Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Unban


CYTRYNOWY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: CYTRツNOWツ


SteamID: STEAM_0:1:5018185


Admin który cię zbanował: noskillPL


Powód bana: ogatnij sie


Długość bana: Permanentny


Godzina o której dostałeś bana: 18:13(ban list'a pokazuje 17:13)


Mapa na jakiej dostałeś bana: DD2


Demko z mapy: Demo się pojawiło: 20.08.2017 18:09


 


Od siebie dodam, że Noskill moim(i zapewne nie tylko moim) zdaniem jest okropnym, niespełniającym swojego obowiązku w prawidłowy sposób, momentami wręcz dziecinnym administratorem. Zajmuje się mute'owaniem dzieci, banowaniem oczywistych cheat'ów i reklam innych serwerowni. Od czasu do czasu też osób stwierdzających fakty na jego temat. Jego wejście na serwer często przynosi ciszę/zabija wszelką zabawę z gry i fajną atmosferę. Nie rozumiem jak taka osoba mogła dostać admina.


 


Sytuacja z dzisiaj, gdzie chociaż garstka osób fajnie się bawiła rozmową z młodszym chłopaczkiem, na oko może z 10 lat.


Gatka szmatka, sympatyczny chłopaczek, można z nim było się pośmiać nawet, przychodzi noskill, nastaje martwa cisza, młodszy chłopaczek o nicku Dymy(tak jak na emotce), jeśli dobrze pamiętam, powiedział dosłownie parę słów i dostał mute'a bez ostrzeżenia, bez skarg, po prostu, bo miał tyle szczęścia, że trafił z Noskill'em do drużyny.


 


Taka sama sytuacja z reklamami innych serwerowni z nicku, po co zmienić drużynę i powiedzieć komuś, czy może usunąć grupę danej serwerowni z nicku/usunąć wpis z nicku? Łatwiej pierdo**ąć perma/7 dni i mieć problem z głowy.


 


Nie ukrywajmy, Noskill nie należy do najbardziej lubianych administratorów DD2, nawet nie znajduje się w środku stawki. Nie chcę w to mieszać kogokolwiek, ale jeszcze jak ja byłem adminem padały i dalej padają nieprzychylne epitety w twoim kierunku ze strony graczy. Możesz się wymigać, że admin nie jest od lubienia, ale jeśli gracze wyzywają administratora, to coś jest nie OK.


 


Wracając do tematu, liczę na zdjęcie bana nadanego niesłusznie przez niekompetentnego administratora. Ewentualnie mogłeś mnie pomylić z dzieckiem i przypadkowo mi wypierdolić bana permanentnego, tak jak to zwykłeś mutować młodszych.


 


Edit. Oczekuję również odzewu osób postronnych.


e4Re4G3.png


 


Shiro miał problem z wejściem na forum, więc publikuję to za jego zgodą.


Czekam na więcej.


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP
Ogólnie rzecz biorąc dostałeś bana za Twoje aroganckie zachowanie w stosunku do mnie, właściwie od wczoraj. Co bym nie zrobił Ty to krytykowałeś, dzisiaj zmutowałem gościa za micro 16+, Ty się tego czepiałeś do upadłego, twierdziłeś, że przeze mnie nikt nie gra, że swoim zachowaniem 'niszcze' ten serwer. Dzisiaj przeszedłeś samego siebie mówiąc "pluje Ci w twarz", że  daje info kolegom z teamu dzięki opcji WH, którą mam na adminie, gdzie dałem info o tym, że są w górnym po tym, jak Ty tam padłeś ( ciekawe oskarżenie ), a sam nie raczyłeś dać infa :) Tak samo, jakiś czas temu słyszałem od Ciebie, że siedzę sobie z 4men'em na ts'ie i dajemy sobie info :D 

 

Myślę, że nic więcej do dodania nie mam, jeśli ktoś uzna, że najeży się UB, proszę bardzo, ja nie mam zamiaru odbanować. Tyle w tym temacie mam do powiedzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Ja bym tylko poprosił grzecznie aby ktoś sprawdził te demko. Jeżeli jednak żadnemu administratorowi się nie chce to niech przynajmniej przeczyta (postaram się skrócić).

To demko to jedynie dowód na (wielokrotne) złamanie  przez administratora regulaminu - a poniżej opiszę w jaki sposób w które podpunkty (bo nie jeden).

Zacznijmy od początku.

