Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Wypowiadanie się w działach.


Maqu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja propozycja jest taka aby w działach serwerowych typu skargi, prośby o odbanowanie mogły się wypowiadać tylko odpowiednie osoby.

Mam tutaj na myśli to, że w temacie, który jest skargą powinien móc wypowiedzieć się tylko oskarżający, oskarżony, admin (tylko i wyłącznie w przypadku skargi na zwykłego gracza) oraz wyższa administracja.

Natomiast w tematach dotyczących odbanowania mógłby wypowiadać się tylko zbanowany, admin nadający karę oraz wyższa administracja.

Zapobiegło by to zbędnemu nabijaniu postów oraz bezsensownemu wypowiadaniu się osób trzecich, które mają brzydko mowiąc - gówno do gadania.

Jestem ciekaw jaka jest Wasza opinia na moją propozycję, pozdrawiam cieplutko!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja to widzę tak. W tematach otwartych dla wszystkich, głos powinien mieć każdy. Jeżeli wypowiada się na temat danej sprawy, nie ma problemu. Kłopoty zaczynają się, jak jakaś osoba nie do końca zgadza się z wypowiedzią drugiej, i zaczyna ją pouczać, oraz na nią najeżdżać. Trzeba przełknąć ślinę i nie oddawać. Piszemy tylko na temat danej sprawy lub danej osoby i będzie ok. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Było to wiele razy poruszane ,ale jak widać bezskutecznie ,więc chodzi o to ,żeby osoby nic nie wnoszące do tematu się nie wypowiadały

kto jak kto ale kurwa ty masz prawie 200 postów i konto założone w maju i się to ciebie najbardziej tyczy bo spamisz postami jak cholera. A po za tym skąd ty możesz wiedzieć że to było poruszane skoro nie byłeś na ani jednym zebraniu administracji.

Edit Noskill jeśli dobrze się orientuje to tylko osoby grające na danym serwerze z administracji mogą się wypowiadać bo ktoś nie dawno dostał warna od Fuzhou za to że nie grał a sie wypowiadał ( chyba sarchez) .

Edit 2 a co do pomysłu według mnie tylko osoby które coś mogą wnieść do sprawy lub administracja (danego serwera) powinna się wypowiadać

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto jak kto ale kurwa ty masz prawie 200 postów i konto założone w maju i się to ciebie najbardziej tyczy bo spamisz postami jak cholera. A po za tym skąd ty możesz wiedzieć że to było poruszane skoro nie byłeś na ani jednym zebraniu administracji.

Edit Noskill jeśli dobrze się orientuje to tylko osoby grające na danym serwerze z administracji mogą się wypowiadać bo ktoś nie dawno dostał warna od Fuzhou za to że nie grał a sie wypowiadał ( chyba sarchez) .

Edit 2 a co do pomysłu według mnie tylko osoby które coś mogą wnieść do sprawy lub administracja (danego serwera) powinna się wypowiadać

Ja dostalem 2 warny za spam 1 od fuzhou (Dluzszy czas temu) a drugi od Dzaga wiec to nie bylem chyba ja 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Według mnie wypowiadać się może każda osoba, która np. przegrała na danym serwerze m.in 5h albo coś, a za bezsensowne posty powinny być warny. Przy podaniach można dodać np. Regulamin Wypowiadania się w Podaniach tak jak jest na Deathrunie. A co do skarg powinny wypowiadać się osoby, które były w danym momencie na serwerze, które mają jakiekolwiek dowody.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Według mnie wypowiadać się może każda osoba, która np. przegrała na danym serwerze m.in 5h albo coś, a za bezsensowne posty powinny być warny. Przy podaniach można dodać np. Regulamin Wypowiadania się w Podaniach tak jak jest na Deathrunie. A co do skarg powinny wypowiadać się osoby, które były w danym momencie na serwerze, które mają jakiekolwiek dowody.

Może być sytuacja taka jak na dd2 teraz że ludzie oceniają demko admina. A co do tego pomysłu jak by była taka sytuacja i miałby oceniać grać i oskarżony to by było bez sensu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Może być sytuacja taka jak na dd2 teraz że ludzie oceniają demko admina. A co do tego pomysłu jak by była taka sytuacja i miałby oceniać grać i oskarżony to by było bez sensu.

 

No to na takich serwerach jak np. DD2, FFA, Areny 1v1 mogą być wyjątki czyli każdy może ocenić demko czy coś takiego. A jak ktoś napisze ,,no według mnie on coś ma" bez żadnego uzasadnienia to dostaje warna.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sprawdzanie demek, zawsze można powołać tzw. UB Team (gracze cs 1.6 na pewno wiedzą o co chodzi). Zadaniem UBT jest rozpisywanie demek, analizowanie ich i dawanie poprawnych werdyktów. Przykładowo jest skarga, że ktoś korzysta ze wspomagaczy, gracz pisze skargę i podaje odpowiedni czas w demku w którym jego zdaniem owy gracz zagrał nieczysto. UBT przegląda taką skargę, analizuje demko i wypowiada się. Myślę, że taka ekipa przyjęła by się tutaj, ponieważ Admini zajmowaliby się sprawami serwerowymi, natomiast wyższa administracja zamykałaby tylko całą sprawę. A przy okazji wyeliminowalibyśmy błędy popełniane przez niedoświadczonych adminów :P.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Z tymi błędami będziesz teraz pił do nas? Możesz takie komentarze zatrzymać dla siebie. Jestem na serwerowni od roku i znamy sie z ekipa bardzo dobrze. Wiele razy mieliśmy rożne zdanie i jednak cały czas siedzimy razem. Nie będę robić sprawy, ale radzę ci dobrze - nie prowokuj nikogo.

 

Takie teamy moim zdaniem sie nie przyjmą. Zabraknie zapału. Opinia takich osób też byłaby rożna. Bo kto ma niby kontrolować? Moim zdaniem każdy ogrania tak jak jest teraz, każdy ma prawo głosu. To serwery publiczne i społecznościowe i każdy z nas tworzy tą społeczność. Bez graczy nie ma po co być adminem. Chyba, że nasz zamiar czuwać nad pustym serwerem.

 

Z tego co zauważyłem, to problemem nie jest samo wypowiadanie się w działach, a to jak się to robi. Jeżeli ktoś nie umie się wypowiedzieć kompetentnie i na temat, nie dziwie się, że Admini mają dość.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Według mnie wypowiadać się może każda osoba, która np. przegrała na danym serwerze m.in 5h albo coś, a za bezsensowne posty powinny być warny. Przy podaniach można dodać np. Regulamin Wypowiadania się w Podaniach tak jak jest na Deathrunie. A co do skarg powinny wypowiadać się osoby, które były w danym momencie na serwerze, które mają jakiekolwiek dowody.

Zamiast terminu "grać 5h" moim zdaniem powinno być "mieć sensowne, przekonujące, wnoszące cokolwiek do sprawy argumenty merytoryczne"

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...