Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

skarga na gracza v2


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: 21cm 172cm 150ig+
Mapa, na której miało zajście:am_texture2
Czas i data zajścia: 29.11.17r 10:30-35
Demka/Screeny: http://www119.zippyshare.com/v/dhTWYVKv/file.html

Minuta mapy: z 10 minuta
Treść skargi: Jak widać chłopak ambitnie wjeżdża na rodziców , chamstwo i tyle , a z tego co pamiętam w regulaminie jest to zabronione. Tak jak w poprzedniej skardze mówiłem , że trzeba konfidencić bo nie da się grać z takimi graczami i psują serwery.

za pozytywne rozpatrzenie sprawy z góry dzięki :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu to fakt, należy się jakiś gag 1-2h dla tego ziomka :P

Godzinę temu, Puchacz przez R napisał:

Tych dzieci jest tam tyle że nie wiem. Serwer pełen cały czas prawie a admina ani jednego przez 90% dnia. Może by tak pomyśleć o zmianie kryteriów na admina co da się nagiąć to trzeba, bo syf z serwerze sam się nie uprzątnie. Jak tak dalej pójdzie to po serwerze zostaną tylko dzieci 12 lat i admini.

Mimo że nadal mam urlop od CS (bo kurier z myszką jeszcze jedzie xD) to wszedłem sobie na specta pooglądać tą jakże straszną dzicz. Siedzę już od godziny i gapię się jak ludzie grają i dałem może 5 mutów i jednego bana 30 min za rush, poza tym jest mega cisza, aż miło...

Wiesz co jest najśmieszniejsze? To że z tych pięciu zmutowanych osób jedną byłeś Ty i to już jakieś 5 minut po tym jak wszedłem na serwer. Jeśli przychodzisz tu pisząc podanie o admina i skarżysz się na to że jest burdel na serwerze to może pomyśl pierw czy sam nie jesteś jedną z panienek w tym burdelu :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie jestem jedną z "panienek" w tym burdelu i nie życzę sobie byś w taki sposób się do mnie zwracał ponieważ nie masz do czynienia z kolegą z klasy. Druga sprawa to nie zauważyłem żebym dostał muta skoro cały czas rozmawiałem przez mikro i każdy mi odpowiadał. Trzy to fakt że się irytuje i wkur***m skoro w ciągu godziny gry dałem muta 8 dzieciakom które miały nie wiem z 6-12 lat a jeden to chyba i ze 3 bo nawet nie umiał dobrze i wyraźnie mówić... Wczoraj było to samo, więc mam prawo się zirytować skoro ciągle musze kogoś mutować i zanim zająć się grą musze szukać po tabeli co za dziecko znowu gada, byłby admin to on by pilnował porządku na serwerze i mutował te dzieci po wejściu.

 

Być może też wbiłeś w nieodpowiedniej godzinie, bo z tego co widze to od 18-19 do koło 20 zazywczaj jest okej w miare nie ma tyle dziczy, ale jak wchodze koło 15-16 to jest masakra. Mało że ruski się drą cyka to jeszcze te dzieci które wszystko muszą skomentować, nie myślą co mówią byle by coś powiedzieć a jak widzą że kogos to irytuje to jeszcze bardziej. Gdyby jeden z drugim dostał muta na jakiś czas a później bana gdyby mut nic nie dał to jak wróci to możliwe że choć troche by się opamiętał i bał że znowu dostanie bana. Wczoraj jakiś gość tak samo z 20lat może wbił z nickiem "Adolf Hitler" i jego zdjęciem w avatarze i rzuca się co to nie on wyzywa Polaków i teksty o starych. Trochę wstyd żeby kur*a jakiś koleś z takim nickiem w dodatku polak... wbijał i robił takie fazy. Za sam nick powinien dostać bana bo jednak nie powinniśmy tolerować "nazizmu" i typów którzy najprawdopodobniej są wielbicielami osób które zrobiły tak ogromną krzywde Polsce. Nie po to mój Pra dziadek walczył z tymi skur**elami żeby teraz taki gość wbił i gadał że polska to gó*no.

