Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nick : Ciasnyє∂ωαяHellcase.com 

UnBan/UnMute : UnBan

Steam ID :STEAM_0:0:119647333

Admin ktory Cie zbanowal : nie wiem to bylo ponad rok temu :/

Powod Bana : reklamowanie.W nicku byla nazwa innego serewera zeby na nim dostac dodatkowe +200 $ na start rundy ;) nie chicalem nikogo reklamowac

Pozdro CIASNY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam bym mu dal unbana, skoro to już rok temu było i to nie jest ban za cheaty tylko za reklamę innego serwera gdzie ustawił to bo miał za to jakiś profit w grze, a nie po to żeby łazić po innych serwerowniach i chamsko reklamować. Zapomniał zmienić nick i tyle, perm to chyba przesada, a nawet ten rok co już minął to wystarczająco za długo za takie coś.

Co do hellcase w nicku to nie jest konkurencyjna serwerownia i z tego co wiem to za to bana nie ma (o ile nick nie jest tylko i wyłącznie reklamą bez normalnego nicku przed/po), co drugi 15letni cebulak ma w nicku jakieś helkejsy, niebokejsy i inne gówno żeby dostać 3 centy na tydzień, także chyba nie ma się co tego czepiać bo nie byłoby z kim grać na serwerach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przeciez sami kazalisice najpierw napisac jeszcze raz potem nie ten temat potem brak tam czegos i dlatego pisze jeszcze raz... hellsacase o to Ci chodzi ? Jak chcesz moge ja usunac jak bede mial UB ale musze miec pewnosc bo tak to nie mam po co usuwac.

Pozdro CIASNY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Ciasnyє∂ωαяHellcase.com napisał:

niestety nie wiedzialem , ze za to jest ban po zalozeniu sie zorientowalem :-/

No nick na forum nie musi być 1:1 identyczny jak w grze :D Szczególnie że ten steamowy Ci coś tam zmienia bo dostajesz te 2 centy na helkejsie, a wpisanie tego na forum nie było potrzebne :P Wejdź w ustawienia profilu forum i chyba da się zmienić nick.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to już zależy od adminów DR, a jak widzę dwóch napisało że by Ci dali unbana, to nie wiem w sumie czemu Ci go nie dadzą xD Być może bana wyłapałeś od kogoś wyżej - opiekuna czy head admina, także no, poczekałeś rok to i te kilka dni aż ktoś się obudzi też odczekasz xD

PS. Nie dodawaj wszędzie że jesteś ciasny, bo to nic nie zmienia. Tutaj sprawy załatwiamy w kulturalny sposób, ale jeśli komuś to przypasuje to może na priv się odezwie :D

Pozdrawiam, chyba też ciasny Ross ;_;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.