Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dante Dante
Dzagu

Aktualizacja pluginu !WS

Rekomendowane odpowiedzi

W nowej wersji

- możliwość szukania skinów po np operacji !spectrum

- szukanie po kolekcji !doppler

- zmiana paternu !pattern

- możliwość ustawienia nametagu !nametag

- stattraki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Czyzby franug podwalil kod od innego pluginu z nametag?

Czy to ten co ja obecnie uzywam ;3 bo idk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Korzystałem dzisiaj z tego pluginu na FFA i znalazłem dużo błędów:

- jak wpiszę !ws karambit (dla przykładu przy innych kosach jest to samo) to pokazują mi się 3 skiny do wyboru
- jeżeli wybiorę skina do kosy przy pomocy !ws knife, skin przechodzi na wszystkie kosy
- nie działa mi stattrack

Na DR jest fajny plugin jeżeli chodzi o skiny bo można tam zmienić nametag wraz z jego kolorem, dodać stattrack, zmienić stan skina (np. ustawiamy na 50% i skin jest obdarty w 50%).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystałem dzisiaj z tego pluginu na FFA i znalazłem dużo błędów:

- jak wpiszę !ws karambit (dla przykładu przy innych kosach jest to samo) to pokazują mi się 3 skiny do wyboru

- jeżeli wybiorę skina do kosy przy pomocy !ws knife, skin przechodzi na wszystkie kosy

- nie działa mi stattrack

Na DR jest fajny plugin jeżeli chodzi o skiny bo można tam zmienić nametag wraz z jego kolorem, dodać stattrack, zmienić stan skina (np. ustawiamy na 50% i skin jest obdarty w 50%).

dziś wleci ten z dra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Ja tam wole poprzedni.. Ten jest za bardzo skomplikowany. Poprzedni nie było wszystkich skinów pogrupowanych, ale był szybki dostęp i można było szybko wybrać co się chciało Tutaj nasrane tego jest i nie wiadomo jak cokolwiek wyszukać... Jak dla mnie na dd2 przynajmniej dobrze sprawował się ten stary system :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem poprzednia wersja komendy !ws była sto razy lepsza, wszystko proste, przejrzyste i jasne - każdy szybko odnajdywał się w tym panelu. Aktualnie tracimy o wiele więcej czasu na wybieranie tych skinów, w dodatku pojawiają się błędy ale o tym już wcześniej wspominał gajos. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Maqu

Ta wersja z DR, która będzie dodana jest lepsza od tej poprzedniej. W tej z DR masz do każdej broni przypisane skiny, nametag, możliwość wyboru koloru nametag'u, stanu skina. Więc myślę, że się ona sprawdzi.  Piateczka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Dzagu Zmieniliście na tą wersję DRowską? Bo nadal jest słabo, strasznie słabo 210  :/ Przywróćcie poprzednią wersje jak się da :P Prosze  Piateczka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postaram się dzisiaj wieczorem to ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

@@Dzagu

Jak chciales sam zebym wam pomagal; wiec jak tego ni widu nie slychu ja potem czasu nie bede mial ze nagle z nieba z lece i bd wam pomagac.

Ide grac w gta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Nowe WS wgrane na serwer FFA oraz nowy plugin na rękawiczki, dajcie znać jak się sprawują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Panowie z d2 dajcie znać czy chcecie plugin z FFA czy cofnąć stary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Ja osobiście skinów poza kosą z !ws nie mam ustawionych, aczkolwiek moim zdaniem ten stary był dużo bardziej czytelny i łatwe było wszystko do znalezienia, jak z tego co pamiętam było ułożone wszystko alfabetycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Stara wersja była genialna i moim zdaniem nie potrzebne są u nas żadne bajery typu ustawianie sobie nametagów czy tam Stattracków :P Jedyny mankament to fakt, iż co każdy mecz trzeba ustawiać od nowa rękawiczki bo bugują się teksturki i tyle :P

A tak btw jak już mówimy o zmianach (nie jestem pewien czy Fuzunka  męczyłem już o to) a dokładniej czy da się wyłączyć RANK na rozgrzewce :P

Pozderki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na awp tez daj stary plugin ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na awp tez daj stary plugin ;p

wieczorem wgram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Co do DD2, nie wiem, czy na każdą broń tak jest ale na pweno na kosie... Po wyborze skina "Dla tej broni", po kliknięciu na wybranego skina nic się nie dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Jesli wgral z dr pewnie jest baza sqlite a jak nie to hmmm cos z configiem jak franugowy to nie wiem nie korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Niby fajnie, ale jednak nie bardzo :/

Stary plugin na DD2 działa, ale nie da sie nic zmienić :( Np. wciskam zmiana na konkretnej broni potem skiny do ak i menu znika i dupa...

Nie da się nic zmienić. Stare skiny co miałem powybierane to zostały, ale zmienić się ich nie da

To chyba tyle

P.S Karol do degradacji NoKappa :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Dzagu Zamierzacie coś zrobić z tym? Bo nie działa i nawet nikt nie raczy odpisać :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie rozumiem tylko po co było zmieniać coś co działało dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam... Po 10x dziennie słyszę, czemu nie da się zmienić skina do kosy :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Też jestem za wprowadzeniem tego co było. Działało, więc po co to wywalać? Teraz trzeba będzie znowu czekać, aż znajdzie się czas na naprawę. Ludzie zadowoleni nie są niestety. Pozdrawiam

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

GLOBALELITE.pl

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz

Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum

Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Dodaj nową pozycję...