Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Anime/Manga - Czyli coś, z czego słynie Japonia


Doozleł

Rekomendowane odpowiedzi

Co by tu dużo mówić - japońskie twory (jedno animowane, drugie rysowane), które dość często są ze sobą powiązane. Osobiście jestem nowicjuszem w tym temacie i w sumie to oglądałem coś koło 4-5 tytułów (Dragon Ball, One Punch Man itd.) i muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się na nich (głównie na gatunkach shonenów). A wy oglądacie jakieś anime/czytacie mangi? Zapraszam do dyskusji ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to Pucce oglądałem, chyba byłem zjebanym dzieckiem xD

 

A co do tego Mango to kiedyś wróciłem z imprezy i byłem w jakimś chyba szoku kebabowo alkoholowym bo nie chciało mi się kompletnie spać i włączyłem tv i leciało właśnie to Mango jakoś o 6 rano chyba. Ani trochę mnie ten mixer aka sokowirówka aka lodówka aka lodołamacz nie wkręcił, nie wiem co was w tym jara w sumie. Jeszcze żeby na 6 na takie coś wstawać...

Tzn ja nie hejtuję, bo spoko promocje mają. Jak zadzwonisz w 10 minut to możesz dostać np łyżkę z funkcją butelki gratis itp także polecam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hedzio =DD napisał:

https://myanimelist.net/profile/Hedzio01

Możesz sobie looknac na moja listę i btw podałeś tytuły takie bardzo znane, a w mojej opinii te anime które nie są tak "Hypowane" są o wiele lepsze :)

Pucca nie jest hypowana właśnie i zgadzam się z tym że jest o wiele lepsza niż te hypowane mangi i anime. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
Just now, lavish said:

re:zero ledwo co przełknąłem, tokyo spoko nawet - ale i tak musieli mnie namawiać do obejrzenia bo z początku mnie jakoś nie ciągło XD

Powiem ci że też się strasznie męczyłem przy re:zero do jakiegoś 10 odcinka później się jakoś rozkręciło (chyba nawet wcześniej w każdym razie spoczko sie zaczeło kiedy się pojawił u tego klauna, rem, ram i beatrice), a tokyo ghoul drugi sezon był słaby w porównaniu do pierwszego moim zdaniem

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Hedzio =DD napisał:

Powiem ci że też się strasznie męczyłem przy re:zero do jakiegoś 10 odcinka później się jakoś rozkręciło (chyba nawet wcześniej w każdym razie spoczko sie zaczeło kiedy się pojawił u tego klauna, rem, ram i beatrice), a tokyo ghoul drugi sezon był słaby w porównaniu do pierwszego moim zdaniem

 

re:zero mnie wkurzało tym że cały czas były te powtórzenia jak umarł.. Jezu to było tak nudne :x

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Napisano (edytowane)

Jak ktoś lubi dużo krwi, typowe napierdalanki na bronie, dużo śmierci (przez co swoją drogą jestem rozdarty emocjonalnie ;v) i tajne organizacje mające na celu obalenie premiera, który manipuluje cesarzem kraju to polecam Akame Ga Kill - zajebiste animu, osobiście przebrnąłem przez nie w 2 dni (całość ma 24 odcinki) i jestem zadowolony. Jedyną wadą jest za szybko zapieprzająca akcja.

 

Do tego jeszcze polecam My Hero Academia (nie chcę za dużo spoilerować, więc w skrócie powiem - są dzieci, mają dary w postaci supermocy. Główny bohater tego anime daru nie ma. Spotyka bohatera, którego od najmłodszych lat podziwiał, i z którym trenuje po czym odziedzicza po nim jego moc).

 

Edytowane przez Doozleł
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Uhu, trochę powiało tu nudą, wypadałoby raz w roku odświeżyć ten temat xD Od lipca udało mi się ogarnąć parę ciekawych tytułów tj. Nanatsu no Taizai (Seven Deadly Sins), Shingeki no Kyojin (Attack on Titan), Trinity Seven (to chyba pierwszy i ostatni raz, kiedy ruszam takiego typu anime D:)

 

Osobiście wyczekuje drugiej połowy 3ciego sezonu Tytanów i powoli zaczynam sobie wszystko spoilerować z mangi przez to, że nie mam co oglądać, także wspomóżcie jakimiś ciekawymi animcami zanim zaspoileruje się na śmierć 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...