujesz gry nikogo szczególnie jak oglądasz demka!! Pooglądaj prosów co potrafi człowiek zrobić w tej grze i ze 60% sukcesu to jebany fart! Poogląaj sobie nawet mnie co można strzelić... Naprawdę! No offense, ale tiltujecie mnie takimi sytuacjami, a nie jest to pierwsza!

Mam nadzieje, że logicznie to opisałem bo pisałem troszeczkę szybko ze względu na emocje :P

Pozderki! @@Maqu Powiedział również mądre rzeczy co do Zaremba i Kuboxa!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie prosiłem nikogo o porady dotyczące mojej gry. Mam słabsze i gorsze dni. Czasami myślę jak gram, czasami gram chaotycznie. Na dd2 gram nie od dziś i też znam większość kamp, więc nie raz, nie dwa poleci skan. Nie czepiłem się akcji na longu. 

Chodziło mi o mida. Koleś patrzy w bramę i daje scana. Normalny gracz, trafiając przeciwnika i znając jego pozycje, oddaje strzał w to samo miejsce lub obok, aby wykończyć gracza, który zapewne będzie uciekać. Jednak on, spokojnie czekał. Dopiero jak istniało zagrożenie, że przeciwnik ucieknie, wiesiu go zabił, oczywiście idealnym skanem. 

 

Jak podejmiecie decyzje o unbanie, to tak będzie. Wiesiu nigdy nie traci formy. Gra 24/7 idealnie, nie ma gorszych dni. To maszyna. Dla mnie śmierdzi, ale co ja mogę wiedzieć. Przecież każdy wypowiadający się w tym temacie to spec i pro gamer, a ja to zwykły gracz, który nic nie ogrania. Powiem wam tylko tyle, że co się odwlecze, nie uciecze. Nie tacy tutaj wpadli. Kwestia czasu. 

 

Co do reszty. Komentowanie nie na temat możecie sobie odpuścić. Nie trzeba zbędnego spamu. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Daj dowody! Skoro tak uważasz! 

Rozpisz czy cokolwiek... Bo gadaniem to narazie nic nie zdziałałeś :/ 

Mówiłeś na wstępie pierwsza odpowiedź, że jak wrócisz to wytniesz demko 

I gdzie te wycięte momenty?

Uwierz mi nie gra jak maszyna :D Nie widziałeś maszyny! Nikt nie uwarza się tutaj za pro gracza, a próbuje Ci uświadomić, że możesz się mylić, a dowody któe dałeś są kompletnie z czapy znaczy dowody któcyh nie dałeś ale powiedziałeś chociaż o którą akcje Ci chodzi.

Stał tak wcelowany bo stoi tak każdy... Pooglądaj jak Whiskeyy wychyla mida albo jak ja stoje wcelowany w szorta :P Nie mówię ze to pro CS, ale robimy to samo!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Czemu jeden strzał oddałeś w brame gdzie stał ziomek 7 sekund później strzeliłeś w prawie to samo miejsce w brame a później po 3 sekundach przez brame?

 

 

 

Jak to czytam to czuje się jakbym oglądał program o Pisie i Tupolewie ;---; Brakuje jeszcze Fuzhoa który krzyczy że jesteś mordercą. (No offence nie bij Fuzhou :C)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...