Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

podanie [Rozpatrzone] exon


exon

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: exon

Wiek: 21

Ranga: MG1

Steam ID: STEAM_0:0:87734250

Ilość godzin na serwerze: ok. 6 h / Ta liczba ciągle rośnie. Wiem, że min. 35h lecz dla mnie to nie jest jakaś wysoka bariera czasowa. 

Ilość godzin w CS:GO: 1,379 godz. łącznie

Znajomość regulaminu: tak

Doświadczenie w adminowaniu: prawie 1,5 roku na cs-lajtowo.pl (jeśli uważacie ten wpis za reklamę to z góry przepraszam, wcale tak nie jest)

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: ok 3-5 h dziennie / weekendy dłużej

Znajomość komend SourceMod: 10/10

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Ze względu, że lubię pomagać innym, jestem szczery i trzymam się regulaminu. Chcę wspomóc wasz serwer, aby uchronić serwer od złych graczy tzn. Cheaterów. Na serwerze jak spędzałem czas to nie było żadnego admina. Mam dość spore doświadczenie jako Admin. Chciałbym także umocnić wesołą oraz fajną atmosferę na serwerze swoją obecnością.

Sprawny mikrofon: tak

Drobna pomoc pieniężna: tak

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w sumie kiedy te 6h nabiłeś, ale nigdy Cię nawet na serwerze nie widziałem ;P Nie będę się nawet rozpisywał nad plusami i minusami, pograj trochę więcej i się pomyśli, bo nie chodzi o to żeby wbić 35h w 2 dni i składać podanie bo warunek teoretycznie spełniony ;p No i tak dodatkowo to ostatnio adminów online na arenach nie brakuje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...