Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga MoveR


UkaszeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Będę pierweszym który stanie w obronie :> 

1. Wiek wiekszości graczy na tym serwerze nie przekracza 16 lat. 

2.Często słysze nadużywanie mikrofonu ( nie tylko ze strony najmłodszych ) 
3. Nic mnie tak nie wkurwia jak wchodze na serwer i pierwsze co robie to voice_enable 0 w konsole.

 

Jeszcze nie byłem świadkiem żeby Mover bawił się w slapowanie bez powodu. Oczywiście były slapy... ale to na jakieś małe dzieciaczki ż micro czy inne mało inteligętne stworzenie :> (btw. Mover lubi małe dzieci :) ). Moim skromnym zdaniem Admin powinien banować wpizdu a nie się bawić bo później lecą takie bezseńsowne skargi. Prawdą też jest to że reszta adminów daje pełne przyzwolenie na nadużywanie micro. 
Wg. mnie Moverowi potrzebny jedynie feedback: Nie baw się tylko banuj. Co do reszty adminów... cześciej używajcie waszych funkcji bo mnie czasem Ch*j strzela jak wchodze na ten serwer i mój mózg nie jest w stanie ogarnąć. 


pozdrawiam :> 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę pierweszym który stanie w obronie :> 

1. Wiek wiekszości graczy na tym serwerze nie przekracza 16 lat. 

2.Często słysze nadużywanie mikrofonu ( nie tylko ze strony najmłodszych ) 
3. Nic mnie tak nie wkurwia jak wchodze na serwer i pierwsze co robie to voice_enable 0 w konsole.

 

Jeszcze nie byłem świadkiem żeby Mover bawił się w slapowanie bez powodu. Oczywiście były slapy... ale to na jakieś małe dzieciaczki ż micro czy inne mało inteligętne stworzenie :> (btw. Mover lubi małe dzieci :) ). Moim skromnym zdaniem Admin powinien banować wpizdu a nie się bawić bo później lecą takie bezseńsowne skargi. Prawdą też jest to że reszta adminów daje pełne przyzwolenie na nadużywanie micro. 
Wg. mnie Moverowi potrzebny jedynie feedback: Nie baw się tylko banuj. Co do reszty adminów... cześciej używajcie waszych funkcji bo mnie czasem Ch*j strzela jak wchodze na ten serwer i mój mózg nie jest w stanie ogarnąć. 


pozdrawiam :> 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę pierweszym który stanie w obronie :> 

1. Wiek wiekszości graczy na tym serwerze nie przekracza 16 lat. 

2.Często słysze nadużywanie mikrofonu ( nie tylko ze strony najmłodszych ) 
3. Nic mnie tak nie wkurwia jak wchodze na serwer i pierwsze co robie to voice_enable 0 w konsole.

 

Jeszcze nie byłem świadkiem żeby Mover bawił się w slapowanie bez powodu. Oczywiście były slapy... ale to na jakieś małe dzieciaczki ż micro czy inne mało inteligętne stworzenie :> (btw. Mover lubi małe dzieci :) ). Moim skromnym zdaniem Admin powinien banować wpizdu a nie się bawić bo później lecą takie bezseńsowne skargi. Prawdą też jest to że reszta adminów daje pełne przyzwolenie na nadużywanie micro. 
Wg. mnie Moverowi potrzebny jedynie feedback: Nie baw się tylko banuj. Co do reszty adminów... cześciej używajcie waszych funkcji bo mnie czasem Ch*j strzela jak wchodze na ten serwer i mój mózg nie jest w stanie ogarnąć. 


pozdrawiam :> 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goodstaff jak przeczytałem ten post to aż mi się zrobiło słabo ... jak napisałeś że moveR lubi małe dzieci O.o co to ma do rzeczy?  a ty niewidzisz jak moveR slapuje / kickuje/ mutuje/ i banuje za nic bo cb akurat na serwerze nie ma .....  a druga sprawa jest taka że cb na serwerze wogóle nie widzę więc ty tu nie masz nic do powiedzenia.. :rolleyes: 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem cały czas aktywny na serverze. Widzę co się dzieję i reaguję.  Reasumując tą całą sytuację. 

 

- Skarga na Administratora Movera jest w 100% słuszna.

  

Odniosę się do regulaminu by nie było żadnych wątpliwości.

 

-2. Nie nadużywaj praw Administratora.

5. Gdy na serwerze jest więcej niż jeden admin to każda decyzja ma być podejmowana wspólnie.

9. Każdy na serwerze jest równy, czy to admin, vip, dzagu.

 

 Są to 3 punkty złamania regulaminu Admina które powinny wykluczyć go już na starcie.

 

Mover twierdzi że skargę na niego złożyli koledzy. Powiem że to nie prawda. Są to losowi gracze którzy swoim nie zadowoleniem postanowili złożyć skargę.

 Cytuję " zebrało się 3-4 pajaców, żeby odebrać mi admina" -Mover.  Smiesz twierdzić ze Kacperitta jest pajacem?