Admin przechodzi z przegrywającej pierwszą rundę drużyny  w której się wypier znaczy zginął.

Jak wiadomo 1. runda przegrana nie ma dużo kasy a przeciwnicy mają broń. Widocznie Admin uznał, że lepiej podnieść sobie broń od ludzi z przeciwnego teamu (którzy padną) i się pobawić lepiej. Tak myślałem na początku ale obejrzałem jeszcze raz demo i okazało się ,że admin przenosi się komendą żeby zdobyć hajs za wygraną rundę chociaż jego drużyna (jego pierwsza drużyna) przegrała i żeby mógł zagrać sobie awp (co mu się oczywiście udało). 

 

Regulamin dla administratorów i graczy na serwerach CS:GO

Regulamin admina:

2. Nie nadużywaj praw Administratora.

 

Regulamin serwera de_dust2

Regulamin admina:

(podpunkt 9.) Administrator nie nadużywa swoich praw.

(podpunkt 10.) Administrator nie bawi się komendami.

 

   

Admin chyba jest po to żeby wszyscy się dobrze bawili a nie tylko on)

Szczerze to zostawmy to w spokoju to nie jest wcale ważne.

 

Przejdźmy dalej tu się zaczyna.

 

Gracze się śmiali, że noskil zmienia team bo tam dostał w tyłek przyzwyczajeni, dlatego iż takie zachowania to nie pierwszy raz.

Gracz CYTRYNOWY zwraca w nie najbardziej kulturalny sposób uwagę bo wie ,że nie powinno tak być. Wspomina też o jakimś podpunkcie w regulaminie którego nie znalazłem. Noskil  próbuję się nie udolnie bronić potem ośmieszyć gracza CYTRYNOWY gdzie ośmieszył tym sam siebie (gracze noskillowi powiedzieli że nie ma racji).

Gracz CYTRYNOWY wypomniał  noskillowi nie zna regulaminu i dodał cytuję "polecam zapoznać się z regulaminem". Noskill zachowuje stanowisko i mówi "nie dzięki obejdzie się"

W tym momencie wykazał się nieznajomością regulaminu jak i podczas całej sytuacji gdzie był pytany czy w ogóle czytał regulamin nie odpowiadał oraz nie by w stanie podjąć dyskusji na temat tego podpunktu o którym wspomina CYTRYNOWY. - Według mnie to oznacza ,że ten administrator nie zna regulaminu.

 

Regulamin serwera de_dust2

Regulamin admina:

(podpunkt 1.) Każdy admin ma obowiązek znać regulamin serwera.

 

W końcu moment bana (ostatni akt bezsilności noskilla)

BAN za co?

Podstawą bana była tylko bezsilność administratora.

Ktoś się pruje to dostaje muta i tyle składa odwołanie na forum i się rozpatruje sytuacje.

W tym przypadku tak nie było bo duma wielkiego administratora (przez to ,że ktoś mu zwrócił uwagę i powiedział, że tak się nie robi) została naruszona i nie wystarczył mute tylko ze złości musiał polecieć ban.

 

Regulamin dla administratorów i graczy na serwerach CS:GO

Regulamin admina:

2. Nie nadużywaj praw Administratora.

 

Regulamin serwera de_dust2

Regulamin admina:

(podpunkt 4.) Admin nie może karać bezpodstawnie.

(podpunkt 9.) Administrator nie nadużywa swoich praw.

 

 

 

 

Tak widzę to ja. Wszystkie złamane regulaminy są podane.

 

Ale jest jeszcze wypowiedź samego noskilla  w którym twierdzi ,że zbanował go za arogancję + za krytykę "KRYTYKĘ" i jakieś ich prywatne zgryzy. Nie ma tu złamania żadnego regulaminu tylko zachcianka noskila i sam to napisał.

 

Na podsumowanie dodam ,że ktoś mówi ci jak robisz coś źle a ty jesteś (wobec tego bezsilny) nie znaczy że jest arogancki (sprawdź definicję arogancji noskill). Takie zachowania (nadużywania władzy) można porównywać do sytuacji w kraju za komuny a na serwerze przecież miała być frajda i zabawa.

 

Ta wypowiedź jest też zapowiedzią skargi na tego admina i prośbą o opiekuna serwera.

