Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na administratora


Wad

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: WAD
Screen z ilością godzin na serwerze (komenda !czas): 16.5
Wiek: 17
Steam ID:STEAM_0:1:65154711
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: w tygodniu od godziny do dwóch, weekend około 3h dziennie
Miałeś kiedyś u nas bana: Nie
Doświadczenie w adminowaniu: Ogółem byłem administratorem ale nie w CS:GO
Umiejętność obsługi komend SourceMod: 3
Dlaczego miałbyś dostać admina: Jestem dosyć często na serwerze, lecz jak już jestem to jest harmider oraz brak admina na serwerze,
ludzie się wyzywają i cheatują. (chyba raz mi się zdarzyło spotkać admnina na serwerze)
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie
Znajomość Regulaminu: 8/10
Drobna pomoc pieniężna: mogę w razie potrzeby dać do garnuszka
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SH4DY napisał:

- zły zwór brakuje rangi pewnie masz poniżej mg i dlatego nie napisałeś :) 

-min. 35 godz ty masz 17 :>

-byłeś kiedyś adminem i znasz surcemoda tylko na 3 LOL 

 

- wzór wzięty z forum :)

- no dobra :)

- czytaj ze zrozumieniem :), po przejrzeniu komend które są łatwe do zapamiętania w sourcemodzie jestem gotowy do bycia administratorem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie chce mi się wierzyć, że jak grasz to nie ma adminów na serwerze... Nie grałem przez ostatni tydzień, ale nie wierzę że nagle inni admini też by nie wchodzili xD Jest oprócz mnie jeszcze minimum 6 adminów na arenach, którzy wiem że wchodzą, no i fuz i dzagu (dzagu czasem gra więc można go liczyć xD). Razem wychodzi że na samych arenach jest 9 adminów, w tym 6-7 aktywnych. 

Masz raptem 17h na serwerze, być może nabite akurat przez ostatni tydzień kiedy mnie nie było, bo niezbyt Cię kojarzę, ale przez ten czas pewnie nie wiesz nawet jacy są admini na serwerowni. Po za tym zauważ, że nawet jakby było adminów 20 to i tak trafisz na takie momenty kiedy żadnego nie będzie, bo nie mamy grafiku z ustalonymi godzinami gry tak by się zmieniać i monitorować zwierzyniec 24/7.

Co do samego podania to tak jak wyżej już napisane:

- ranga?

- ilość godzin?

- doświadczenie?

- wiek, niby tam z podaniem się zgadza, ale ja i tak mam tu swoje zdanie :D

- nie kojarzę Cię kompletnie. Fakt, nie było mnie ostatni tydzień, ale skoro grasz od tygodnia na serwerze to po co podanie na admina składać?

No i to chyba nie jest podanie na areny, ale i tak wystarcza żeby ocenić czy się nadajesz.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ross 

- Gram już kilka tygodni i tak jak już napisałem w podaniu raz mi się udało spotkać Administratora. 

- Co do pilnowania "zwierzyńca" ostatnia sobota i niedziela była bardzo zaniedbana kolesie krzyczeli, jęczeli, wyzywali się wzajemnie.

- Ranga to tylko  S5, gdyż stwierdziłem że nie chce mi się grać MM i gram przeważnie rankedziki na faceit oraz prywatnych serwerach, a także zdarza mi się grać na Lanie.

- moja ilość godzin to niecałem 400

- doświadczenia tak jak powiedziałem jest dostateczne jak na to co powinienem ogarniać jako administrator, :)

- Co do wieku zgadza się, a nawet jeśli Ci tak bardzo przeszkadza ta 7 zaraz po 1 to daj mi 2 miesiące i będzie już 8. 

- Widocznie się mijaliśmy, zapewne tak jak z resztą administracji :)

 

Pozdrawiam WAD 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wad

Nie licząc ostatniego tygodnia to jestem prawie codziennie chociażby na 2-3h sobie postrzelać na arenach, a przeważnie i dłużej, także nie wiem jak mieliśmy się mijać.

Jeśli o pilnowanie chodzi to już napisałem, nawet jak będzie 50 adminów to i tak trafi się godzina czy dwie gdzie żaden nie będzie online, na serwerze będzie zwierzyniec i ktoś przyjdzie pisać podanie... Tak można w nieskończoność.

Skoro nie grasz MM, a grasz faceity to możesz zawsze podać lvl faceit, który też coś tam zawsze odzwierciedla (chociaż to akurat różnie bywa, bo czasem na start można dostać lvl 7 xD). Najlepiej link do profilu faceit i ja nie mam problemu żeby sobie przejrzeć i ocenić zamiast rangi z samych MM.

400 godzin ogólnie to nie jest dużo, jeśli to pierwsze konto. Składa się to na doświadczenie w grze.

Co do doświadczenia jako administrator to nie będę komentował bo nie wiem, ale pisałeś że nie byłeś nigdy adminem w CS:GO. 

Wiek - tak tylko napisałem, można mieć 15 i być bardziej ogarniętym niż nie jeden 25 latek. Na minimalne wymaganie się tutaj łapiesz, ale tak jak pisałem - nie trafiliśmy się zbyt często chyba więc nie rozmawiałem nigdy z Tobą, także nie wiem.

Co do mijania to napisałem już na początku, gram prawie codziennie po 2-3h jak nie mam nic innego do zrobienia, ale może się akurat mijaliśmy. Jestem wieczorami.

 

Ogólnie to tak czy inaczej ilość godzin w grze, ilość godzin na serwerze, niska ranga (faceita nie podałeś) Cię wyklucza, szczególnie że adminów nie brakuje. A brak doświadczenia w adminowaniu w CS:GO i to że żaden admin jeszcze tu nie napisał nic na temat Twojej osoby, to tylko kolejne minusy przy tym podaniu :P 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...