Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga MoveR


UkaszeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Dzagu i Keke może odebrać nam prawa. Więc skąd wiesz że nasza kadencja się kończy? 

 

Jak na razie jest to temat przeciw Tobie. Więc skąd taka pewność? 

 

Może to Ty stracisz prawa? A może po prostu strach Cię obleciał i bronisz się w taki sposób?

 

Darujmy sobie to wszystko. Poczekajmy na wypowiedzi najważniejszych osób (Dzagu, Keke).

 

Wtedy wszystko się okaże. Jak na razie wszystko jest przeciw Tobie. Są dowody, są opinie, Admini się wypowiedzieli przeciw Tobie.

Myślisz że Twoi kumple którzy zarejstrowali się specjalnie na Forum że by zabrać głos coś zdziałają? Skąd mogą wiedzieć to wszystko jak pierwszy raz ich widzę na serverze.

 

Myślisz że Admin FFA ma więcej do powiedzenia niż Admin tego servera? A gdzie oni są? Powinni dbać o FFA a nie przesiadywać na naszym serverze. 

 

Myślisz że Parchin ma jakiś głos w tej sprawie? jak On nic sobą nie reprezentuję pobawił się 2 dni uprawnieniam. I został wykluczony? 

 

Myślisz że dzagu,keke nie wiedzą że to wszystko jest prowokacja? by Admini z ffa wykluczyli Adminów DD2/Nuk/Mir po to by zająć ich miejsce?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię że Admini mają najważniejsze głosy. Tak jak z rekrutacją. Jeżeli wszyscy Admini są na tak. Podanie zostaję pozytywnie rozpatrzone. 

 

Razor ale o co Ci jeszcze chodzi? zobacz ile osób jest przeciw.

 

Dzagu napisał że są potrzebne dowody. 

 

A więc są !  Moim zdaniem dotarliśmy do końca tej całej szopki. 

 

Teraz tylko czekać na Dzagu/Keke. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ez szkoda mi Ciebie bo oprócz waszych pajaców 3 adminow i 3 randomów z serwera nie macie nic i cała ta szopka tylko odbija się na serwerze bo lecą jakieś głupie bany:) jakie dowody jakie opinie proszę Cię te 5-6 postów od grupki waszej to jest nic. Nagle w 5 zebraliście się i piszecie na mnie coś bo zacząłem waszych kumpli banować. pff

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie kończy rozumiesz bo ten temat jak i wasza grupka nic nie wnoszą do mojego admina rozumiesz to? Równie dobrze mogę zebrać 5 osób napisać na Ciebie coś wyssane z palca i powiedzieć, że już masz po adminie a właśnie tak wygląda ten post :) a dzieciaczku sobie daruj bo jesteśmy w tym samym wieku albo nawet jestem starszy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wnoszą? w jednej chwili jak wasi kumple dostali po mucie/banie zebraliście się i chcecie mi odebrać admina? przez całą moją grę nie było żadnych skarg, a teraz nagle wasza grupka ma wszystko na mnie, a nie macie nic tylko jakieś głupoty wyssane z palca:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wnoszą? w jednej chwili jak wasi kumple dostali po mucie/banie zebraliście się i chcecie mi odebrać admina? przez całą moją grę nie było żadnych skarg, a teraz nagle wasza grupka ma wszystko na mnie, a nie macie nic tylko jakieś głupoty wyssane z palca:)

Nie nagle, tylko co chwile kacperrita albo inni admini dostaja skargi na Ciebie od losowych graczy, poza tym nikt sie nie zebral, ez juz pisal o tym. Naucz sie pisac ze zrozumieniem nie bede poruszal tego samego tematu. Nie bede juz sie z Toba klocil, bo nie masz racji. Pozdrawiam najserdeczniej dobranoc.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacperita albo inni admini czyli 3 pajaców waszych, którzy nic nie dostawali tylko wymyśliliście to na szybko a nagle bo w przeciągu 5 minut wasza grupka TYLKO wasza grupka dodała te same bezsensowne posty. Czemu kurwa Ci ludzie nie przyszli na forum czemu wcześniej nic nie pisaliście już się wam grunt pali kurwa i nie możecie nic nowego wymyślić, życzę powodzenia z tą mierną prowokacją ! ! !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra MoveR powiem wprost wkurwiasz mnie takimi gatkami , jedynym pajacem jaki jest w tym dziele to jesteś ty i sluksz . Tak jak pisałem tobie na Steam , kikuj sobie tak jak sobie kikowałeś , banuj tak jak banowałeś , baw się komendami tak ja bawiłeś się zawsze . Będę jak Piłat umywam ręce. Rób sobie co chcesz złóż podanie na opiekuna , szczerze zwisa mi to. Mi admin do szczęścia jest nie potrzeby. KEKE już dostał info z 3 godziny temu żeby zabrał mi admina . Bo nie chcę już słuchać twojej i slukisza gadki . Wbiłem na serwer wszyscy sobie grali spokojne i zleciały się takie dwa psy Mover i Slikisz i zaczęło brakować graczy , bali się odzywać bo putin ich zbanuje/zmutuje. Dzagu i KEKE podejmą decyzje , czy właściwą czy nie to jest ich serwer i będą sobie robić co chcą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...