Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga MoveR


UkaszeQ

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Nick oskarżonego admina: MoveR
Mapa, na której miało zajście: DD2, Cache, Mirage..
Czas i data zajścia: 17.08.2015r
Demka/Screeny
Minuta mapy:
Treść skargi:[/b] Nie ma co tutaj dużo pisać, każdy kto gra na serwerze wie jaki jest i co robi, jak się zachowuje. Mówię tutaj głównie o jego zachowaniu, kickaniu za byle co, ogólnie mówiąć - nadużywanie funkcji administratora. Doszły mnie słuchy od jednego z administratorów, że został przez niego wyrzucony z serwera, tak ma być? Nie sądzę.

 

Ps. liczę też na innych graczy, którzy wiedzą co się dzieje, że się nie przestraszą groźbami, że dostaną bana i się pod tym tematem wypowiedzą.

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mover od dłuższego czasu nadużywał praw admina, wielokrotnie podczas gry kickował po prostu za odezwanie się.Była sytuacja, że mover wbił do gry i slapował gracza bez żadnego powodu przez co potem zginął. A więc slapnąłem movera i napisałem żeby tak nie robił bo to jest nadużycie. Mover kicknął mnie a następnie zbanowałem go na 10 minut oczywiście wiem że źle również zrobiłem, ale nie było innego wyjścia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest jak ci gracze piszą Mover nadużywa swojej funkcji admina kickuje bawi się komendami na graczach m.in na mnie, po za tym dzisiaj zastraszał mnie ,że jak napiszę skargę to nie wejdę już na serwer. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UkaszeQ dostaje mute za to co mówi na mikrofonie, Phantoman nie ma nic do powiedzenia tutaj bo wchodz raz na tydzień i nie ma pojęcia co się dzieje na serwerze, i jego niby skarga jest wywołana tym, że zaraz straci admina :)

a White eagle ta sama sytuacja co u UkaszeQ dostaje mute'y za wydzieranie się na mikrofonie prosta sprawa gdzie są te screeny i Ci wszyscy ludzie co ich kickuje itd?  zebrało się 3-4 pajaców, żeby odebrać mi admina i piszecie to samo MoveR wszystkich kickuje zabierzmy mu admina proszę was haha :) ReQu kolejna sytuacja za mikrofon, wolę was zmutować za głupie odzywki niż te dzieci po 9-10 lat które nie powinny być na mikrofonie ale one zachowują się lepiej od was :) nazywać nadużyciem admina zmutowanie osoby która spamuje/obraża/wydziera się na mikrofonie to jest łamanie regulaminu. Każdy z was sobie polajkował po poście, żeby to lepiej wyglądało czy co? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UkaszeQ dostaje mute za to co mówi na mikrofonie, Phantoman nie ma nic do powiedzenia tutaj bo wchodz raz na tydzień i nie ma pojęcia co się dzieje na serwerze, i jego niby skarga jest wywołana tym, że zaraz straci admina :)

a White eagle ta sama sytuacja co u UkaszeQ dostaje mute'y za wydzieranie się na mikrofonie prosta sprawa gdzie są te screeny i Ci wszyscy ludzie co ich kickuje itd?  zebrało się 3-4 pajaców, żeby odebrać mi admina i piszecie to samo MoveR wszystkich kickuje zabierzmy mu admina proszę was haha :) ReQu kolejna sytuacja za mikrofon, wolę was zmutować za głupie odzywki niż te dzieci po 9-10 lat które nie powinny być na mikrofonie ale one zachowują się lepiej od was :) nazywać nadużyciem admina zmutowanie osoby która spamuje/obraża/wydziera się na mikrofonie to jest łamanie regulaminu. Każdy z was sobie polajkował po poście, żeby to lepiej wyglądało czy co? 

Tutaj nie chodzi o mnie, ech.

Na moje możesz mnie zbanować na 333333h, lata mi to. 

Nie kikasz za byle co? Tsa. A kickanie (dzisiaj rano) za używanie autokampy? Za używanie wulgaryzmów? Haha, sam klniesz jak chcesz a innym zwracasz uwagę. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza skarga którą piszę 4 kumpli z serwera na którym mieli wolność do póki nie przyszedłem :) a teraz macie problem i postanowiliście mi go odebrać bo już ukaszeq, white itd dostali mute powodzenia wam życzę ja się nigdzie nie wybieram :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z drugiej strony dobrze napisałeś jest cisza bo tak jak napisałem wcześniej robiliście co chcieliście a teraz się skończyło od kiedy jestem :) powodzenia UkaszeQ , White , RediX , ReQu wasi koledzy Kacperita i Phantom nic wam nie pomogą 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, jestem adminem ffa i graczem całej sieci, wiec mam prawo się wypowiadać i nie podlizuje się tylko wiem jaki jest gnój na dd2, a Mover jako jedyny jest porządnym adminem. Wczoraj byłem slapowany za nic przez Phantoma, Ez kupe razy mnie mutował za nic, a jego kolega Requ wyzywa każdego jak leci i dalej gra na tym serwerze. Co tutaj się dzieje to jest cyrk, weź dzagu wejdź na serwer z jakiegoś fake konta i zobacz ten burdel, który sprawili świetni admini ez, kacperita i Phantom.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...