Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

RAM - PROCEK - KARTA


kruker91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, koleżka gra na słabym sprzęcie a mianowicie

 

fx 6300 jakas tam nvidia gtx 1050 2 gb ddr5

 

8 gb ramiksu dysk ssd itp

 

Jego fps to 130 w strzelaninie na de cache , a tak to 150

 

u mnie moi drodzy jest o wiele gorzej jesli chodzi o fps chociaż podzespoły lepsze

 

fx 8300 x8 3.3 ghz 

 

msi ge force gtx 1050 2 gb ddr5 LP

 

ssd toshiba jakis tam ;p

 

no i mam jakies ramiksy na pewno nie z prędkoscią 1600 no i 6 gb.

 

moje fpsy to 240 jak wejde na mape i gdy gram 5 on 5 po resach 90 80 90 88 77 a w ataku nawet 60.

 

Zamówilem ramy kingston hyperx 1600 x2 4gb żeby mięc tą ósemeczke z 1600 prędkoscią mhz

 

i co myslicie o tym ? ;/ az po prostu musze tu napisać słowo KURWA CO MAM ZROBIC hehe :P pozdrawiam was !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mam podkrecać fx'a 8 rdzeniowego skoro drugi koleś ma 6 rdzeniowego też fxa nie podkręconego i taki sam sprzęt co ja tylko że ma pamieć ram szybszą ;)

 

Nie rozumiem , chyba powinien mieć również lagi , temperatury w normie podczas grania nie przekraczają 50 stopni ! więc dla amdka to bardzo dobry wynik.

 

 

Bartul , mam karte podlączoną na wejscie hdmi w monitorze jak i w karcie więc karte i wszystko mi czyta :) postawiłem na ramy dlatego, że są gówniane jakas 2 gigówka z 4 gigówką co wgl taktowanie chyba 1022 XD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ram ci nie zwiększy FPS, zrób OC procesora.

 

RAM nie zwiększy fps? Lol xd Jak przy takiej GTX 1050 to już bottleneckiem jest procesor raczej jeśli gra na minimalnych i w dodatku jakimś 4:3 czy na niższych rozdziałkach, więc podkręcanie procka ma sens tak jak napisałeś, ale autor nie podał nawet jaką ma płytę i nie wiadomo czy da się kręcić procesor. Na pewno jego procek jest lepszy niż procek jego kumpla, a jak widać fpsów ma mniej.

 

Pamięć RAM odpowiada za aktualnie wykonywane działania na kompie i to od pamięci RAM w dużej mierze zależy ile obliczeń będzie wykonywał procesor, bo co z tego że masz dobrego procka, skoro RAM nie nadąży z informacjami?

 

Do autora: sprawdź jaką masz płytę i jak szybki RAM może ona obsłużyć. Następnie zastanów się jaki masz na to budżet i kup RAM o największym taktowaniu (podane w MHz) i najniższych opóźnieniach (podane w ms, oznaczane jako CL). Pamiętaj, że więcej MHz nie zawsze znaczy lepiej, bo 3000MHz i CL16 będzie gorsze od 2666MHz CL12. 

Jak sobie liczyć:

3000 MHz CL16 to:

2 (bo pamięć DDR to dual) : 3,0 = 0,6667

0,6667 * 16 (od CL) = 10,667 ms

 

2666MHz CL12

2 : 2,666 = 0,75

0,75 * 12 = 9 ms 

 

9ms to mniej czasu niż 10,6ms, więc pamięć szybsza, a mniejsze taktowanie na które zwraca uwagę większość osób nie patrząc na CL ;)

 

Kolejna sprawa to sprawdź ile masz slotów na kości pamięci i zdecyduj czy w przyszłości będziesz chciał dokupić RAM czy raczej wymienić całość (komputer czy sam RAM). Jak masz 4 sloty to kup najlepiej sobie dwie kości. Bo np. 2x 4GB 2666MHz CL 14 będą szybsze niż 1x 8GB 2666MHz CL 14. 

Jak masz tylko dwa sloty na płycie to musisz zdecydować czy wydajność na teraz, czy możliwość dołożenia w przyszłości ;p

 

Pozdro.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ross ogromne dzięki! zajebiście wyjasniłeś o co mi chodzi :P słuchaj sprawa wygląda tak, że teraz mam jakies gowniane faktycznie , moze nie nadążają do procka :P model mojej płyty to asrock n68c-gs fx   sloty mam dwa zakupiłem takie ramy bo ta płyta obsługuje max 1600 mhz 

 

DDR3 KINGSTON HyperX Fury 4GB 1600MHz

 

zamówilem za nim to napisałeś ale myśle, że okej ? jak uważasz ? 

