Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o admina - nikuss


nikuss

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: nikuss
Wiek (min.15): 16
Ranga (min. MG1): LEM
Steam ID: http://steamcommunity.com/id/nikusse/

Ilość godzin na serwerze: 15h/do końca miesiąca jedynka zmieni się na 5 jeśli nie na większą :)
Ilość godzin w CS:GO: 1,700
Znajomość regulaminu: Tak
Doświadczenie w adminowaniu: Nie miałem styczności, lecz kiedyś trzeba zacząć :)
Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie miałem bana :P
Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: W roku szkolnym jakos 4h dziennie a w weekendy duzo więcej :)
Znajomość komend SourceMod: 6/10 
Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Chcę zostać adminem tego 
servera aby pomoc w tym, aby społeczność tego servera była taka 
jak połowa osób tego servera z którymi można się pośmiać, pogadać 
nie tylko o tym co się dzieje na serverze, ale o wszystkim co daje 
zajebistą atmosfere. Aktywność na forum jest dla mnie do 
nadrobienia, ale moim zdaniem to żaden problem aby zacząć się udzielać.
Sprawny mikrofon: Tak.
Drobna pomoc pieniężna: Jasne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
2 godziny temu, Ewel napisał:

Wydaję mi się, czy to kolejna osoba, która robi multi konta żeby sobie dać pozytywny komentarz pod podaniem? Meh..

Nie. jeśli nie wierzysz Fuzu sprawdzi IP...  :)

A Co Do Podania To na TAK

Miły

Rozgarnięty

I ogólnie, nie jest... Sztywny? :D

 

`Fuzhou ツ

Ręczę za niego... Znam go osobiście i jest naprawdę godną zaufania osobą.

Jeśli będzie taka potrzeba to Napisz do mnie na Pv to podam ci Nie które z jego kont, ale nie mam wszystkich ponieważ... Poprostu je sprzedawał :P
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiek na plus i wydajesz się być ogarnięty (myślałem że 18+ jak rozmawialiśmy).

Ilość godzin w CS:GO i ranga również na plus, myślę że doświadczenie jest (tylko daj link do kont gdzie masz pozostałe 1500h bo nie podałeś).

Często jesteś ostatnio na serwerze, z tego co widziałem to masz dobry kontakt z graczami i w sumie też z Tobą kilka razy rozmawiałem, jak dla mnie byś się nadał. Jedyny minus to mała ilość godzin na serwerze, a jest to dość ważne. Piszesz że zrobisz w tydzień do 50h, w sumie to nie wątpię bo od kiedy wszedłeś pierwszy raz to siedzisz sporo i to jakby nie patrzeć normalne że każdy ma mało godzin gdy zaczyna grać na nowym serwerze. 

Jak dla mnie taka osoba jak Ty by się nadawała na admina, ale żeby było sprawiedliwie (żeby nikt nie pisał że "ten to dostał po 10h) i dla pewności że serwer Ci się nie znudzi to poczekałbym aż nabijesz odpowiednią ilość godzin i po przekroczeniu 35H jakby Fuz się zgodził to próbnego admina można by dać.

Aktualnie aktywnych adminów na arenach jest dwóch (+ pomocniczo Kubox, który ostatnio nie wchodzi, oraz Lavish który również ostatnio nie ma chyba czasu), w dodatku ja nie wiem jak ze mną będzie od października (prawdopodobnie nadal będę wchodził jak wchodziłem, ale kto wie, być może trochę mniej..). Tak więc jak napisałem wcześniej, ja bym Ci dał szansę jak dobijesz godziny ;)

 

 

Co do nabijania postów, to Z3PHYRa kojarzę z aren już dłuższy czas i to na pewno nie drugie konto ;P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lavish napisał:

Wydaje mi się ze multikonta, niech sprawdzi Fuzu.

A co do podania, jestem na nie. Prosiłbym o inne konta Steam, bo nie widzę tego 1,700h i brak doświadczenia też mnie nie przekonuje.

Co do godzin w CS to pisałem o ogóle mojego czasu spędzonego w cs na wielu kontach z którymi nie mam do czynienia bo po prostu sprzedawałem je za inne gry.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Witaj, jeśli to multikonta, to radzę już teraz szukać innego serwera. Pierwsze dwa komentarze zostały napisane z kont, które powstały dziś. Godzinę, po napisaniu twojego podania. Obyś miał szczęście :)

Co do podania. Podeślij koniecznie drogie konto. To ważne. Sam nie wchodziłem, bo miałem remont, drugą zmianę i nie miałem po prostu czasu. Życie prywatne jest dla mnie ważniejsze. Jednak nie zaprzeczę, że na serwerze często potrzeba kogoś z uprawnieniami. Jeśli będzie poparcie z góry, chętnie dam ci szansę. Ross jest ogarnięty, więc jeśli on uważa, że możesz się nadać, to go poprę. Jednak jak mówiłem wcześniej - najpierw prześwietlenie :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 3 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...