Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o admina #3 - ✯♫ KuKi ♫✯


KuKi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:✯♫ KuKi ♫✯

Wiek: już 16

Ranga: nadal s2 to się prawdopodobnie nie zmieni

Steam ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198111591503/

Ilość godzin na serwerze : ponad 39h

Ilość godzin w CS:GO: 874h

Znajomość regulaminu: Tak

Doświadczenie w adminowaniu: Tak

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę : To zależy ale nie mniej niż 3 dziennie

Znajomość komend SourceMod: Tak

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Ostatnio nie widuję na serwerze żadnych adminów, jestem znany na serwerze, Jestem kulturalny pomimo obelg i prowokacji zachowuję spokój

Sprawny mikrofon: Tak

Drobna pomoc pieniężna: Jeśli bedzie trzeba

 

Piszę to po raz trzeci i po raz trzeci pytam się ludzi czy nadaję się na admina wszyscy odpowiadają tak myślę że to coś znaczy..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Ross said:

Co się dziwisz, skoro to już trzecie Twoje podanie w ciągu trzech tygodni? Przecież te podania nie są wybierane losowo i ilość nie zwiększa szansy na wylosowanie admina, wręcz przeciwnie - zniechęca to strasznie.

Przepraszam wylosowanie? Moje trzecie podanie bo mam nadzieje że w końcu się zastanowicie i dacie mi szansę

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ✯♫ KuKi ♫✯ napisał:

Nie pisał bym gdyby na serwerze był porządek...

 

Nie da się zrobić tak by 24/7 był admin i pilnował porządku. Ciebie też by co jakiś czas nie było, przyszedłby ktoś inny kto pograł 3h bez admina i miał krzyczące dzieci + odpała, napisałby to samo i też miałby rację. Tak by mogło być co dziennie, nawet gdyby było 50 adminów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Ross said:

Nie da się zrobić tak by 24/7 był admin i pilnował porządku. Ciebie też by co jakiś czas nie było, przyszedłby ktoś inny kto pograł 3h bez admina i miał krzyczące dzieci + odpała, napisałby to samo i też miałby rację. Tak by mogło być co dziennie, nawet gdyby było 50 adminów.

Z tego co ktoś mówił to jest tylko dwóch adminów

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...