 

można kręcić ? kupiłem chłodzenie 

Cooler Zalman CNPS5X
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ross ogromne dzięki! zajebiście wyjasniłeś o co mi chodzi :P słuchaj sprawa wygląda tak, że teraz mam jakies gowniane faktycznie , moze nie nadążają do procka :P model mojej płyty to asrock n68c-gs fx   sloty mam dwa zakupiłem takie ramy bo ta płyta obsługuje max 1600 mhz 

 

DDR3 KINGSTON HyperX Fury 4GB 1600MHz

 

zamówilem za nim to napisałeś ale myśle, że okej ? jak uważasz ? 

 

można kręcić ? kupiłem chłodzenie 

Cooler Zalman CNPS5X

 

 

Z opisu Twojej płyty wynika, że obsługuje max 8GB RAM DDR3 i max 1600MHz. Masz już 6GB, kupiłeś 4GB to razem 10, więc i tak Ci płyta tylko 8 obsłuży z tego. Dodatkowo jeśli jedne masz 1600MHz, drugie wolniejsze, to z tego co mi wiadomo (nie jestem pewien) płyta będzie czytała obie kości z prędkością tej wolniejszej. 

Kolejna sprawa to dwukanałowość odczytu pamięci RAM. Pisałem Ci wcześniej, że 2x 4GB ( np. 2133MHz CL14), będzie lepiej niż 1x 8GB (też 2133MHz CL14). Tylko problem w tym, że aby pamięci RAM działały w dualchannel to muszą być to takie same pamięci, więc w Twoim przypadku to niestety odpada. 

Jeśli masz możliwość to lepiej jakbyś kupił 2x4GB RAM 1600MHz DDR3 z najniższą wartością CL. Nie wiem jak kupowałeś te ostatnie, ale może jeszcze da się zwrócić? Jeśli nie możesz i już musi zostać tak jak jest, to po prostu masz teraz więcej RAM, ale nie działa on w dualchannel.

Jakbyś już zwracał to sprawdź też jakie CL mają te co teraz kupiłeś i jeśli znajdziesz z niższym to weź ;p

Jak mam być szczery to słabo że zamawiałeś zanim zapytałeś na forum, bo to tak trochę jakbyś chciał się tylko przekonać czy zrobiłeś dobrze czy źle, a to czasem kosztuje ;d

 

Co do single vs dual channel to wrzucę Ci kilka testów:

 

 

 

 

 

To jest jakieś 5-20% wydajności w zależności od gry. Dla jednego to dużo, dla jednego mało, jak dla mnie to na tyle dużo że warto, bo czasem brakuje tych 5-10 fps do stałych 60, a w CS też jak wiadomo im więcej fps tym lepiej. Dodatkowo w cs częściej procek się liczy niż karta. No i zawsze też można próbować kręcić monitor do np. 75Hz (ja tak sobie z 60 podkręciłem), a gdyby Ci miało brakować fps to bez sensu by było. 

 

A no i żeby też było jasne, pamięć RAM wpływa na CPU FPS, a nie na GPU FPS, czyli prościej mówiąc w grach będzie poprawa wydajności w miejscach gdzie procesor był bottleneckiem, a tam gdzie fpsy ogranicza karta graficzna to różnicy nie będzie.

 

Co do chłodzenia to na pewno będzie dużo lepsze niż boxowe (u mnie na boxowym leciało do 80 stopni w CS:GO, teraz mam chyba nie wiele ponad 50 stopni) kup też dobrą pastę i nie oszczędzaj na niej (AMD chyba lubią grzać :D), a dobra pasta to czasem nawet 5stopni różnicy względem nie wiele tańszej ;d Ja używam Grizzly Kryonaut i mimo że jest droga, to za 1g zapłacisz z 20zł, a wystarcza na 2-3 aplikacje na spokojnie jeśli zrobisz  to z głową, a jest to jedna z najlepszych past. Dużo też zależy od obudowy i jej wentylacji oraz przestrzenności.

 

Kręcić procka chyba nie da się na tej płycie którą masz, ale nie jestem pewien.

