Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o Admina -Luminaire


принц.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Luminaire

Wiek: 20

Ranga: MG1 (Lecz spadłem przez kolegę cheatera.)

Steam ID:  STEAM_0:0:218163553 

Ilość godzin na serwerze: Myślę że przekroczyłem min. wymaganą ilość godzin na serwerze. Ale uważam że można zrobić więcej.

Ilość godzin w CS:GO: 200 coś ( a to tylko dlatego iż miałem parę kont... To jest smurf.)

Znajomość regulaminu: Dość dobra

Doświadczenie w adminowaniu: Mowiąc o CS:GO byłem może raz adminem, lecz wszystko da się przypomnieć.

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie nie miałem bana

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: 2-4h

Znajomość komend SourceMod:  7/10

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Uważam że jestem dość ogarniętym graczem na serwerze, nadaję się na to stanowisko jak i mogę wspomóc jakoś serwer (może i pieniądze to nie wszystko, ale zawsze coś można sypnąć.).

Sprawny mikrofon: Oczywiście że jest.

Drobna pomoc pieniężna: Owszem mogę coś podesłać. To już kwestia ugadania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię widziałem jakieś 3-5 razy, ale wchodziłeś tak na 1-2 mapki z tego co pamiętam :P

Dodatkowo jakie masz inne konta? Bo skoro to smurf to warto byłoby podać też main konto, ze względu na chociażby ilość godzin i rangę (jak smurf MG1, to main GE minimum ;p).

Ogarnięty chyba jesteś to fakt, chociaż po takim czasie ciężko stwierdzać, to wydawałeś się normalny (a to komplement biorąc pod uwagę 90% graczy na arenkach xD). Ilość godzin na serwerze to jeden z największych minusów, no i póki nie dasz jakiegoś main konta to ilość godzin w CS też niezbyt duża. Ranga na styk ;p 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, принц. napisał:

https://steamcommunity.com/id/Modrzewus To jest moje 2 konto niestety z VACiem, ale to tylko dlatego że nie chciałem tego konta. Pewnie zapytacie ale dlaczego ? przecież mogłeś je sprzedać, ależ owszem mogłem lecz nikt by nie chciał kupić konta za 1,5k zł.

Konta za 1,5k pln? W sensie wolałeś tam wjebać vaca niż sprzedać za jakąkolwiek cenę? :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

1. "Spadłem przez kolegę cheatera". xD
2. "Myślę, że przekroczyłem minimalną...". xD Jest coś takiego jak GameTracker. Kolega @Filip twierdzi, że masz na serwie tylko 5 godzin. Już prędzej mnie by przyjęli Kappa
3. Jeśli używasz tak skomplikowanej konstrukcji zdania jak ta z "iż", to proponuję pomyśleć też o interpunkcji oraz ogólnym poziomie języka, a nie wplatanie randomowo mądrych słów w treść
(taka krytyka ode mnie :D ).
4. Znajomość regulaminu kiepska z tego co widzę.* :)
5. Udzielanie się na forum - poziom = 1 post.**
Ogólnie każdy z tych punktów jest za NIE
Ale żeby Ci przykro nie było:
1. Wiek.
2. Mikro.
3. Chce sypać hajs. xD
Choć wciąż na nie.

Co do znajomości regulaminu:
* - czy to tylko na AWP, czy na wszystkich serwerach jest ten haczyk do punktu "znajomość regulaminu"?
** - w regulaminie jest punkcik o aktywności na forum***
*** - dobra, mój pierwszy post był o zgłoszeniu na opiekuna AWP (XD), a drugi o zgłoszeniu na admina xD

EDIT: Na przykład za 1,4k. xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ross napisał:

Konta za 1,5k pln? W sensie wolałeś tam wjebać vaca niż sprzedać za jakąkolwiek cenę? :D

Tak, wolałem jak to nazwałeś ,,wjebać'' vaca niż sprzedać konto za jakąkolwiek cenę. Nie róbmy z tego offtopicu po prostu dajcie werdykt i tyle. @Ross Jeśli się chcesz coś zapytać na temat mojego konta zapraszam na PW.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...