Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga


n3xt.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: SquN
Mapa, na której miało zajście: am_inferno_banana_gle
Czas i data zajścia: 24/09/2017, 14:07
Demka/Screeny: 

4Xl10w2.png


Minuta mapy: 2/3 runda.
Treść skargi: Powód "elo" wpisany w banie pokazuje, jak profesjonalnie zachował się Wasz administrator. Totalnie nieuzasadniona banicja, a chciałbym wiedzieć z czystej ciekawości dlaczego tak zostałem potraktowany. Czekam na wyjaśnienia od Pana Administratora. Z poważaniem.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan n3xt cały czas rushował i kampił, powtarzał to co rundę, przez cały czas trwania mapy, co jest niezgodne z regulaminem. Robił to pomimo upomnień innych graczy. Został zbanowany na inferno ponieważ nie zdążyłem go zbanować na poprzedniej mapie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ross napisał:

Raczej bany bez powodu nie lecą, a jak ktoś mnie wku*wia i przegina to też w powodzie mu wpisuję "elo" :D Napisałem do Skuna że jest taki temat więc pewnie się tu wypowie ;p Jak znam Squna to by bez powodu bana Ci nie dał ;)

Chyba powód „elo” nie jest zbyt dobry :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SquN napisał:

Pan n3xt cały czas rushował i kampił, powtarzał to co rundę, przez cały czas trwania mapy, co jest niezgodne z regulaminem. Robił to pomimo upomnień innych graczy. Został zbanowany na inferno ponieważ nie zdążyłem go zbanować na poprzedniej mapie.

Pozdrawiam

 

To, że jakiś gracz przegrywa i narzeka że albo rushuje albo kampię to nie jest powód do banicji. Pan N. (wiesz dobrze o kogo chodzi, bo wyzywał mnie od śmieci, a Ty nic z tym nie zrobiłeś), który był poirytowany moją grą na serwerze uśmiechnął się do Ciebie żebyś mnie zbanował? :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał banować każdą osobę na tym serwie która wyzywa się innymi nie było by tam za wielu graczy. Poza tym nie ma co się dziwić, że gość był poirytowany twoją grą. Nie zasłaniaj się innymi bo to nie zmienia faktu, że złamałeś regulamin i to wielokrotnie co zmusiło mnie do zbanowania ciebie.Piateczka

Cytuj

To, że jakiś gracz przegrywa i narzeka że albo rushuje albo kampię to nie jest powód do banicji. Pan N. (wiesz dobrze o kogo chodzi, bo wyzywał mnie od śmieci, a Ty nic z tym nie zrobiłeś), który był poirytowany moją grą na serwerze uśmiechnął się do Ciebie żebyś mnie zbanował?

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główny problem tego tematu to brak powodu bana. Nie byłoby problemu gdyby został podany, ale z drugiej strony jak łamiesz tyle podpunktów regulaminu to nie powinieneś mieć wątpliwości za co go dostajesz i nie dziwi mnie nawet to że Skunowi się nie chciało przepisywać połowy regulaminu do konsoli ;p 

Ban zasłużony, powód już poznałeś więc temat chyba do zamknięcia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Ross napisał:

Główny problem tego tematu to brak powodu bana. Nie byłoby problemu gdyby został podany, ale z drugiej strony jak łamiesz tyle podpunktów regulaminu to nie powinieneś mieć wątpliwości za co go dostajesz i nie dziwi mnie nawet to że Skunowi się nie chciało przepisywać połowy regulaminu do konsoli ;p 

Ban zasłużony, powód już poznałeś więc temat chyba do zamknięcia.

Rzeczywiście wpisanie podwodu „rush” zamiast „elo” jest tak trudne i czasochłonne, ze się tego zrobić nie da. 

Pierdolenie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wpisanie rush zamiast elo to nie jest czasochłonne, ale jak ktoś raz rushuje, raz campi i w dodatku wyzywa graczy to trzeba trochę wpisać, a po co się z tym męczyć jak można sobie grać? Po to jest regulamin żeby go przestrzegać i jak ktoś ma z tym problem to dostaje bana i dobrze wie za co go dostał. Przychodzisz na serwer to się dostosowujesz do zasad, albo liczysz się z tym że dostaniesz bana.

Nie wiem po co w ogóle robić ze skuna winnego, a tym bardziej nie czaję po co na siłę publicznie srać pod swoich.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ross napisał:

Może wpisanie rush zamiast elo to nie jest czasochłonne, ale jak ktoś raz rushuje, raz campi i w dodatku wyzywa graczy to trzeba trochę wpisać, a po co się z tym męczyć jak można sobie grać? Po to jest regulamin żeby go przestrzegać i jak ktoś ma z tym problem to dostaje bana i dobrze wie za co go dostał. Przychodzisz na serwer to się dostosowujesz do zasad, albo liczysz się z tym że dostaniesz bana.

