Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Przyjęte] Skarga na admina


nesti23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Więc pozwólmy, że wypowiem się ja. Ja to widzę tak - kolega powinien zostać odbanowany.     Coooooooooooo??????? Co ty gadasz Kubox......a już tłumaczę. 

Jedynego bana, którego dany gracz powinien dostać, to ban za obrazę Admina na forum. Jeśli się przyczepić, to za nazywanie go "debilem" można by wlepić tobie bana za brak kultury. Trochę cię poniosło - musisz się mimo to kontrolować.  Myślę, że Kamilowi aż tak bardzo to nie przeszkadza, bo już by się odniósł do danej sytuacji. 

Omówmy krótko zaistniałą sytuację. Jeżeli dobrze zrozumiałem, to Kamil, przypatrywał się poszkodowanemu przez niecałą minutę, po czym stwierdził, że ten gracz używa wspomagaczy i musi zostać ukarany. Nie ma na to żadnych dowodów, to raz. Dwa - stwierdzenie po "20" sekundach, że ktoś nie gra czysto, jest śmieszne. Sory, ale gdybym ja u mnie na DD2, lub na Arenkach miał banować każdego, którego po 20 sekundach uważam za czitera, to musiałbym banować pół serwera. Takie zachowanie nie powinno się zdarzyć i jeżeli już kogoś banujemy, musimy mieć pewność, że dana osoba oszukuje. 

Wyobraź sobie, że jedziesz samochodem. Nagle zatrzymuje cię policja i mówi, że wlepia ci mandat i zabiera prawko. Kiedy pytasz pod jakim zarzutem - odpowiadają, że jechali za tobą przez minutę i stwierdzili, że na ich "oko" jesteś pijany, lub weźmy na to, jedziesz za szybko. Jaka będzie twoja reakcja? Chyba nie muszę tłumaczyć, że logicznym podejściem, byłoby poproszenie o jakiekolwiek dowody. Nie ma dowodów - oskarżenia są nieważne. Nie ma czegoś takiego jak "zdanie Policjanta jest ważniejsze niż zwykłego obywatela". Dopóki nie mamy demek, nie mamy dowodów - dopóty jesteś zmuszony prosić kolegów o pomoc, lub oglądać go więcej, niż tylko 20 sekund (oczywiście mówimy o względnych 20 sekundach, nie wiemy ile dokładnie go oglądałeś). Ross już trochę do tego nawiązał. Admin nie jest nieomylny, więc musi mieć dowody, aby jego zdanie stało się ważniejsze, niż zdanie gracza. Tak już niestety jest. 

Dnia 29.11.2017 o 16:22, Ross napisał:

Nie wiem jak to wyglądało w tym wypadku i nie chcę bronić ani jednej ani drugiej strony, ale admin to admin - zwykły gracz który napisał podanie i je przyjęli xD Przecież admin nie jest nieomylnym bogiem kuntera i powinny być demka, żeby po prostu był dowód na to co się działo.

Użytkownik ma prawo się odwołać. Jeżeli nie jesteś w stanie mu udowodnić, że masz rację, możesz od razu zdjąć mu bana. 

 

Teraz nawiążmy do tematu multikonta. Wszyscy upierają się, że multikonto jest zakazane. To ja się was pytam - gdzie jest napisane, że jest to zakazane? Możliwe, że poszczególne regulaminy serwera zawierają taką informację. Jednak ani regulamin serwerów cs zawarty na forum, ani regulamin serwera AWP, nic o tym nie mówi. Chcecie sprawdzić? Proszę

http://globalelite.pl/topic/68-regulamin-dla-administrator%C3%B3w-i-graczy-na-serwerach-csgo/
http://globalelite.pl/topic/365-regulamin-serwera-awp/

 

To o czym wszyscy trąbicie, to punkt w regulaminie FORUM, mówiący o tym, że na jednego użytkownika przypada "jedno" konto. Jednak nie ma tam mowy o tym, że nie można posiadać dwóch kont steam, na których będziemy grali. Jaki mamy problem z tym, że ktoś gra na dwóch kontach? Ja nie widzę żadnego przeciwwskazania. Nie obchodzi mnie to, czy koleś wejdzie dziś na swoim koncie, czy na koncie kolegi. 