 

 

Żeby też nie było to ja nie jestem żadnym informatykiem, nie mam nic wspólnego z branżą IT, a na informatyce od podstawówki do studiów grałem w "najtrudniejszą grę na świecie" i oglądałem śmieszne kotki na jutubie. Po prostu od jakiegoś roku mnie to interesuje od strony praktycznej (bo rok temu składałem kompa) i tak w sumie do dzisiaj śledzę temat, oglądam testy i czytam o tym wszystkim ;d Nie zmienia to faktu że nie pisałem Ci nic o czym bym nie miał pojęcia więc spokojnie ;d

Jak chcesz rady "specjalistów" z doświadczeniem to najlepiej załóż temat na forum.benchmark.pl czy na forum pclab i tam na pewno będziesz mógł zapytać o wszystko co tylko Ci przyjdzie na myśl. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro te ramy dużo nie poprawią ( raczej ) to zostało mi jedno pytanie dlaczego znajomy wlasnie na fx 6300 i taki sam sprzecior nawet slabszy przeciez , i ma 150 fps stałe a ja spadki nawet do 60. Stery ładne itp do amdka sterów na necie nie moge znaleźć wszedzue syfy driver doce itp to co mi kurka wodna zostało ? parametry itp no nie ma cudów coś musi być nie tak tylko ciekawe co :P zasilacz tez nowy a nie jakis wiesz model corsair 550w Nie mam juz pojęcia jak mi nie pomogą te ramy to wróce do lol'a bo nie mam juz nerw :P ani pieniedzy haha








@editt

 

 

x2 4gb kupilem te wypierdole w pizdu xd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że macie identyczne ustawienia wideo zarówno w grze, jak i w ustawieniach karty graficznej? Tak samo opcje uruchamiania gry itp? Nic Ci nie zjada procka? Może spróbuj na jego RAM jak pasują, a on na Twoich? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no również detale niskie itp :/ cieżki orzech do zgryzienia, ale powoli się zniechęcam xd chociaz csgo gierka fajna :D poczytam o podkreceniu jesli chodzi o ta płytke , chociaż sądze ze to nie wina procka mimo ze silnik source woli intela od amd to wykorzystanie procka przy csgo to jest jakies 60 55 % więc :o teraz przy samym internecie steam itp bez antyvira itp jest 1% procka wykorzystywanie ale 3,54gb pamieci fizycznej , więc może jak wrzuce x2 4 gb 1600 10 CL one mają to moze bedzie git :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No detale niskie, ale rozdziałka itp też trochę zmienia (rozdziałka to akurat karta graficzna, ale kto wie co jest przyczyną), ustawienia w panelu nvidia też sprawdź. Skoro zamówiłeś już RAM to też napisz później na ile pomogło. Różne mogą być przyczyny, a moja szklana kula nic mi nie mówi xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4;3 1024-768 na każdej rozdziałce mam tyle samo fps XD nawet na 16;9 jak trzasne 1920x --- nie pamietam tam ale no wiesz o co mi chodzi to mimo tego jest tyle samo fps co na 4;3 monitor mam 60 hz tylko ta opcja jest do wyboru i opcja 59 :P

 

wylaczylem synchronizacje to samo włączyłem też to samo :P ogolnie troche ogarniam takie aktualizacje itp i nawet na częsciach się znam troszke ALE TUTAJ TO MNIE ZAGINA TA ZAGADKA XD komputerek nie najlepszy ale na gorszym ludzie mają NORMALNĄ GRĘ ^^ neta mam tez nienajgorszego pingi 10-30 w 1.6 po 8 ping heh  no nie wiem dam znac  co zmienią te ramy 

 

 

@@ edit

 

 

dziwne nie ? z tego co wiem to nawet detale MAKS a detale niskie nie robią zbyt dużej roznicy , ja wbijam na serwer nawet jakis gdzie jest 9 na 9 ct / tt i kurwa mam 230 fpsow 190 230 mija dosłownie 8 sek albo rusze z respa i juz 88 89 88 89 strzelanka i 60 :D dziwne dziwne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4;3 1024-768 na każdej rozdziałce mam tyle samo fps XD nawet na 16;9 jak trzasne 1920x --- nie pamietam tam ale no wiesz o co mi chodzi to mimo tego jest tyle samo fps co na 4;3 monitor mam 60 hz tylko ta opcja jest do wyboru i opcja 59 :P

 

wylaczylem synchronizacje to samo włączyłem też to samo :P ogolnie troche ogarniam takie aktualizacje itp i nawet na częsciach się znam troszke ALE TUTAJ TO MNIE ZAGINA TA ZAGADKA XD komputerek nie najlepszy ale na gorszym ludzie mają NORMALNĄ GRĘ ^^ neta mam tez nienajgorszego pingi 10-30 w 1.6 po 8 ping heh  no nie wiem dam znac  co zmienią te ramy 

 

No jeśli na każdej rozdziałce masz tyle samo FPS to znaczy że wina prawdopodobnie po stronie procesora czy być może RAMu. 