Nie wiem po co w ogóle robić ze skuna winnego, a tym bardziej nie czaję po co na siłę publicznie srać pod swoich.

Nie widze tutaj żadnej logiki. Twoim zdaniem lepiej wpisać byle co w powodzie by później się jebac na forum i się rozpisywać. To już chyba lepsza jest moja opcja wpisania dokładnego powodu :)

 

Nie robię z niego winnego, nigdzie nie napisałem, ze to jest jego wina. Jedynie zwróciłem uwagę, że lepiej by było jakby wpisał powód normalnie a nie zrzucał winne na to ze nie miał czasu. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jeżeli osoba w jakiś sposób łamie regulamin, należy jej zwrócić uwagę. Jeśli się nie słucha, należy ją ukarać. I nie ważne jak byś nie był zdenerwowany, trzeba się wspiąć na wyżyny i pokazać wysoki poziom kultury osobistej, oraz traktować każdego z graczy równo. Nie zależnie od wykroczenia, które popełnił. 

Wpisywanie odpowiedniego powodu bana, należy do jego obowiązków. Nie ma tutaj jakiejkolwiek taryfy ulgowej. Wymagamy od graczy, aby przestrzegali regulaminu, a sami będziemy mieli na wszystko wywalone? Tak to niestety nie funkcjonuje. @SquN - też się czasami denerwuję. Głowa do góry! Każdemu się zdarza :) Masz nauczkę na następny raz. Aby uniknąć niepotrzebnych sprzeczek, należy wpisywać odpowiedni powód bana i nie będzie problemu ;)

Co do samego poszkodowanego. Swoim zachowaniem wpłynąłeś na podjętą decyzję. Nie ważne co by się działo, zachowaj zimną krew. Nawet jak irytują cię inni gracze, trzeba się uspokoić i pod żadnym pozorem nie dać się sprowokować. Zawsze można napisać skargę. Jak bardzo ci przeszkadza, wycisz go, a potem daj znać innym Adminom. Ty zawsze rób swoje. Jeżeli Admin na serwerze nie potrafi zapanować nad graczami, sam poniesie konsekwencje.  Ty nie wdawaj się w dyskusje. Taka rada na przyszłość. 

Obydwóch poniosły emocje. Nie powinno do tego dojść. Aby uniknąć dalszych sprzeczek, polecam ochłonąć i podać sobie rękę. @n3xt. jeśli zawiniłeś, musisz się pogodzić z karą. Wyczekasz i wrócisz na serwer :)  Następnym razem będziesz wiedział jak się zachować DzaguBicek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

No i @Kubox peacemaker wjechał i wyjaśnił. 

W sumie to tak w największym skrócie żeby uniknąć takich sytuacji to gracze jak i admini powinni przestrzegać regulaminu (akurat z regulaminem u adminów nie ma problemu, a przynajmniej na arenkach). Wyzywanie dlatego, że ktoś złamał regulamin to też łamanie regulaminu i ja za takie coś sypię mutami na uspokojenie, czasem banem jak ktoś przesadza. 

Tutaj nie zgodzę się tylko z tym, że Squn zrobił coś nie tak. Dał zasłużonego bana za to że gość wyzywał, campił i rushował i z tego co wiem to nie było to przypuszczenie od innych graczy, tylko Squna też rushował. Nie ma w regulaminie adminów wspomnianego nic o konieczności podania powodu bana, więc problemu nie widzę - zawsze można przecież skorzystać z forum i dowiedzieć się dlaczego zostało się ukaranym. Problem tylko w tym, że autor łamał regulamin jak leciało, a później wielce poszkodowany przyszedł na forum i płacze jaki to admin był nieprofesjonalny (to jak te filmiki gdzie patusy płaczą że policja bije xd). Można było normalnie zapytać o powód bana na forum, ale jak się wyzywa graczy, rushuje i campi na zmianę łamiąć jednocześnie regulamin to się jest tego świadomym i tylko się później udaje głupiego na forum, że nieprofesjonalny admin zbanował grzecznego gracza.

Jak przejdzie pomysł Kuboxa o dodaniu podpunktu nakazującego adminowi wpisania powodu (co popieram w 100%) to będzie można pisać takie skargi, a jak na ten moment Squn nie zrobił nic źle, a na forum od razu wyjaśnił "poszkodowanemu" jaki jest powód ;) 

 

Nie zachowujcie się na serwerach jak zwierzęta, które muszą być monitorowane przez adminów 24/7. Takich ludzi nie trzeba na serwerach i im więcej zbanowanych toxiców tym lepiej, bo gracze chętniej będą przychodzić na serwer gdzie można pograć i porozmawiać z normalnymi ludźmi w normalnej atmosferze.

Pozderki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...