Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie Puchacz Przez R


Puchacz przez R

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Puchacz Przez R

Wiek: 22

Ranga: MG1 nie wiem czy mam dawać screena :D 

Steam ID: 0:1:57634601

Ilość godzin na serwerze: W sumie nie wiem bo na GT pokazuje mi tyle co nic a orałem konkretnie ostatnio :D z 50 powinno byc.

Ilość godzin w CS:GO: 900 pare

Znajomość regulaminu: Of course 10/10 może mnie ktoś przepytać ;)

Doświadczenie w adminowaniu: Wydaje mi się że spore "pomijając" fakt że byłem adminem JB za czasów świetności :P

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Chyba kiedyś tam miałem, powód pewnie taki jak w każdym moim przypadku za niewinność i trzymanie się swojej racji.

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: nie wiem to zależy od liczby zajęć będę to będę ogarniał nie będzie mnie to może będzie inny admin.

Znajomość komend SourceMod: 11/10

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Bo ostatnio jakieś neo kidy się wyzywają na serwerze i drą jape, a nikt chyba nie ma ochoty słuchać 12latków którzy walą teksty typu Twoja stara i siadanie na butle od wanisza :D

Sprawny mikrofon: Chyba tak :D

Drobna pomoc pieniężna: Po co? serwer stoi dżagu daje rade :D No może od święta coś kopsne jak nie zapomne ;)

 
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym jakoś specjalnie się nie wyróżniasz z tego co piszesz w podanu ;p Ja ostatnio mniej gram i do niedzieli nie zagram wcale, ale wcześniej jakoś też nigdy Cię nie widziałem. 

Nie wiem jak tam ma się teraz sprawa z adminami na arenach, pewnie ktoś by się przydał, ale mimo to jestem w tym wypadku na nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na serwerze jestem codziennie po południu i w nocy/wieczorem a w weekend nawet częściej po kilka map i żadnego admina od tygodnia nie widziałem nawet przez jedna mape. Ruski wchodza i sie cisną z innymi w pewnych momentach jest jest więcej rusków i ukrainców niż PL na serwerze. Każdy każdego wyzywa i nikt nie może z tym nic zrobić, muszę mutować cały serwer bo jedni się wyzywają inni nie potrafią dać muta i wyzywają tamtych żeby zamkneli pi... kolejny do kolejnych i tak cały serwer jest dym. Nie będę tutaj walczył za wszelką cene o tego admina bo to się mija z celem. Złożyłem podanie żeby pomóc, ale tutaj nawet nie ma jakiegoś zainteresowania sprawą adminów naserwerze. Non stop na serwerze ktoś mówi teksty typu: niech ktoś złoży podanie o admina bo tutaj żadnego nie ma i nikt nie ogarnia. 

 

Tyle z mojej strony Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Też wchodzę i robię co mogę. Popytaj stałych graczy. Nie zmienia to faktu, że nie widziałem cię chyba nigdy. Ja bym poczekał i lepiej cię poznał. Na razie na nie.  Możliwe, że niechcący przy podawaniu czasu spędzonego na serwerze, wcisnęło się tobie zero. Masz niecałe 5, a nie 50 Kappa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 3 weeks later...

Ja jestem na TAK z tego co piszesz można wywnioskować że jesteś w miarę ogarnięty. Byłeś kiedyś adminem to też jest dobre. Na serwerze widziałem Cię pare razy i komunikatywny z Ciebie człowiek. Godziny da się nadrobić. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin
Dnia 20.11.2017 o 19:24, Puchacz przez R napisał:

1. Wiek: 22

2. Ranga: MG1 nie wiem czy mam dawać screena :D 

(...)

3. Ilość godzin na serwerze: W sumie nie wiem bo na GT pokazuje mi tyle co nic a orałem konkretnie ostatnio :D z 50 powinno byc.

(...)

4. Znajomość regulaminu: Of course 10/10 może mnie ktoś przepytać ;)

5. Doświadczenie w adminowaniu: Wydaje mi się że spore "pomijając" fakt że byłem adminem JB za czasów świetności :P

6. Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Chyba kiedyś tam miałem, powód pewnie taki jak w każdym moim przypadku za niewinność i trzymanie się swojej racji.

7. Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: nie wiem to zależy od liczby zajęć będę to będę ogarniał nie będzie mnie to może będzie inny admin.

8. Znajomość komend SourceMod: 11/10

9. Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Bo ostatnio jakieś neo kidy się wyzywają na serwerze i drą jape, a nikt chyba nie ma ochoty słuchać 12latków którzy walą teksty typu Twoja stara i siadanie na butle od wanisza :D

1. +
2. +, nie musisz dawać screena.
3. Zmieniałeś nick? Bo GT notuje zmianę nicku, tak jakbyś był już zupełnie innym graczem. Na razie na nie.
4. OK, co trzeba wpisać w tym punkcie w podaniu rekrutacyjnym na admina?
5. +
6. ...
Jeśli Twoje trzymanie się swojej racji jest na poziomie bana, to jestem na nie. Raczej nie banuje się ludzi za to, że mają inne poglądy.
7. ...
Piszesz, że nie widujesz adminów, więc Ty chcesz nim być. Następnie odpowiadasz na ten punkt, mówiąc, że jak Ciebie nie będzie, to przecież będzie inny admin. Jeśli nie umiesz sobie rozplanować ilość godzin poświęcanych na serwer (weekend, wieczór przed snem, cokolwiek), to nie wiem, czy potrzebny jest dodatkowy admin ;)
8. Tutaj krytyka ode mnie. Skala jest do 10, jeśli nie umiesz czytać ;)
9. 1) Jak na każdym serwerze.
2) To zmutuj, albo zawołaj admina. Prawie zawsze jest jakiś online w godzinach, gdy nie masz zajęć ;)
3) Nie wiem, czy mutowanie dzieciaków to jest to, czego potrzeba od admina na arenkach. Bardziej przyda się admin, który będzie pilnować rushowania, haxów itp.


3 na plus, 4 na minus. Może pograj jeszcze trochę na serwie, żeby więcej osób Cię kojarzyło. Sorki, jeśli za bardzo krytycznie podszedłem do tego ;) (no offence).

NIE

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...