Większą ilość Hz w monitorze możesz próbować sam wymusić ustawieniami niestandardowymi w panelu nvidia.

Panel Nvidia -> Wyświetlanie -> Zmiana rozdzielczości -> Dajesz tam opcję "dostosuj" -> zaznaczasz "włącz rozdzielczości nieobsługiwane przez monitor" -> "utwórz nową rozdzielczość" i tam tworzysz sobie taką na jakiej grasz w CS czy inną grę i wpisujesz częstotliwość odświeżania w Hz, a następnie testuj. Jak monitor nie obsługuje to po prostu czarny ekran i dajesz ESC chyba, a jak obsługuje to Ci ją zaakceptuje. Może być tak że np przy 70Hz będziesz miał mniej wyraźny ekran też, wtedy zmniejsz oczywiście ;p Polecam lecieć tak co ok. 2,3,5 Hz do przodu. Dodam też, że na 4:3 i niższej rozdziałce, może być tak że wyciągniesz więcej Hz niż na FHD 16:9. 

 

Synchronizacja w CS to zło i nie włączaj. Nie daje nic innego jak wyrównywanie FPS do danej ilości (V-Sync do 60, lub 30 jak nie może 60) i zwiększa strasznie input laga. W innych grach spoko opcja jak masz problemy z szarpaniem obrazu, ale w CS to nie tykaj xd

 

@edit temperatury sprawdzałeś w ogóle na karcie i procku?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że sprawdzałem :/ pasta wymieniana z 2 miechy temu procek leci max do 55 stopni przy tym box chłodzeniu wiec przy nowym moze 50 bedzie wiec raczej git jak na AMDKA ;P Z RODZINY WRZĄTKÓW XD 

 

no a jeśli chodzi o karte to 45 stopni w stresie jak gralem w lola np godzinke. Wiec mysle tez ze optymalnie ;x jeszcze wlasnie jest taka akcja, że jak minimalizuje csa to następuje to NATYCHMIASTOWO gdy chce do niego powrócic to 5 sek czarny ekran i dopiero cs sie ukazuje xd np jak wezme escape podczas gry to takie przyciecie jest gdy menu sie otwiera :P no takie kurwa szczegóły ale juz sam kminie o co moze cholera chodzic :D bo jest chodzi o sterowniki do amd no to nie ma ich na necie skad takowe wziąć , a raczej czy wogóle może to byc problem sterów do procka , raczeeej niee ; [

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś 55 stopni pod obciążeniem to nie wiem po co wydałeś 80zł na chłodzenie, bo 55 stopni to prawie nic.

Karta 45 pod obciążeniem to też prawie nic (chociaż lol to chyba nie jest wymagająca gra xd). 

Minimalizowanie i maksymalizowanie to chyba zależne jest od dysku i jego prędkości.

Co do sterów do procka to nie znajdziesz na necie, bo nie istnieją sterowniki do procesorów :D Ja to nie wiem co jeszcze może być przyczyną. Masz gorszy RAM niż kumpel i być może przez ten RAM Twój procesor nie może dać z siebie tyle, co słabszy procesor kumpla. Jak przyjdzie RAM to się przekonasz.
Sprawdź też czy na pewno CS lata Ci na wszystkich rdzeniach, a nie tylko na jednym. No i może też sprawdźcie jak wygląda sprawa w innych grach?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam włączyć cs go i sprawdzic programem czy wszystkie rdzenie pracują ? jakim najlepiej ? gpu - z nic nie pokazuje :P

 

 

@@ edit

 

 

UNPARK CPU APP sciagnelem taki programik mialem x3 parked i wzielem unparked podobno juz nie zblokowany jest procesor, ale BEZ ZMIAN XD

 

 

2 edit @@

 

 

Sluchaj zrobiłem screena mam nadzieje ze moge rzucic tu link ze zdjeciem LEGALNEJ STRONY FOTOSIK   SLOT NR 1     https://www.fotosik.pl/zdjecie/bd4e61ede5ba5ef1 SLOT NR https://www.fotosik.pl/zdjecie/628b982eb17b8da0 

na 1 jest 800 mhz a na 2 jest 500 :o cos tutaj chyba nie halo prawda ? xd 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REF !

