Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o admina pomocniczego


Kubox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nick: Kubox


Wiek: 20


Ranga: MG1    Score/min: 2.09^^ - czyli nie najgorzej xd


Steam ID: STEAM_0:1:78661273


Ilość godzin na serwerze: 5 - brakuje mi 30 xd


Ilość godzin w CS:GO: 1545


Znajomość regulaminu: dobra


Doświadczenie w adminowaniu: duże, rok adminowania na dd2


Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: nigdy


Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: ciężko powiedzieć, wchodzę kiedy mam czas, ale ostatnio codziennie


Znajomość komend SourceMod: 8


Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Więc tak chłopaki. Wiem, że nie spełniam wymagań co do godzin i może nie każdy mnie kojarzy. Ale na litość boską. Czy codziennie wchodząc na serwer, muszę najpierw pisać na sb, aby wszedł jakiś Admin? Niby są, ale zazwyczaj tylko wieczorami. Chciałbym wam "pomóc" tak jak to mówi nazwa tematu. Nie mogę poświęcać ogromnej ilości czasu na ten serwer, bo jestem Adminem DD2. Ale myślę, że mamy spore zaufanie wobec siebie i moglibyśmy spróbować. Na serwerze bardzo popularne jest obrażanie rodziców i puszczanie muzyki, co jest bardzo irytujące. Fuzu, proszę cię o rozważenie tego podanka. Chętnie wam pomogę, bo naprawdę jest taka potrzeba. 


Sprawny mikrofon: tak


Drobna pomoc pieniężna: tak, mam też vipa


 


 


GG 


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Wymagań nie spełniasz. 

Brak adminów? A gdzie te wszystkie próbne adminki? Z tego co wiem CG siedział wczoraj cały dzień wiec rozumiem, ale reszta? Podanie se napisali, dostali próbnego i mają wywalone.

Ja aktualnie mam dużo latania na mieście więc od jutra już powinienem siedzieć normalnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 2 razy Cię widziałem xD Jak masz 5h na serwie to dziwne żebyś widział innych adminów.

Jak dla mnie każda pomoc się przyda, ale bez przesady, bo za dużo adminów to też nie będzie dobry pomysł. Są opiekunowie, jestem ja z Lavishem, jest jeszcze 2 nowych pomocników którzy dostali okres próbny i chyba wystarczy. Jak się dwoje nowych nie sprawdzi to się będzie myślało, a jak dla mnie to na ten moment rekrutacja powinna być zamknięta.

Już nawet nie wspomnę, że nie spełniasz wymagań ;P

 

Ja na arenkach jestem ok. 3h dziennie.

Lavish zwykle tak samo.

CG to siedzi i po 5h, zobaczymy jeszcze jak sie spisze jako admin.

SquN też trochę siedzi dziennie i również zobaczymy jak się spisze.

Jak dla mnie to bez sensu szukać na siłę kolejnych, bo nawet jakby było 10 adminów to zawsze trafi się taka godzina czy dwie, gdzie akurat żadnego nie będzie i jakieś dzieciaki będą darły mordy. Na żadnym serwerze nie da się temu zapobiec..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ok, widzę, że połowa nie zrozumiała sensu tego podania i niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Dajmy sobie spokój, Po prostu będę mutować sobie każdego w tabeli. Też da się przeżyć. Pozdrawiam i do zobaczenia na arenkach!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 4 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...