Owszem, mamy banować daną osobę, jeżeli została wcześniej zbanowana, i wchodzi na innym koncie, które pomaga jej obejść bana. To logiczne. Jednak pamiętajmy, że niejako banujemy daną osobę, a nie konto. Musimy zablokować steama, bo jak inaczej chcesz zablokować danego gracza? Nie da się inaczej. Myślę, że to oczywiste. Przejrzałem regulaminy i podałem wam źródła. 

 

Nie odbierzcie tego źle, ale musimy pokazywać jakiś poziom. Nie podpisujcie się pod innymi użytkownikami, nie znając regulaminu danego serwera. Jak dla mnie, ban powinien być zdjęty. Mamy za mało dowodów. @Dzagu

Poparłbym was, gdybyście oglądali go dłużej. Chrzanić demko. Ufam adminom - tak też powinno być. Jednak nie po 20 sekundach na spekcie, sory. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Ja uważam jak @Kubox, ale z drugiej strony idąc tym tokiem myślenia zapętlimy się w błędne koło, bo banując nawet spinbota może on przyjść na forum, napisać odwołanie i admin nie ma dowodu (brak demka), chyba że sam nagrywa całą grę. Dlatego też napisałem, że zdanie przeciwko zdaniu, gdzie i tak admin mimo że jest zwykłym graczem, będzie miał przewagę. 

Wina nie jest po stronie graczy, ale też nie po stronie adminów. Bez obrazy @Dzagu, ale wina jest Twoja, bo usunąłeś demka, a dostęp do nich to wręcz obowiązek jeśli mamy być serwerem przyjaznym graczom. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Oczywiście, ufamy naszym Adminom i nie bez powodu zostali wybrani. Jednak ja odniosłem się tutaj do tego konkretnego przypadku, gdzie Admin ewidentnie się pośpieszył. Nie mówię, że nie mamy banować, bo sami jesteśmy do tego zmuszeni na DD2 itd. Trzeba podejmować dojrzałe decyzje. Jednak tak jak pisałem wcześniej, 20 sekund to dla mnie trochę mało. Dżagu powinien jak najszybciej włączyć demka. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

1. Jeśli ten Nesti to ten, którego znam to na 95% haxów nie miał. Gram z nim wiele razy na serwerze i zapewniam, że obserwowałem dłużej niż pół godziny xD Ma trochę podejrzany styl, ale nie taki z WH. (Dobra, po prostu jest lepszy ode mnie :v )
2. Nie wiem jak jest z Kamilem, wiem, że zdarzało mu się banować podobno bez powodu, więc jeśli patrzyłeś na Nestiego przez 1-2 rundy, to ban jest niesłuszny na (jak już mówiłem) 95%.
3. Mnie osobiście przeszkadzają multikonta na serwerach (np. L6, który wchodzi swoim drugim kontem i wbija na miejsce 1 i 2 w topce. Trochę to przeszkadza (pewnie trochę duma boli, więc pominę xD)), ale i Dzagu i Sadzon są zdania, że multikonta nie przeszkadzają nam jako serwerowni i nie mamy po co banować. Czy się z tym zgadzam, czy nie to inna sprawa, ale tak oni powiedzieli, a z tego co wiem, to Sadzon i Dzagu ustalają zasady na AWP :P
Ja bym dał UB, a jeśli zobaczę na serwerze, to będę się uważniej przyglądać :)

EDIT: Czemu cały czas pod profilem mam i "Admin CSGO" i "UZYTKOWNIK"?
EDIT2: Co do pkt. 2 - to chyba każdemu się zdarzyło zbanować, bo miał "przeczucie" - być może niesłuszne. Admin jest istotą omylną jak napisał Ross i Kubox.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante changed the title to [Przyjęte] Skarga na admina
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...