 

na tych screenach to sie liczy double rate ( tak wyczytałem ) czyli wychodzi że jedna pamięc ta 2 gb ma 1000 mhz prędkosci a ta 4 gb ma 1600 więc komp jest spowalniany i dziala na 1000 prawda ?? XD kurwa to chyba w tym sęk no :o napisalem na pclab jeszcze ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to są pamięci DDR czyli dual, więc jak Ci pokazuje 533 to jest 1066, jak 800 to 1600. Jak masz jedną taką, a jedną taką to komp chyba obie bierze z prędkością wolniejszej. Dodatkowo masz 4GB + 2GB, a wydawało mi się że pisałeś, że masz 1x6GB. 

 

Co do temperatur to polecam MSI Afterburner i przy instalacji zaznacz że chcesz też pobrać Rivia Tuner, a jak mierzyć tym temp znajdziesz w googlach.

 

Te unparki Ci ch*j dadzą, jak nie masz w opcjach CS'a zaznaczone że ma czerpać ze wszystkich rdzeni. Dawałeś niby wszystko na low to może i to też dałeś? Daj najlepiej też screena z ustawień wideo CS:GO.

 

@edit: nie wiem czy też zwróciłeś uwagę, ale na drugim screenie tam masz podane Frequency 380MHz 457MHz 533MHz 533MHz, a ta pierwsza kość ma normalnie po 800 ;p Nie wiem co to znaczy i czy tak ma być, ale dziwnie trochę to wygląda, bo może ona Ci lata w 2x 380MHz? I przez to ta druga tak samo? ;d

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro :D wyjełem te ramiksy 2 gb i została czwórka to komputer szalał przy odpalaniu mrygał ekran asusa po odpale , wiec wlozylem tamte spowrotem odpalilem kompa dysk ssd sie poluzował i nie moglem odpalić ogarnelem kable odpaliło i w  wlasciwosciach tam kompa pisalo 6 gb ale dostepne 1.98 gb ram :o wiec myslalem ze cos sie spalilo haha ale niee ogarnelem to na spokojnie i czyta znow 6 gb czekam na tamte ramiksy i z nerw ( bo myslalem ze cos popaliło ) postanowiłem ze wpierdalam ramiksy wpierdalam chłodzenie i gram w inne gierki niż ten cs go XD więc szczerze mówiąc temat mozna zamknać szkoda czasu na pierdolenie sie z jedną gierką która jest na silniku source i jest gównem ;d jak mi sie zechce do niej wrócic to sobie cos postawie na intelu na święta taki sobie prezent zrobie bede sam dla siebie mikołajem :P POZDRO !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak będziesz zmieniał to pewnie na nowszą płytę i już DDR4, więc tak jakby teraz wyrzuciłeś hajs w błoto?

Co do silnika w cs to wątpię że akurat na Ciebie się uwziął i złośliwie nie chce działać tak jak powinien, także to chyba nie jego wina ;p Napisz tak czy tak czy coś się zmieniło jak RAM przyjdzie, chociaż jak masz ustawione że CS ma korzystać z jednego rdzenia to pewnie dużo nie da, a nadal nie odpowiedziałeś na to pytanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic nie poradzę w sumie to już kupiłem chłodzenie 9 dych liczmy hmm ramy 300 liczmy :D trudno no co poradzę :P nic nie mam do silnika source tylko bardziej do tego komputera , w sumie mam hajs na zlozenie sobie czegos na intelu albo o poproszenie firmy zeby zlozyla kompa do 2500 - 3000 zł , ale nie chce dlatego, że równie dobrze moge pograć w inne gierki ;p dopiero zaczynalem w csgo bo paru koleżków gra faceita i MM więc pokazali mi co i jak bo przyszedlem z 1.6 więc myśleć umiem z csa 1.6 a strzelac sie uczylem w cs go  od kombinowania odechciało mi się grać tymbardziej tak jak mówisz na pewno sie na mnie nie uwzial tylko coś nie tak u mnie chociaż nie jestem idiotą robilem juz wszystko  jak ramy nie pomogą to uninstall i cyk wracam na lola i 1.6  od czasu do czasu jakis metinek hahaha dla zwały po pracy 

