Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Seriale które polecacie xD


Agnes

Rekomendowane odpowiedzi

Elo Gamonie Kappa

 

 

Czy ktoś Mi poleci jakiś fajny serial?

Oglądałam i oglądam w sumie The walking dead , fear The walking dead ale maja przerwę do listopada ;< a tak to widziałam już House Of cards , The Revolution , GoT i Mgle.

 

Może coś fajnego Mi tutaj polecicie Kappa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" The 100 " 

" Breaking Bad "

" Stranger Things " 

I tez taki jeden teraz nie pamietam nazwy ale polega na tym ze na takie miasto czy wies spada taka kopuła ktora przepuszcza powietrze itp. ale nie mozna z niej wyjsc ale glowni bohaterowie znajduja przejscie w szafie itp DXdx podobno fajny serial

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" The 100 " 

" Breaking Bad "

" Stranger Things " 

I tez taki jeden teraz nie pamietam nazwy ale polega na tym ze na takie miasto czy wies spada taka kopuła ktora przepuszcza powietrze itp. ale nie mozna z niej wyjsc ale glowni bohaterowie znajduja przejscie w szafie itp DXdx podobno fajny serial

Pod kopula. Tak sie nazywa ten serial :) A tak to wszydtkie ktore tu wymieniles seriale sa bardzo warte obejrzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" The 100 " 

" Breaking Bad "

" Stranger Things " 

I tez taki jeden teraz nie pamietam nazwy ale polega na tym ze na takie miasto czy wies spada taka kopuła ktora przepuszcza powietrze itp. ale nie mozna z niej wyjsc ale glowni bohaterowie znajduja przejscie w szafie itp DXdx podobno fajny serial

Zastanawiam sie nad tym Breaking bad ;)

 

Narcos, Peaky Blinders, Mr Robot

Narcos w sumie widziałam <3

 

M jak miłość sobie obejrzyj, polecam

Ciebie sie o zdanie nie pytałam wieśniaku jeden mały pyskaty Kappa :*

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Od siebie mogę polecić seriale, które może są mniej znane, ale oglądałem wszystkie z nich i polecam ze szczerego serca!

  • Vikings - polecane przez poprzedników
  • Breaking Bad - myślę, że nawet jak nie przepadasz za takim klimatem, tak czy inaczej warto obejrzeć ten serial. To jest klasyka i ten serial ma po prostu coś w sobie
  • The Man in the high Castle - kobieta w roli głównej, ciągła akcja i ciekawe dialogi. Serial godny polecenia. Genialne i zaskakujące zakończenie. 
  • The Night Manager - mało znany, ale bardzo ciekawy serial. Obejrzyj sobie po obejrzeniu największych hitów. 
  • Mr.Robot - coś dla fanów elektroniki. Pierwsza część dość zrozumiała i bardzo wesoła. Drugą oglądaj tylko jeśli widziałaś pierwszą. Inaczej nie połapiesz się o co chodzi. 2 odcinki musiałem oglądać 2 razy, bo serial naprawdę wymaga skupienia.
  • Bosch <3 <3 - coś dla fanów seriali o podłożu detektywistycznym. Jednak nie jest to kolejne NCIS itd. Serial jak dla mnie genialny. Cudowna gra aktorska. Masa śmiechu i wiele zagadek. Polecam, naprawdę warto. 
  • Goliath <3 <3  były prawnik, geniusz, i założyciel firmy, przeciw której toczy bitwę sądową. Jeśli lubisz seriale typowo spokojne, ale mimo to wymagające myślenia i zawierające dużą dawkę zaskoczenia, to będzie to właśnie serial dla ciebie. Również polecam
  • Prison Break - klasyka serialowa. Myślę, że znasz i tytuł mówi sam za siebie. 
  • Forever - mało znany serial. Jest tak wspaniały (moja ocena), że trzeba go po prostu zobaczyć. Nie będę się rozpisywać. Gra aktorska, scenariusz i bardzo zróżnicowane odcinki, dają zabawę na wiele godzin. Serial ten ma na Amazonie 5 z 5 gwiazdek. Moim zadaniem, w pełni na nie zasłużył. Polecam obejrzeć w pierwszej kolejności. Już po pierwszym odcinku będziesz w stanie stwierdzić, czy taki klimat ci odpowiada czy nie. 

 

Miłego oglądania. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie. Ja jestem teraz w trakcie oglądania serialu Into the Badlans. Jak na razie jestem miło zaskoczony, choć po opiniach spodziewałem się czegoś gorszego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...