Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

PODANIE XD


KDN_DIM

Rekomendowane odpowiedzi

 - Nick: | KDN_DIM | ... PS: również używałem ników takich jak : Janush *-* , Daniel "LEM" Global <3 |
 - Wiek (min. 15 bez wyjątków, preferowane 18):  17
 - Steam ID (numeryczny): 0:0:176736202

 - E-mail (konieczny): [email protected]

-  Ilość godzin w tygodniu, którą przeznaczysz na grę (min. 7):  W ciągu tygodnia około 20 godzin. Z względu na uczęszczanie do szkoły xD
 - Ilość godzin (minimum 100): Mam 99,99,9 xD Razem z tym co miałem na wcześniejszym IP.
 

-  Znajomość regulaminu: przeanalizowałem go. I mogę powiedzieć że go mam w małym paluszku xD

- Opis doświadczenia: Doświadczenie nie jakie xD. Ale dla mnie to nie problem nauczyć się komend tych bardziej zaawansowanych. Ponieważ podstawowe znam więc luzik :D XD

- Dlaczego właśnie ja?: No nie wiem jestem częstym graczem na tym oto serwerze chociaż nie gram dzień w dzień tylko robię jeden dzień przerwy i znowu gram xD. No nie wiem co jeszcze jestem osobą dosyć kulturalną ale czasami się wkurwiam xD. I lubię rozbawiać czasami na serwerze z takiej mojej niby głupoty aby lepiej się im grało. Bo śmiech to +10 do skilla XD. AAA I tak posiadam teamspeak 3 :D. Pozdrawiam DANIEL :D XD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "xD" praktycznie w każdym zdaniu mnie nie przekonuje, wychodzisz w tej chwili na dzieciaka. Nie będę cię oceniać ze względu na używane emotki, ale mi chociażby się to nie podoba.

+ twoje inne podania zostały odrzucone, w każdym piszesz inny wiek itd.

Jestem na nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...