 

 

 

A tu screen z przykładową opinią graczy dotyczącej "władzy na serwerze"

(a właściwie link bo nie potrafię wstawić obrazka , jakiś dziwny problem) http://imgur.com/FXlrKQ6

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem za Unbanem! Oskarżony jest częstym graczem i szkoda byłoby go stracić.

Cytryn jest jaki jest. Każdy wie, że nie przepada za Noskillem, a Noskill za cytryną. Sprawa weszła na stopień prywatny. Poleciał ban, jednak według mnie zbyt mocny. Sam byłem wcześniej i sam śmiałem się z dziecka, które zostało pózniej zmutowane. Noskill miał prawo podjąć taką decyzję i kropka. Późniejsza dyskusja obydwu panów zaostrzyła jednak całą sytuację. Noskill odebrał to bardzo osobiście i poleciał Perm. Mogło to zostać rozwiązane inaczej - tu się zgodzę.

 

Co do samego Cytryna. Mam nadzieję, że zobaczymy się jeszcze na serwerze. Jednak zbyt często ponoszą cię nerwy i musisz się nauczyć wrzucać na luz. Masz 30 lat, a czasami zachowujesz się jak dziecko. Więcej spokoju i będzie dobrze. Nawet jak inny nie ma racji i ty o tym wiesz - lepiej dać na luz.

 

Pozdrawiam!

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nie zapominajmy o przeszłości za co stracił admina. Tamto zachowanie można było przecież ukarać permem

Powinien dostać unbana za to za co dostał bana. Jeżeli jest inna sprawa to przypier*** mu bana za co innego i po sprawie.

A to nie ten temat więc zapraszam do stworzenia nowego. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Prawda taka, że Cytryn lubi prowokować, a Noskill jest uparty jak osioł i nie potrafi odpuścić. Nawet jeśli Cytryn nie wypowie się bezpośrednio w stronę noskilla, ten bardzo często uważa, że to o nim. W druga stronę działa to tak samo.

Żaden inny Admin nie ma do niego takiego wrogiego nastawienia, jak Noskill. Wina leży po stronie zarówno Cytryna jak i Noskilla.

 

 

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Dobra kończymy tą szopkę xDDD

@@Kierik jak tak bardzo nie lubisz noskilla to powiedz mu to/napisz ale nie loguj się na konto Cytryna xD

`Fuzhou ツ Może byś odniósł się do czegoś? Demo mojej wypowiedzi czy cos? Jakieś argumenty? Bo na razie to same farmazony piszesz które nic nie wnoszą. Czekam więc na jakąś opinię z argumentami (za/przeciw) na temat demka czy naszych wypowiedzi bo chyba head admin powinien mieć coś do powiedzenia w tej sprawie. A nie tylko czepia się wszystkiego wokół. No chyba ,że nie umie czytać/słuchać ze zrozumieniem to nie nalegam nie jestem nachalny :).

 

Rozpisałem się posłuchałem opisałem rozpisałem się poświęciłem trochę czasu a przychodzi admin i nawet nie chce przeczytać tylko komentuje okoliczności zdarzenia zamiast samą sytuację.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

`Fuzhou ツ Może byś odniósł się do czegoś? Demo mojej wypowiedzi czy cos? Jakieś argumenty? Bo na razie to same farmazony piszesz które nic nie wnoszą. Czekam więc na jakąś opinię z argumentami (za/przeciw) na temat demka czy naszych wypowiedzi bo chyba head admin powinien mieć coś do powiedzenia w tej sprawie. A nie tylko czepia się wszystkiego wokół. No chyba ,że nie umie czytać/słuchać ze zrozumieniem to nie nalegam nie jestem nachalny :).

Ziomuś ty chyba nie rozumiesz że tej prośby o UB nie pisał Cytryn

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Ziomuś ty chyba nie rozumiesz że tej prośby o UB nie pisał Cytryn

Ja o 1 a ty o 2 no KUR** nie na tym polega konwersacja. No proszę czytanie ze zrozumieniem :)))

 

To mógł napisać nawet mój pies fakty są jakie są i odnieś się do czegoś bo jak na razie szukasz innej drogi szukasz argumenty ja się pytam po jakiego grzyba jak uważasz że masz racje to przecież możesz to przedstawić dlaczego. Przynajmniej jeżeli jesteś osoba komunikatywną ale jesteś na forum i masz head admina więc Ciebie za taką biorę. Napisz mi czy się mylę (to znaczy daj jakiś argument a nie tylko pierdzielisz o niebieskich migdałach).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...