Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o Admina - CG


CGGGGG

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  CG (wcześniej Kinoshi)


Wiek (min.15):  16


Ranga (min. MG1): MG2


Steam ID: http://steamcommunity.com/id/CGSPL/


Ilość godzin na serwerze: nie jestem wstanie określić, ale wiem, że jakoś zacząłem grać około dwa tygodnie przed resetem.


Ilość godzin w CS:GO: 1,450


Znajomość regulaminu: Tak.


Doświadczenie w adminowaniu: Brak.


Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie.


Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: w ciągu roku szkolnym 15/25h zależy od nauki w danym dniu, a w święta czy weekendy oczywiście dłużej będę przeznaczał czas na server :).


Znajomość komend SourceMod: Podstawy znam, jeśli czegoś zapomnę lub nie będę pamiętał zawsze mogę wpisać !admin a z czasem zapamiętam na stałe :P.


Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Chciałbym zostać adminem, bo wiem, że nie raz wejdzie jakiś gracz bez mutacji, a zacznie krzyczeć bez powodu cały czas lub jakiś gracz, który zacznie wyzywać, będzie używał jakiś programów typu aimbot czy wallhack.Wiem, że adminów czasem nie ma online, a jak już jest to nie chcę go cały czas prosić, żeby przyszedł i zmutował tego czy tamtego. Więc pomyślałem sobie czemu by nie spróbować napisać podania i samemu załatwiać takie sprawy, a myślę, że jeszcze jakiś admin lub dwóch by się przydało :).


Sprawny mikrofon: Tak.


Drobna pomoc pieniężna: Jeśli będzie taka potrzeba.


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Nie wiem czy czytałeś wzór ale tam masz co jest wymagane od admina i nic nie jest napisane o doświadczeniu.

2.Jest napisane u mnie, że grałem 2 tygodnie przed resetem i nie jestem wstanie sprawdzić ile wtedy grałem.

3.I zawsze mogę poprawić to ID.

4. Polecam czytać do końca :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Naucz się poprawienie pisać posty bo coś ci nie wychodzi xDDD

2.To było od samego początku napisać poprawne ID ???

3.Jeśli nie masz doświadczenia to trudno będzie ci ogarnąć cały serwer samemu :)

4.To twój problem, że nie mas dowodów ile przegrałeś godz przed resetem, liczy się ile aktualnie masz godz a nie ile tam miałeś przed resetem :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Naucz się poprawienie pisać posty bo coś ci nie wychodzi xDDD

2.To było od samego początku napisać poprawne ID ???

3.Jeśli nie masz doświadczenia to trudno będzie ci ogarnąć cały serwer samemu :)

4.To twój problem, że nie mas dowodów ile przegrałeś godz przed resetem, liczy się ile aktualnie masz godz a nie ile tam miałeś przed resetem :)

3. Nie będę ogarniał sam bo mam kontakt z innymi adminami aren, poza tym znam komendy na mutowanie, banowanie oraz gag. Cała reszta jest pod /admin więc żaden problem pilnować graczy.

4. Statystyki graczy resetują się jakoś co miesiąc i ostatni reset był tydzień czy dwa tygodnie temu, więc nie mam jak mieć tam wpisanej liczby godzin, a nikt normalny nie robi sobie screenów z gry komputerowej by mieć na wypadek resetu.

Nikt nie ma po resecie odpowiedniej liczby godzin, ale są gracze którzy wiedzą że grałem i to potwierdzą.

 

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm nie ładnie kłamać ! 

Sprawdziłem sobie ile ja mam przegranych godz a ostatni raz grałem z 2 msc temu i jakoś nadal widzę ile przegrałem przed i po resecie...

Więc co ty próbujesz mi wmówić, że godz się zerują po restarcie ??? :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam to i czytam i chyba wypada się wtrącić.

Godziny na serwerze podczas resetu się cofają do zera i tak ma każdy. Tak samo cały ranking leci od zera, a taki reset był jakieś 2tyg temu. W jakim miejscu sprawdzasz swoje rozegrane godziny SH4DY? Bo w komendzie "rank" wpisanej w grze pokazują się tylko i wyłącznie godziny po resecie i tak ma każdy gracz. Jeśli jest możliwość sprawdzenia w inny sposób całości godzin mimo resetów to podaj go w tym temacie i dowiemy się ile autor tematu ma łącznie godzin rozegranych na tym serwerze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ross wiem, że jesteś tu nowy ale tak trudno to sprawdzić ? 

Zakładka Serwery --> masz tam linijkę z Nazwą,IP, a potem  GAMETRACKER  wchodzisz w to i na dole wpisujesz Nick gracza i wyskakuje ci godz :)

 

Ale to jest jakoś tak średnio działające, bo CG pokazuje 20h, a z tego co mu podaje opcja w grze "rank" ma 1d 5h". Poza tym sam wiem ile on gra, bo pamiętam że siedział na arenkach codziennie po ok. 2h. Ten Twój system działa tak, że zapamiętuje nick i ile pod tym nickiem ktoś ma godzin, bo wpisałem swoje stare nicki i również są pokazane i na nich odpowiednio mało godzin - tyle co grałem pod tymi nickami gdy zmieniałem dla jaj. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest jakoś tak średnio działające, bo CG pokazuje 20h, a z tego co mu podaje opcja w grze "rank" ma 1d 5h". Poza tym sam wiem ile on gra, bo pamiętam że siedział na arenkach codziennie po ok. 2h. Ten Twój system działa tak, że zapamiętuje nick i ile pod tym nickiem ktoś ma godzin, bo wpisałem swoje stare nicki i również są pokazane i na nich odpowiednio mało godzin - tyle co grałem pod tymi nickami gdy zmieniałem dla jaj.

 

Ale to jest jakoś tak średnio działające, bo CG pokazuje 20h, a z tego co mu podaje opcja w grze "rank" ma 1d 5h". Poza tym sam wiem ile on gra, bo pamiętam że siedział na arenkach codziennie po ok. 2h. Ten Twój system działa tak, że zapamiętuje nick i ile pod tym nickiem ktoś ma godzin, bo wpisałem swoje stare nicki i również są pokazane i na nich odpowiednio mało godzin - tyle co grałem pod tymi nickami gdy zmieniałem dla jaj.

 

Racja. Raz grałem dosyć duzo pod innym nickiem na tym samym koncie i wyszlo mi ze nic nie grałem xD
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CG gra systematycznie oraz długo. Zachowuje się porządnie i według mnie przyda się, jestem na tak.

@@SH4DY a ty kolego mój kochany, może Ross (jak i ja) nie jest od początku serwerowni, ale po prostu nie wypada się tak chamsko zachowywać :)

 

edit. Tak jak SySyr pisał, okres próbny będzie najlepszą opcją.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...