Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

UB JARO


Jaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Jaro

 

SteamID:STEAM_1:1:210195824

 

Admin który cię zbanował:[DD2]Kubox

 

Powód bana:Multihack

 

Długość bana:perm

 

Godzina o której dostałeś bana:22:28

 

Mapa na jakiej dostałeś bana:DD2

 

Demko z mapy: Nwm gdzie mam go wziac nigdy nie dostalem bana za to ze zabijam na publiku...

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Witaj!

Więc tak - skoro tak się upierasz przy tym, że masz inne konto. Podaj je tutaj. Potem  wejdź z niego do nas na serwer i nabij mi po raz kolejny staty 34/1. Nie akceptuje wymówki, że konto zostało sprzedane, nie masz na nim skinów, lub zapomniałeś hasła. Zostańmy dżentelmenami i nie ośmieszajmy się. 

Oglądało cię 3 adminów. Twój celownik był przy każdym oddaniu strzału idealnie na ciele przeciwnika. Nie było tylko głów, ale oddanie celnego strzału z awp jest wystarczające, by zabić. Wiedziałeś za każdym razem gdzie znajduje się wróg i kilka razy zdarzyło ci się strzelić przez smoke. 

Ja swojego zdania nie zmienię. Poczekam na opinię innych. Przede wszystkim tych, którzy cię obserwowali. Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

okej powiedz mi jak mam sciagnac demko,zeby wstawic. po drugie jak taki madry to chodz 1v1 sprawdzisz skilla albo na mma xd, bo to jest smieszne ze jak ktos umie strzelac z awki to bana dostaje za to ze zabija, konto hmmm myslisz ze bym chcial miec vaca na koncie z PUBG? xd okej nastepne nie wejde na konto, bo juz nie jest moje, a ze ty nie przyjmujesz wymowki to juz nie moja wina.Robilem czasami lepsze staty na serwerach admini patrzeli ale jakos nie reagowali jak ty, zobaczyl rece i odrazu multihack xdd...I nie oszukujmy sie nie mogliscie wejsc na zadnego Side'a to jak mieliscie mnie zabic jak my was ciagle trymalismy w napieciu xd , to was poprostu wyciagalem i czasami rashowalem xd btw ostatnia akcja z boyka potwierdzam byla dziwna ale sam sie z tego smialem jak to wyszlo xd reszta byla okej jakos moja druzyna nie zauwazala nic dziwnego, ty true momenty I CO TO WGL ZA LOGINA ON MA 140GODZIN NIE MOZE TAK GRAC XDDD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to akcję widziałem, strzelanko było fajne i już miałem lecieć po popcorn. Procent trafionych strzałów oscylował na poziomie 100%, jeśli nie był dokładnie taki, oczywiście mowa o AWP.
Słyszałem też sztuczne wymówki, typu "No tak se rzuciłem flashbanga, bo se pomyślałem, że tam będzie i nagle on se tam był i flash'a na ryj dostał". Ta wymówka o sprzedanym koncie też nie przemawia do mnie.

Moim zdaniem banik słuszny i powinien zostać, to nie była gra bez wspomagaczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Twoje wymówki odnośnie twojego konta są śmieszne ,nie wejdę na konto bo sprzedałem skiny gry pierdu pierdu ....

2.Jak do kogoś strzelasz to nigdy się nie mylisz, celownik od razu na ciało przeciwnika hmm Illuminati

3.Co tu dużo mówić ban zostanie i wnoszę o bana na innych serwerach globalelite.pl oraz ban na forum 

Dziękuję Andrzej Duda Okejka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzialem ze skiny sprzedalem xddd nigdy w zyciu skinow nie mialem hahaha! konto jak wiesz kto to booster to wiesz o co chodzi, boostowalem dla fanu i pieniadze zarabialem nie duze ale i tak fajnie jest

po to jest awp??? nie wychodzilo dobrze z karabinu to na main bron sie przerzucilem, ciekawy jestem jaka wy maksymalnie range mieliscie chlopcy, przez takich jak wy to i ludzie z pub serwerow odchodza zostaja tylko boby ktorych sami zabijacie bo lepszych nie mozecie, fajna jest zabawa dopoki tacy jak wy ja nie psuja. 34/1 kurde sprawdz ze nie zawsze takie staty mam, sie rozkrecilem i weszlo, proste... nie prosze o ub bo mi sie chce wracac na serwer prosze o ub bo jest nie sluszne i nie chce miec zasmieconego steam id jakims banem bez udowodnionej przyczyny, a konto sprzedane nie za skiny a za kase pozdro, nie bawie sie w skiny

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

No widzisz. Mówiłem, abyś wszedł na swoim koncie, a nie koncie na którym masz 140h. To raz. 

Dwa - jeżeli mają słabych adminów, lub nie ma ich wcale, to się nie dziwię, że nadal tam grasz. 