 

3. Obraza admina - Od kicka do bana na 24, zależnie od tego co powie. Czy przypadkiem za to nie zbanowałeś gracza na globaleite? Nazwanie Ciebie pajacem.?? tak tak Mover. :))

 

-Dzagu rozumiem Twoje wątpliwości.  Ale dowodów jest za dużo. Sprawy nie ocenia 3 graczy Ale trzech   (Adminów) wypowiedziało się w tej sprawie. 

 

- Masz screeny ,  Kolejny gracz także je posiada i zaraz wrzuci. 

 

Kadencja movera wygląda tak wejdzie na 10 minut pobawi się  jak ma złe staty to wychodzi. 

 

Teraz już nie masz żadnych wątpliwości co do usunięcia Administratora Movera.

 

A co do Pana slukisza i jego oskarżeń./ Już raz popisał się swoją skargą, tak jak znajomością regulaminu(później przepraszał) Ogólnie to nie radzę zwracać uwagi na tego osobnika, prowokatora. Zamiast dbać i zachęcać graczy do gry na FFA cały czas przesiaduję na DD2/Mir/Nuke psując atmosferę severa. Mam takie wrażenie że zamiast pomóc Tobie dżagu z promowaniem i dbaniem o serverownie robi wszystko na odwrót :)

 

Pozdrawiam Wszystkich użytkowników forum jak i Administratorów :))

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluskisz powiem ci tak nie mam zamiaru mutować/banować dzieci którzy coś mówią. Nie ma w regulaminie micro +16. Mówisz że na DD2 jest burdel to wejdź na serwer na którym jesteś adminem , wejdź na AWP  i potem się wypowiadaj . Odezwał się wielki kolega Movera . Ja do MoveRa nic nie mam , poszła skarga to się wypowiadam. Nie jedno raz byłem świadkiem jak MoveR kikował za to że ktoś się odezwał.
Slukisz chcesz proszę bardzo pisze do KEKE/Dzagu żeby zdjeli mi opiekuna i ty dostaniesz , nie zdziwię się jak na serwerze będzie po 0 graczy tak jak na tym co jesteś adminem. Dla mnie nie ma problemu. Ja się obejdę bez praw admina i spadochrony a może taki Władimir putin z ciebie będzie proszę bardzo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czyja? Dlaczego w ostatnim czasie na naszym serverze gra coraz więcej ludzi? Bo ich zachęcamy do GRY! 

 A nie negujemy ich za każdy błąd. Jeżeli jest spięta sytuacja staramy się ją rozwiązać. Nie jesteśmy Tobą nie banujemy połowy servera na raz. 

 Mówisz że mutujemy? bezpodstawnie ahhhpff co za absurd. Mówisz że kickujemy za wyczekiwanie na bsie hahahaa jeszcze większy. 

 Im dłużej obserwuję Cię śmiem stwierdzić że jesteś nie normalny. Mówisz że by dżagu wbił na server z innego konta. Otóż to ZAPRASZAMY! 

Niech zobaczy takiego slukisza który psuje zabawę. Niech zobaczy zachowanie Movera. Jest to świetny pomysł.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mover jako jedyny z nielicznych administratorów coś robi, a nie słucha zmyślonych skarg graczy które mijają się z prawdą, nie będę tu wskazywać palcem, bo to nie w tym rzecz. Za takie rzeczy Moverowi należy się bardziej pochwała, niż skarga, administrator jest od tego, żeby egzekwować reguły, a nie pieścić i głaskać gracz, mam wrażenie, że niektórzy zamienili się dosłownie z chujem na łeb pierdoląc takie głupoty - albo po prostu nie dorośli jeszcze to dyskusji.

 

#white Jeśli Mover nie ma powodu ja mogę Ci podać JEDEN z wielu: http://i.imgur.com/US5gBcf.jpg

 

#dzagu skoro mnie zwolniłeś z administratora wierząc w bajki pokroju czerwonego kapturka to zdejmij mi może tą grupę na forum już

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram 10 minut top1 po kilkanaście godzin dziennie to jest mało? a grupka tych pajaców to są koledzy którzy chcą mieć wolność na serwerze której nie będą mieli bo pisanie mover slapuje mutuje itd nic nie wnosi a te osoby właśnie z tej grupki dostały muty/kicki za łamanie regulaminu dziękuje :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, jestem adminem ffa i graczem całej sieci, wiec mam prawo się wypowiadać i nie podlizuje się tylko wiem jaki jest gnój na dd2, a Mover jako jedyny jest porządnym adminem. Wczoraj byłem slapowany za nic przez Phantoma, Ez kupe razy mnie mutował za nic, a jego kolega Requ wyzywa każdego jak leci i dalej gra na tym serwerze. Co tutaj się dzieje to jest cyrk, weź dzagu wejdź na serwer z jakiegoś fake konta i zobacz ten burdel, który sprawili świetni admini ez, kacperita i Phantom.

Jedyny burdel jaki jest to ten wywoływany przez Ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam 14 lat, żeby musieć gdzieś 'przelewać' frustracje, bo sfrustrowany na to nie jestem, wręcz mam to w dupie. Po prostu śmieszy mnie fakt "grupki pajaców" chcących mieć wolność. Już w trzecim zdaniu pokazujesz, że chuja wiesz o sytuacji jaka zaszła ez, hah.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...