Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Kubox - unskill


ksieciunioczarnegohumoru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Najpierw zastosuj się do wzoru prośby o ub. Na razie ty pokazałeś poziom silvera w czytaniu ze zrozumieniem. Obrażać możesz kolegów w piaskownicy. Jeżeli chcesz unbana, pokaż chociaż trochę respektu i kultury. 

 

Ze względu na prośby graczy, abym cię sprawdził, tak uczyniłem. Poskutkowało to banem. Dlaczego? A dlatego, że w nieludzki sposób, za każdym razem dobrze wiedziałeś gdzie znajdują się przeciwnicy. Strzelałeś zanim zauważyłeś przeciwnika. Siedziałeś w miejscu tak długo, aż ktoś odszedł. Oglądałem cię przez kilka rund i mi to starczyło. 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Po takiej prośbie dałbym unbana, tak ładnie prosi. A ty kubox byś nabrał doświadczenia.(hehe) Zastosuj się do wzoru, to podanie może zostanie rozpatrzone pozytywnie(jeśli w ogóle rozpatrzone po takim czymś).

No i skończ z atakowaniem admina, kozaka z siebie nie robisz, co najwyżej możesz bana na forum wyłapać. Uspokój się, wejdź na bany, zobacz, że powód jest i wróć tutaj.

Po drodze meliske wypij, żebyś przypadkiem znowu nie zwyzywał sobie kogoś i napisz to konkretnie, bo robisz z siebie barana, który uważa, że mu się wszystko należy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zastosuj się do wzoru prośby o ub. Na razie ty pokazałeś poziom silvera w czytaniu ze zrozumieniem. Obrażać możesz kolegów w piaskownicy. Jeżeli chcesz unbana, pokaż chociaż trochę respektu i kultury. 

 

Ze względu na prośby graczy, abym cię sprawdził, tak uczyniłem. Poskutkowało to banem. Dlaczego? A dlatego, że w nieludzki sposób, za każdym razem dobrze wiedziałeś gdzie znajdują się przeciwnicy. Strzelałeś zanim zauważyłeś przeciwnika. Siedziałeś w miejscu tak długo, aż ktoś odszedł. Oglądałem cię przez kilka rund i mi to starczyło. 

 

Pozdr

Refleks i zmysł bitewny mówi ci to coś ? obejrzyj sobie całe demo to zobaczysz ile razy sie nadziałem na kogos wiec o jakim wh w tej chwili mówisz ;) a refleks to druga sprawa , pokaz mi jedna akcje w ktorej oddałem strzał zanim przeciwnik wyszedł ... 

nie jestes pierwszy ktory mnie oglada i gdybys zrobił to dłuzej to pewnie bys to zauwazyl a nie po 3 rundach zapewne stwierdziles ze cos mam ..  dodałem już post w odpowiednim miejscu , mam nadzieje ze przeanalizujesz sobie to dobrze i rozpatrzenie prośby bedzie pozytywne , ( wiem ze post jest w złym miejscu ale działałem w nerwach ) ... 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...