Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Skarga


ALCZER

Rekomendowane odpowiedzi

  • Head Admin

Dostałeś bana za AIMa i WH. Dla peności obserwowałem Cię z 15 minut.
Zawsze wiedziałeś gdzie wylezie przeciwnik i nie sprawdzałeś innych możliwości. Wiem, że awp_lego_2 nie jest wymagającą mapą, ale jednak. O 90% baniach z AWP nie wspomnę. Zwłaszcza, gdy były w sytuacjach, gdzie miałeś nie lada kłopoty ;)
Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten AIM i WH nazywam słuchawkami i umiejętnościami .Gdy człowiek gra na AWP od ponad 600 godzin potrafi właśnie tak grać . Dla osoby która niema pojęcia o grze morze się to wydawać niezwykłe albo nawet niemożliwe ale zapewniam je granie w sposób jaki pokazałem jest jak najbardziej możliwe .

Ps. Nie szło mi najlepiej , powiem nawet że wtedy byłem dość słaby .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

1. *może
2. Nie oceniłem Cię po stwierdzeniu "gra za dobrze, cziter", tylko po kilkuminutowym patrzeniu na Twój styl gry. Ja też mam słuchawki (a obserwując Cię miałem wystarczająco głośno ;) ) i nie zawsze słyszałem kogoś do kogo już byłeś gotów strzelać przez ścianę.
3. Mi też granie na serwerach AWP (i innych) nie jest obce. Nie mam problemów z graczami, którzy dobrze grają i nie należę do osób, które mają komuś za złe, że są lepsi. Ale Twoje akcje były zbyt podejrzane + za dużo razy miałeś "farta" w niektórych sytuacjach. Tyle z mojej strony.
P. S. Może na innych serwerach masz 600 godzin, ale u nas masz 5. 5.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ALCZER napisał:

Ten AIM i WH nazywam słuchawkami i umiejętnościami .Gdy człowiek gra na AWP od ponad 600 godzin potrafi właśnie tak grać . Dla osoby która niema pojęcia o grze morze się to wydawać niezwykłe albo nawet niemożliwe ale zapewniam je granie w sposób jaki pokazałem jest jak najbardziej możliwe .

Ps. Nie szło mi najlepiej , powiem nawet że wtedy byłem dość słaby .

Nie widziałem sytuacji, ale człowiek który ma 600 godzin z AWPą w ręku nie celuje tą bronią w głowy (najmniejszy i najtrudniejszy do trafienia punkt) w trudnych sytuacjach, ale co ja tam kurwa wiem xD To pewnie dzięki słuchawkom xD

Ja gram na głośnikach i strzelam z awp w ciało jak jakiś plebs więc moje zdanie się nie liczy ;/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Dante changed the title to [Rozpatrzone] Skarga
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...