 

Polecam jeden dzień ustalić z adminami mniej więcej kto o której może posiedzieć na serwerze od godziny 14 do 21 żeby to mniej więcej trwało i potem zliczcie ile mutów musieliście dać. Jestem pewien że liczby bedą zaskakujące bo to jest masakra. W ciągu 3 dni zmutowałem z 35 osób wliczając ruskich i ukrainców.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Puchacz przez R napisał:

Być może też wbiłeś w nieodpowiedniej godzinie, bo z tego co widze to od 18-19 do koło 20 zazywczaj jest okej w miare nie ma tyle dziczy, ale jak wchodze koło 15-16 to jest masakra.

Żarty sobie robisz? Wbiłem w nieodpowiedniej godzinie? Mam ustawiać swoje życie tak żeby w odpowiednich dla Ciebie godzinach być na cs? Ty w ogóle rozumiesz co piszesz? 

7 minut temu, Puchacz przez R napisał:

Druga sprawa to nie zauważyłem żebym dostał muta skoro cały czas rozmawiałem przez mikro i każdy mi odpowiadał.

http://globalelite.pl/bans/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:1:57634601&advType=steamid&Submit

To ciekawa rozmowa musiała być.

 

Reszty nie komentuję bo to norma że dzieciaki drą pizdy i tego się nie da uniknąć, nie ważne ile byłoby adminów. Fakt jest tylko taki, że ostatnio z aktywnością adminów na arenach jest krucho. Sam ostatnio nie gram od około dwóch tygodni bo po prostu nie mogłem, a teraz nie mam myszki. Co z pozostałymi adminami to nie wiem, ale jeszcze 3-4tyg temu było i po 3-4 adminów online dziennie co było aż za dużo moim zdaniem. Może taki moment teraz, że ludzie czasu nie mają, nie wiem.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ross napisał:

Żarty sobie robisz? Wbiłem w nieodpowiedniej godzinie? Mam ustawiać swoje życie tak żeby w odpowiednich dla Ciebie godzinach być na cs? Ty w ogóle rozumiesz co piszesz? 

 

 

Czytanie ze zrozumieniem nie boli... Nie miałem pretensji że wbiłeś o tej a nie o innej godzinie, tylko że zazwyczaj w tych godzinach co podałem jest największe szczeniactwo. Źle mnie zrozumiałemś. Tyle w tym temacie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej oczywistym jest, że w godzinach południowych/popołudniowych będzie najwięcej dzieci, wszak są to takie godziny, w których zwykle starsi mają obowiązki (szkoła, praca itp.) i nie mają czasu, żeby pograć. Dopiero pod wieczór wchodzi więcej ogarniętych osób. A takie dzieciaki zwykle to przyjdą ze szkoły i włączają kompa (nie szufladkuję, jednak widzę jaka jest sytuacja, kiedy nieraz wejdę wcześniej na serwer).

Dziś z nudów wszedłem sobie o 13 i było cichutko. Co prawda od czasu do czasu odezwał się jakiś młodziak, ale były to pojedyńcze słowa (dodać muszę jednak, że dwóch delikwentów puszczało muzykę co nieco irytowało, lecz takie sytuacje zdarzają się również w godzinach wieczornych, a przecież nie będę składał na takich DJów skargi, bo wystarczy ich zmutować .-.).

Mimo że Ross na urlopie to jak na razie wbija na serwer najczęściej XD

Co do głównego tematu skargi to jakiś gag na 1h powinien starczyć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Puchacz przez R napisał:

Za sam nick powinien dostać bana bo jednak nie powinniśmy tolerować "nazizmu" i typów którzy najprawdopodobniej są wielbicielami osób które zrobiły tak ogromną krzywde Polsce.

Ustawianie nicku "Adolf Hitler" nie podchodzi raczej pod żadną propagandę nazizmu, a co do tego drugiego, jak se ustawie nick Otto von Bismarck to też należy się ban? 
 

 

22 godziny temu, Puchacz przez R napisał:

Nie po to mój Pra dziadek walczył z tymi skur**elami żeby teraz taki gość wbił i gadał że polska to gó*no.

Chyba jesteś lekko przewrażliwiony

Oczywiście nie usprawiedliwiam w żaden sposób tego typa, należy mu się gag/mute ale na pewno nie ban. Skoro uważasz że typ obraził jakiekolwiek twoje uczucia patriotyczne i złamał regulamin to napisz na niego skargę i basta. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...