 

a tutaj masz screena ze renderowanie jest włączone nie ma cudów jak ramy nie pomogą to może MOŻE pod wielkim znakiem zapytania sobie zloze cos na intelu i wtedy pobiore cs go  chociaż te 8 rdzeni i ten sprzet wystarczy mi do innych gier i przeciez nie bede przeskakiwal na intela tylko dla cs goła :D bez przesady ;p tutaj masz fote wszystko jest ok 

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/090156b9ee6638a5

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antyaliasing daj x2 albo x4 (ja nie widzę różnicy między x4 a x8, chociaż to i tak głównie z karty a nie z procka idzie, ale zawsze fps kradnie). Rozmycie to ja bym wyłączył, bo to w grach FPS jest równie przydatne co synchronizacja pionowa xD Tu chodzi o jak najlepsze odwzorowanie i ostrość ruchu, a jak masz rozmycie to przecież nic nie widać jak się myszką rusza na boki. Może to też na fpsy wpływa? W sumie to wątpię, ale tak czy tak to wyłącz i przy okazji sprawdź, bo co Ci szkodzi. Może Ci procek nie wyrabia jak co chwilę rozmywa się tło i musi znów je wyostrzać ;d

 

Dodatkowo wejdź w bibliotekę steam, CS:GO prawym i właściwości, w zakładce OGÓLNE wejdź w OPCJE URUCHAMIANIA i wpisz tam takie komendy:

-high -threads X -nod3d9ex -nojoy

 

-high - daje niby najwyższy priorytet cs'owi

-threads X (zamiast X wpisz ilość rdzeni jaką masz, nie wątków)

-nod3d9ex  - wyłącza directx 9 

-nojoy  - wyłącza joysticka z opcji co podobno pomaga odciażyć

 

@edit:

tu masz więcej

http://sniper13.pl/csgo-parametry-startowe/

 

@edit2:

Teraz przeczytałem w tym linku co Ci wysłałem, że z -high są ostatnio jakieś problemy podobno. W sumie sam mam to wpisane i nie zauważyłem nic, ale później sprawdzę bez tego ;d

 

@edit3:

Jakby nic z tego nie pomogło, to sprawdź też jak działa Ci CS z wyłączonym renderowaniem wielordzeniowym. Podobno różnie to bywa z tą opcją.

 

 

@edit4 (bo 3 to za mało):

Mówisz że 8 rdzeni wystarczy Ci do innych gier, ale problem w tym, że większość gier korzysta tylko z jednego rdzenia procesora ;d

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu komend , nie ma zadnej roznicy :) czy mam full kurwa ekran i wszystko na wysokie czy mam 800x 600 i wszystko na niskie i tak wbijam na serwa biegam po mapie 3-5 sekund 190 - 240 fpsów po tych 3-5 sekundach cyk zegar sie zatrzymuje na 80-90 przy strzałach 60 a przy dostaniu z avki bombe albo granat pod nogi który mnie zabija nawet 39 !!! haha ;p dzieki ziomek za odpowiedzi ale no wlasnie tu jest zagadka ze czy gram na full detalach czy na slabych i tak wbijam 190- 240 fps a potem znow to samo hehe myśle, że jak mu wykurwie kopa to tylko raz drugi raz nie bedzie w co haha juz podchodze do tego żartami ( ten kopniak to juz nie zarty ) dlatego, że no jebac silnik source który coś sie pieprzy ;) a jesli to nie jego wina bo na 90% to nie jego wina to pies w morde jebał ten komputer jesli chodzi o csgo gram w to co gralem w sumie xd myslalem ze wbije na forum bo i pc lab nie wiedzą o co chodzi ani nic xd wypilem se pare browarków i jak przypierdole to tylko raz i tyle i intelek hahaha nie no co ty dla csgoła którego chcialem dopiero poznać bliżej nie bede składał nowego kompa wole sobie tuleje wachacza w golfie moim kochanym wymienic haha pozdrawiam cie bo bez kitu i duzo sie dowiedzialem nauczylem, a mojej skrzynce chuj smiertelny w procesor hehehe

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...