Ktoś dał ci konto, abyś go boostował, a ty grasz na społecznościowych? Myslalem, że rangę wbija się na MMach. Skoro to nie twoje konto, tylko kogos innego, to chyba bez sensu marnować czas na serwery online z 36 graczami. 

Coś tu chyba nie gra? Nie sądzisz?

Jeżeli to twoje konto, to dlaczego napisałeś, że bierzesz kasę za boostowanie?... A jeśli nie jest twoje, to czemu zamiast wbijać lvl, grasz na serwerach? Trochę taki marny ten boosting ;)

Inna sprawa: jeden z twoich strych nickow zawiera w nazwie Nick z Twicha. Na nim, znajduje się przekierowanie do YT. Na kanale YT, można obejrzeć filimiki, na których trollujesz ludzi udając JJ. Dobrze ci to wychodzi, nie zaprzeczę. Jednak u nas, użyłeś tego samego głosu co na nagraniu. Teraz kolejne pytanie, które nawiązuje to tematu powyżej. Jeżeli to nie twoje konto, dlaczego od samego początku jego istnienia, osobą która z niego korzystała, byłeś ty? 

 

U nas oglądało cię 3 Adminów i ze strony naszej trójki ub nie będzie.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • VIP

Z chęcią bym obejrzał demko i wypowiedział Swoje zdanie, ale widzę, że do demka się teraz nie dostanę, co mi pozostaje? 

Pozostaje mi powiedzieć tyle, że jeśli 3 adminów widziało u Ciebie nieczystą grę, to szansa na to, że każdy z nich się myli jest taka, jak wygrana w lotka, z całym szacunkiem kolego, ale u nas nie dostaje się bana za nic, tak samo nikt tutaj nie trzyma niedoświadczonych administratorów, wiadomo... Zdarzają się pomyłki ale nie w przypadku, jak 3 adminów widzi u Ciebie haxy, z czego @Kubox który jest z tej 3 adminem z najdłuższym stażem :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

W 1.6 csie tez mi tak mowili hahha, dopoki 3 razy ub nie dostawalem haha, tak to jest jak sie ktos rozpedzi to juz cisnie na automacie, jakos staty zrobilem 68/11 przed tym 26/1 i nikt nie krzyczal z adminow ze haxy pomimo ze mnie ich kilku sprawdzalo mam kupe godzin nabita ogolnie w csie..  to jest public hahah to nie jest poziom global elite albo fpl, to sa zwykli gracze ktorych sie czesto strzela jak zwykle targety.Gram tak wszedzie i tylko tutaj bana dostalem od baaardzo dlugiego czasu, tyle ze tam juz mam ub po kilku godzinach.I co teraz mam siedziec na dupie i czekac na oczyszczenie mojego konta z mylnych obwinien caly tydzien?Zalezy mi na tym koncie i co teraz ma mi go zepsuc trojka adminow ktorzy widzieli maksymalnie kalachy w laurach i nie ukonczyly 18 roku zycia?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty ziomek 68/11 robisz i na publicznym serwie strzelasz do graczy jak do botów to może jesteś ukrytym młodym talentem polskiego e-sportu i marnujesz się na takich serwerach?

Oglądało Cię trzech adminów, więc w czym problem? Tak samo byłoby gdyby było teraz demko, jeden daje bana, kolejny czy dwóch kolejnych ogląda, tyle że u Ciebie działo się to od razu ;) Gdybyś był czysty to nie pisałbyś tu w taki sposób, no chyba że Cię w domu kultury nie nauczyli i nie rozumiesz, że tylko pogarszasz swoją sytuację. Wyzywasz adminów nawet pod kątem wieku, a sam piszesz jak dziecko (i już nie mówię o składniach analfabety, a o Twojej kulturze). Być może nie wiesz, ale na naszych serwerach wymagana jest kultura osobista, tak więc jakby nie patrzeć nawet gdybyś okazał się czysty, to taka patologia i tak nie jest nikomu na serwerze potrzebna. 

Nie rozumiem też po co Ci unban na serwerze, gdzie jest taka zła administracja i w której doświadczenie nie wierzysz. Po co tu grać, później przyjdzie jakiś cziter, a Ci 12 letni admini co mają max kałacha go nie zbanują nawet bo przecież się nie znają ;) Uciekaj z serwera jak najdalej. 

Tyle ode mnie, miłego dnia.

PS.

Pamiętaj żeby spróbować się do jakiejś drużyny e-sportowej zapisać, ale byś wtedy utarł noska tym złym adminkom! ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie napisz prośbę o permanentne zbanowanie siebie samego na wszystkich serwerach globalelite.pl oraz na forum, za wyzwiska i obrażanie kilku administratorów tej sieci serwerów. Może ktoś kogo jeszcze nie obraziłeś będzie na tyle miły że zmieni Ci powód bana ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...