Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Dzagu

Nowe forum   2018.03.08

Jak podoba wam się nowe forum? Propozycje poprawek proszę zgłaszać w temacie:   
BoBeReQ

Prośba o unbana

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BoBeReQ

UNBAN/UNMUTE: Unban

SteamID: Nwm xd

Admin który cię zbanował: Sarchez

Powód bana: Obraza Admina

Wyjaśnienie: Chciałbym dostać ub . Co prawda obraziłem Sarcheza ale to tylko był żart . Z tego co wiem to bana dostałem na tydzień ale przypuszczam że sarchez sie pomylił i zamiast 13-8-17 napisał 8-13-17 i UB nigdy niedostane :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smieszny zart he he kazdy sie uwmial a teraz ja ci powiem zart, dostaniesz ub:) Ha tez zartowalem mozna zamknac

Ps. Dla malo kumatych ban zostaje.

To jest dowód że się na mnie uwziąłeś i mam perma na jb i Deathruna . 

Ps. Czekam na odpowiedz od bardziej wyrozumiałej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezu typie jak dla ciebie zarty to chuj w dupe sarchezowi albo jebac cie zasrany pedale to wez sie jebnij w leb. Nie pozwole sobie zeby jakies dziecko 12 letni ktore mysli ze jest alfa i omega moglo robic co chce, wejdz sobie w source bany i wpisz swoj nick. Jesli nie mozesz wcia, wbic na serwer oznacza ze ban ci jeszcze nir minal a nikt inny ci nie pomoze w tej sytuacji. Skonczylem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezu typie jak dla ciebie zarty to chuj w dupe sarchezowi albo jebac cie zasrany pedale to wez sie jebnij w leb. Nie pozwole sobie zeby jakies dziecko 12 letni ktore mysli ze jest alfa i omega moglo robic co chce, wejdz sobie w source bany i wpisz swoj nick. Jesli nie mozesz wcia, wbic na serwer oznacza ze ban ci jeszcze nir minal a nikt inny ci nie pomoze w tej sytuacji. Skonczylem.

Napisałem JEBAĆ Sarcheza a jak napiszesz z małych jebać to zamienia na kocham XD Czyli wiesz to był mały żart a ty odrazu wyjeżdżasz z permem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8- miesiąc 13- Dzień 17- rok 

Czemu nie mogę wyzywać na forum bo aż kurwa brak słów. :v

Ale wiesz że pisze się odwrotnie -_- Najpierw dzień potem miesiąc ----_________________----

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.