Skocz do zawartości
KuKi

[Rozpatrzone] Podanie o admina #3 - ✯♫ KuKi ♫✯

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:✯♫ KuKi ♫✯

Ranga: nadal s2 to się prawdopodobnie nie zmieni

Steam ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198111591503/

Ilość godzin na serwerze : ponad 39h

Ilość godzin w CS:GO: 874h

Znajomość regulaminu: Tak

Doświadczenie w adminowaniu: Tak

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę : To zależy ale nie mniej niż 3 dziennie

Znajomość komend SourceMod: Tak

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Ostatnio nie widuję na serwerze żadnych adminów, jestem znany na serwerze, Jestem kulturalny pomimo obelg i prowokacji zachowuję spokój

Sprawny mikrofon: Tak

Drobna pomoc pieniężna: Jeśli bedzie trzeba

Piszę to po raz trzeci i po raz trzeci pytam się ludzi czy nadaję się na admina wszyscy odpowiadają tak myślę że to coś znaczy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co się dziwisz, skoro to już trzecie Twoje podanie w ciągu trzech tygodni? Przecież te podania nie są wybierane losowo i ilość nie zwiększa szansy na wylosowanie admina, wręcz przeciwnie - zniechęca to strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minutes ago, Ross said:

Co się dziwisz, skoro to już trzecie Twoje podanie w ciągu trzech tygodni? Przecież te podania nie są wybierane losowo i ilość nie zwiększa szansy na wylosowanie admina, wręcz przeciwnie - zniechęca to strasznie.

Przepraszam wylosowanie? Moje trzecie podanie bo mam nadzieje że w końcu się zastanowicie i dacie mi szansę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minutes ago, Ross said:

Czyli każde odrzucone podanie powinno być pisane później co tydzień aż do skutku?

Nie pisał bym gdyby na serwerze był porządek...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ✯♫ KuKi ♫✯ napisał:

Nie pisał bym gdyby na serwerze był porządek...

Nie da się zrobić tak by 24/7 był admin i pilnował porządku. Ciebie też by co jakiś czas nie było, przyszedłby ktoś inny kto pograł 3h bez admina i miał krzyczące dzieci + odpała, napisałby to samo i też miałby rację. Tak by mogło być co dziennie, nawet gdyby było 50 adminów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minute ago, Ross said:

Nie da się zrobić tak by 24/7 był admin i pilnował porządku. Ciebie też by co jakiś czas nie było, przyszedłby ktoś inny kto pograł 3h bez admina i miał krzyczące dzieci + odpała, napisałby to samo i też miałby rację. Tak by mogło być co dziennie, nawet gdyby było 50 adminów.

Z tego co ktoś mówił to jest tylko dwóch adminów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.